Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 256
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Добро утро,прекрасни ❤️
Това е от мен на ден 8 след ЗЕТ на 1 ембрионче.

Втората черта се появи още на първата минута.Знам,че е Престо,но пък и знам че това искам.Отидох да дам кръв и сега докъм довечера ще чакам резултата.Толкова положителен тест не съм виждала откакто разбрах,че съм бременна със Слави.
Днес е много хубав ден.Средната ми сестричка има рожден ден и имах добро предчувствие.

# 691
  • Мнения: 1 755
Браво! Урааааа! Успех!

# 692
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Елиии, прекрасен тест!!!

# 693
# 694
  • Мнения: 574
Супер Ели, Престо не Престо, чертатс ди е супер за толкова рано. Стискам палци, а ти продължавай с позитивното мислене Hug

# 695
# 696
  • Мнения: 702
Ели бравооо, супер си е чертата, страхотно утро! Много стиснати палци всичко да се развива добре и все така позитивно до края! 🤗🥰❤️

# 697
  • Мнения: 666
Страхотна, розова чертичка! Наистина се радвам за теб! Дано всичко е наред и гушкаш мечтата си скоро! Заслужаваш го! 🤗

# 698
  • Мнения: 3 291
Ели Purple Heart !!

Кажете, с 9-10 антрални фоликула реално много зле ли е положението? Според Калчев не е страшно, но чета, че не е никак розово, особено пък за 29 години 😖🥺 Искаше ми се поне 3 месеца след проверката на тръбите да си действаме спокойно, без напрежение, но все ми се върти в главата този НЯР/ИЯР....
Алисън, не си вади изводи от един месец, нека се види и други месеци колко са, ако много се притесняваш пусни АМХ. Пък дори и да е започнал да ти намалява резерва, това единствено значи да не отлагаш плановете за дете, а ти така или иначе не отлагаш Simple Smile

# 699
  • Мнения: 2 574
Честито, Ели HeartHeartHeart

Стискам палци всичко да е наред.

# 700
  • Мнения: 298
Добро утро!
Един въпрос от мен: може ли уреаплазма и микоплазма да са причинители на цистит?
Доколкото съм чела, някои са имали и това като оплакване.
  Ели, честито!
  Давайте момичета още такива хубави тестове!

# 701
  • Мнения: 1 428
Елиии, тихичко честито ♥️🙏🙏🙏🙏🙏🍀

# 702
  • Мнения: 442
Елииии, толкова чаках този тест Heart Пожелавам ти всичко да бъде наред и Слави да получи своята чакана сестричка, айде и братче може да е , ама знам, че и ти като мен си мечтаеш за розови панделки Heart
Прекрасно начало на деня ! Simple Smile

Билийв, чакаме и твоето тестче на 14ти и стискаме палци !!!

# 703
  • Мнения: 1 428
Аз чакам и Ирен с включване и на всички желая много много успех 🙏🙏🍀♥️

# 704
  • Варна
  • Мнения: 725
Ели йеее , честито и до финал 🍀❤ Чакаме кръвния да потвърди 🥰

Общи условия

Активация на акаунт