Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 213
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Ели , прекрасни чертички ! Тихичко честито и успех Simple Smile

# 706
  • Мнения: 590
Елииии , ето това е ! Абе знаех си аз ,че се пече бебето във фурната ! Да си стои там на топличко още 9 месеца , и накрая да гушкаш най-сладката принцеса (и принц да е пак ще му се радваме) . Сега е време момичетата ,които минаха през процедури да си наредят тука тестовете за кураж на групата. Не ги крийте бе момичета,  нека и ние да им се порадваме !
Успех , успех , успех !! 🤗🤗

# 707
  • Мнения: 978
Eли, честито Heartpulse
Браво, браво! Много хубав тест, айде до финал! Flowers Four Leaf Clover

# 708
  • Мнения: 3 203
Ели страхотно! Нека до деня на влюбените да си видяла, че се удвоява ЧХГ и да ви е страхотен празник вкъщи. Късмет 🍀🙏

# 709
  • Мнения: 299
Ели, честитоо Green Heart

# 710
  • Мнения: 125
Браво, Ели, честито! Пожелавам ти една лека и спокойна бременност! 💝

Гърлче, напълно е възможно, моята уреаплазма беше съпроводена с цистит. Защо не си пуснеш едни изследвания, ако недай си Боже си с уреаплазма или производните и, те пречат на забременяването и не е препоръчително като цяло да се забременява с тези бактерии.

# 711
  • Мнения: 978
Да, може да си пусна, идеята дойде, че една позната имала често цистит и сега са и казали че е от уреаплазмата, която явно и била от години, та си е забременяла и родила с нея без да знае, и се чудих моя чест цистит дали не се дължи на нещо такова.

# 712
  • Мнения: 1 073
ЕЛИИИИИИИИИИИИИ Иска ми се да викам от кеф!!!!! Пожелавам тази чертичка до края на годината да се е материализирала в красиво бебенце!!!!!!!!!!!! Бъдете здрави! Дълго чакан тест е това, ръся с розово, изсипвам чували направо! Моля се да е наред всичко! Целувки!

# 713
  • София
  • Мнения: 648
Честито,Еличка 🍀 Да върви спокойно и успешно до края,и да ръсиш с розовко тук ❤

# 714
  • Мнения: 2 524
Елиии! Направи ни деня на всички тук! Браво!!!!! Tada
Ръся те с две кофи розово за да може след някоя друга седмица и ти да пръскаш розов прах навсякъде Two Hearts Two Hearts

# 715
  • Мнения: 427
Елиии, страхотна чертичка. Пожелавам ти лека бременност и една сестричка на баткото Kissing Heart

# 716
  • Мнения: 125
Ели, честито!!! 🎉🍀🎉Прекрасна и спокойна бременност желая и след близо 9 месеца да родиш една здрава и красива сестричка на батко Слави 😉😉😉
Believe, чакам с нетърпение и твоя позитивен резултат🙏🍀🙏 Стиснати палчета на теб и всички останали на които им е време за тест тези дни.

# 717
  • Мнения: 5 101
Знаех си аз, че има положителен тест в темата. Ели , честито! Лека и спокойна да ти е бременността и да гушкаш бебка на финал!
На мен утре ми е пункцията и се надявам на хубава реколта. Стиснете по някой палец, момичета!
Вчера ходихме до църквата на златната ябълка в Горни воден.
Ако на някой му е интересно давам и малко инфо, не че в нета няма достатъчно. Бяхме сутринта към 9:30. Мислехме само да запалим свещи и да се помолим, но имаше друга двойка, на която отчето четеше молитва и решихме, че и ние искаме. 14лв е молитвата, като дават ябълка, която се яде от двамата и колан че, което се носи от жената до раждането. По приказваме си с отец Живко и ми подари икона на Богородица и гривничка. Изядохме си сутринта ябълката и се надяваме магията да подейства.

# 718
  • Мнения: 2 509
Ирен, стискам палчета за хубава реколта и дано мине гладко процедурата.

И ние ходихме до тази църква октомври месец, като възстановихме опитите, но още чакаме чудото. Дано на теб ти донесе късмет коланчето и молитва.

Believe Давай и ти положителният тест Flowers Four Leaf Clover

# 719
  • Мнения: 132


Здравейте, дами,
Включвам се и аз с положителен тест от вчера 😇 Чертичка чакана от една година. Не съм пускала кръвен тест, направо си записах час за преглед на 25.
Дори не мога да опиша емоциите си. Толкова са различни, че на моменти дори не мога да ги осъзная.
Приятелят ми позна, че сигурно съм бременна още преди да направя теста и снощи го изненадах 😊 И двамата бе можем да повярваме- хем е нещо чакано, хем като се случи е сякаш от нищото
Пожелавам на всяка една от вас да види двете чертички. А на мен си пожелавам спокойствие, защото мозъкът ми не спира да работи...🤞🤞🤞

Общи условия

Активация на акаунт