Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 207
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Големи благодарности на Рейв, че  прави прекрасни бебеносни теми!
 Чери, благодаря за прекрасното орисване!
Благодаря и на всички бременни и вече родили момичета, които ръсят с прашец и замерят с памперси!
Честито на виделите две чертички , успех до финал!
Успех на всички през 2021-ва!

Аз, дали заради мрачното време или просто така, съм депресант... и това ще мине. Wink

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 09:00 от yanac

# 61
  • Мнения: 590
Да ни е честита новата тема ,  както винаги рейвчето се е справила чудесно !
Мили момичета аз вече 1 година и 10 месеца се боря за моето чудо . Първите 2-3 месеца знаех само ,че за да стане бебе трябва овулация и до там . Следях я с календар , който в моя случай беше напълно излишен. От момичетата тук научих за тестовете за О , кой хормони и на кой ден трябва да направя . Всеки месец разочарование,  сълзи , сополи и т.н.
След като мина първата година от опитите отрицателния тест още ме натъжаваше,  но не така както в миналите месеци . Приех ,че Бог е решил да стана майка по трудния начин , и че на детето ми му трябва силна и борбена майка ,която да не се отказва каквото и да се случи .
Моите родители са наясно със ситуацията , родителите  на ММ също , но не с всички подробности , казах им защото просто искам да избегна въпросите , а на приятелите казах ,че за сега не искаме и се пазим,  защото между тях (всички имат деца) се чувствам "бъгната" .
Преди няколко месеца АГ ми каза ,че този месец няма да има О , толкова бях тъжна и счупена, че свекървата го забеляза , и в момент на слабост и разказах какво се е случило , а тя най-нахално ми каза "-Ами майко , аз вече съм съгласна и да си осиновите."
Абе еееййй жена ние ако искаме да го направим твоя подпис ли ще искаме ?!?!
Няма нищо лошо в осиновяването, даваш бъдеще на едно невинно детенце , но слава богу не е толкова тежко положението при нас, че да не можем да имаме свои деца . И от тогава реших да не споделям на никой освен на ММ . С мама се разбираме чудесно , като приятелки сме , но не искам да я притеснявам ,че и без това е в чужбина и каква е паника ще звъни през 15 мин.
Та накратко мили нови млади момичета , пожелавам ви от цялото си същество да не се налага да се мотаете по кабинети и лаборатории, но ако това се случи , не се отчайвайте , вие сте все по-близо до мечтата си!
Успех !

# 62
  • Мнения: 5 095
Ох , Дриймче , ще ме умори твоята свеки, особено ако така го е изплющяла. Не е тя човекът , който да ви дава разрешение за изборите ви, още повече , че вие сте млади, а и сте предприели необходимите мерки. Сега ви е времето да се наслаждавате един на друг, да пътувате, да се образовате и развивате, да имате хобита и т.н. Пак ще се повторя, но радвайте се на това, което имате, докато очаквате да се случи чудото. Бебчо ще дойде скоро , сигурна съм Heart

# 63
  • Мнения: X
Здравейте, момичета - Весела Коледа и честита нова година със закъснение. На себе си пожелах тази година да е по-лесна от предходната във всяко отношение - пожелавам го и на вас! Flowers Hibiscus
Рейви - страхотна тема, както винаги! Целувки на теб и на малката мадама!
Чери - много хубаво орисване, докосва сърцето! Ние с теб за розово се борим, та много се зарадвах, като видях, че мечтата ти е на път да се сбъдне! Явно си прочела книгата много внимателно Joy
Бранди - позагубих се малко, родителите ми ни бяха на гости, та бях много заета покрай тях и ваканцията на децата, нямам търпение да дойде понеделник и да ги изпратя на училище! Аз също се надявам всички тук от "набор" 2018 и по-рано да се изнасят най-накрая. Наскоро се сещах за Гери, тя също не се е включвала много отдавна!
Момичета - някой ако случайно се интересува от символика знае ли какво означава змията (извинявам се за офтопика, ако не е удачно ще трия..). От 8 години живея в Африка и почти не съм виждала змии, а сега за 10 дена - 3 от много близко (една кобра се беше навряла в куфара ми в един природен резерват, та почти не я посрещнах тази 2021 Astonished).
Хайде - хубава седмица и се наслаждавайте на живота - с или без положителни тестчета! Прегръдки на всички!

# 64
  • Мнения: 666
Boys mom, радвам се, че се включи! Книгата само я прегледах отгоре, отгоре😂, но ето явно като много искаш нещо то се сбъдва рано или късно. Така, че действайте - желая ти го от ❤
Сега пък си мисля, че сигурно ще е най-грозното бебе на света. 😂 За сина ми толкова плаках, като бях бременна, че е момче, пък той се роди толкова красив - истинско момиченце ❤ Така де, страховете никога не свършват. 😁 Само да стигна до края и да я гушна най-сетне ❤❤❤
За змиите, доста страшничко звучи ... Май съм чела в някакви съновници, че е на хубаво, дори на бременност, но така на живо,  освен на страх за друго не знам 😂

# 65
  • Мнения: 5 095
Wild boys mom, заинтригува ме това със змията и набързо прелистих за значение. Да знаеш на бебе и то женско ще е Hug

# 66
  • Мнения: 193
Да споделя и аз за моята свеки, че си мислех, че само тя не се усеща. Grin Понеже сме им споделили всичко покрай моите загуби, последно като си говорихме реши да ми разкаже за някаква съученичка на ММ, какво хубаво детенце си е била осиновила. Вчера разбрах и от майка ми, че цялата рода знае за нашите премеждия, та даже предлагат в коя клиника в Истанбул да отидем на консултация... е не ми стана много приятно! Живот и здраве другия път ще си мълча докато не започне да ми личи, пък дано да е и до финал!

# 67
  • Мнения: 5 095
Фелиша , нищо лошо не виждам в написаното, ама то и много зависи как гледаш на нещата. Моята свекърва също ми каза , че , ако не се получат нещата с ин витро, можем да си осиновим(нищо , че тя не е наясно колко е сложна и скъпа   процедурата по осиновяване). Знам , че го казва, защото е загрижена за нас и ни мисли доброто. Същото е и с родата и с клиниката- може хората да си мислят , че не знаете коя клиника в Истанбул с каква насоченост е и да искат да са ви полезни, а не непременно да са злонамерени и да целят да те уязвят. Все пак ти си знаеш родата. Това , че на теб не ти е приятно, е отделен въпрос.
Локо тук е пример как на всяка ситуация може да се гледа с усмивка, самоирония и надежда Heart

# 68
  • Мнения: 1 452
Момичета да ви успокоя за тези подмятания с осиновяване и.т.н положителното е че не съветват сина си (свекървите) да си намери друга, а ви успокояват какви варианти имате заедно. Просто различна гледна точка исках да предложа на въпроса, иначе аз страдам от липсата на подмятания, явно сме попаднали на най-тактичните родители на света и нито моите нито неговите казват каквото и да било, освен дано да стане.

# 69
  • Мнения: 35
Аз мисля, че много зависи как точно е казано, може да е обидно наистина, а може и да не е. Аз определено съм по-чувствителна на темата за дете и по-лесно бих се засегнала сега. Но при всички положения мисля, че това че е споделено с родителите не им дава право без да са попитали да разгласяват из родата. Това за мен не е правилно поведение и за други теми - проблеми с партньора, работа и доста други неща не искам да излизат извън хората, на които аз лично съм казала.
Иначе аз срещам леко неразбиране в майка ми, според нея се натоварвам излишно и е по-добре да се откажа от второ дете след двете загуби. Много съм близка с нея, разбирам я, аз съм и дете и се страхува за мен, понеже имаше доста усложнения при абортите, а и през първата ми бременност. Но просто не е тя с право да решава за моя живот.

# 70
  • Мнения: 193
Ирен напълно си правя, благодаря ти!    Сега като се замисля над думите ти наистина не са го казали с лошо чуство. Може би аз все още съм уязвима и едва ли не се чуствам неспособна да износя дете, но време са самосъжаление няма!

# 71
  • Мнения: 5 095
Точно , Фелиша. Както казват тук момичетатта - Ставаш, наместваш короната и продължаваш напред до успех. Никакво отказване Purple Heart

# 72
  • Мнения: 978
wild boys mom, със сигурност ако сънуваш змия/ змии е на скорошна бременност, знам, защото доста често сънувамм, но за на живо -нямам идея, дано има същата символика Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Wild boys mom, заинтригува ме това със змията и набързо прелистих за значение. Да знаеш на бебе и то женско ще е Hug

Iren - от твоята уста - в Божиите уши, както казват хората!
Хайде, момичета - давайте тестовете!

Редакция: Арвен - радвам се, че се включи!

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 10:01 от Анонимен

# 74
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 057
И моята мама свеки(аз друга нямам за съжаление) ме е питала защо не си осиновим.Ами синът ѝ не иска,аз и да имам желание трябва и двамата да го искаме.А тя жената е загрижена, защото на нейна близка снаха (или дъщеря) почина след инвитро процедура...Това мисля,че съм ви го споделяла.Аз съм ЗА осиновяване още от преди да стана майка,но ММ е много,ама много против.

Общи условия

Активация на акаунт