Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 232
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ели, честито! Възхищавам се на твоята борбеност и сила.

# 721
  • Мнения: 282
Ех, че позитивна се оказа тази тема!Колко хубаво!
Честито момичета!

# 722
  • Мнения: 702
Ирен много, много стиснати палчета!🤞 Чакам само добри новини от тебе! 🤗❤️🍀
Пънолуние желая от сърце да ти се сбъдне мечта скоро, както и на всички момичета!
За теста за жалост ми е още рано 😂 чаааак в неделя, живи и здрави. Не искам да правя по-рано, че да не вземе да излезе нещо фалшиво + заради хориомона въпреки че ми е бита на 29.01 и четох че от 5000IU се изчиства до 7дни, ама знам лиии 🙄.
Признавам многооо ме сърбят ръцете, но и много ме е страх да не се разочаровам за не знам кой път вече.
Miss честита сбъдната мечта, прекрасни чертички! Безпроблемна бременност!

Хайде вълната от + нека започва! 🙏

# 723
  • Мнения: 5 103
Леле, момичетаааа! Честитооооо! Боже, какви хубави новини и какви хубави втори чертички! Много лека и щастлива бременност Heart

# 724
  • Мнения: 449
Елии честито момиче ,всички знаем през какво премина за да го имаш това бебенце зо края на годината ще го гушкаш,и аз да те наръся с розово дано да ти е на късмет💗💗💗💗💗

# 725
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Мис, честито ❤️
Ирен,стискам много силно палци за успешна и плододайна пункция.
Билийв ,и на теб много силно стиснати палчета.
Много,много ви благодаря .Вие сте голяма сила.Нека всяка сбъдне мечтата си.
Вземам си много розовко,макар да имам усещсне,че ще ръся със синьо.Ама каквото,такова.Мое си е,не си го давам Simple Smile

# 726
  • Мнения: 299
Мис,  честито Flowers Four Leaf Clover
Ирен,  стискам палци Green Heart
Билийв, палци и за теб Green Heart

# 727
  • Мнения: 602
ЧЕСТИТО на Ели и Мис!
Лека и безпроблемна бременност ❤❤
Така ме зарадвахте момичета. ...
Успех на Ирен и Белийв 🍀🍀
И на всички останали 😊

# 728
  • Мнения: 2 138
Елиии, тихичко честито и от мен! Всичко да е наред и здраво бебче на финала! Дълго чакан тест е това от всички в темата💞
Мис, честито и на теб! Пожеланията ми са същите и за теб! 🍀🍀

Ирен, и аз ходих там преди да забременея. Не съм сваляла коланчето, само в болницата по време на раждането го свалих и си го сложих в чантата, но беше с мен пак, не съм го оставяла вкъщи. Сега е под матрачето на бебчо, така ни каза отец Живко да направим. Пожелавам ти от сърце Богородица да те дари със здраво бебче много скоро! Успех! 🍀

# 729
  • Мнения: 1 521
Ели, Мис,
Момичета, много се радвам за вашите 2 чертички, да сте здрави и лека бременност Simple Smile

Искам да попитам нещо по-опитните от мен. Правим опити от 2-3 месеца. Декември ми дойде на 3.12, а после чак на 23,01, мисля, че заради стрес. Принципно ми идва на около 32 дни. По време на закъснението правих тестове, но бяха отрицателни.
Та, на 23.01 ми дойде и започнах да си правя тестове за овулация, но и към днешна дата още няма нито 1 положителен.
Каква може да е причината според вас? Късна овулация? Да продължавам ли с тестовете? Мисля, че преди 2-3 дни имах ЦС, но тогава тестът за овулация пак беше отрицателен, с много бледа втора линия.

# 730
  • Мнения: 981
Честито miss!
Страшна тема! Gift Heart

# 731
  • Мнения: 1 452
Елииии, честитоооо, бравоооо, лека бременност и до финал, желая ти розовото за което мечтаеш Gift Heart
miss, честито и на теб Simple Smile
Ирен, много стиснати палци за хубава реколта, лека пункция и + тест скоро Hug
Белийвче, не спирам да те мисля, много ти стискам палци, чакам много тлъсти две черти People Baby
Луничке, чакам твоето чудо, вярвам че ще е скоро Heart

# 732
  • Мнения: 119
Честито момичета, Ели и Miss!

# 733
  • Мнения: 2 525
Честито Мис! Лека бременност!
Ирен, много стиснати палци и да се похвалиш с цял футболен отбор после!

# 734
  • Мнения: X
Ели, честито! Ти си едно от момичетата, заради които съм още тук! Успех с всички стъпки оттук нататък, ти заслужаваш само щастие, край на проблемите Two Hearts Момченце, момиченце, няма значение, все е нов живот, ново начало и ужасно много любов!

На другите момичета в процедури - хайде, чакаме тестчета във валентинската тема, гледам, че сме се запътили към нея!

Общи условия

Активация на акаунт