Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 9

  • 70 283
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 672
А къде другаде освен в ИКЕА мога да намеря такива на нормални цени. Не в ИКЕА, защото не съм от София, а бих искала да ги видя на живо първо.
Хоуммакс? Джъмбо? Някъде?

Не съм ги виждала във физически магазин, но и аз не обикалям много. Онлайн ги има на много места.

# 241
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Относно тези, или по-скоро органайзери от този тип, мога да обърна внимание на това, че ако полиците не са на достатъчно разстояние, като се сложат от по-високите маратонки, не се побират във височина. Имах един наличен шкаф и реших да ги сместя така, но не ми се получи с някои.

# 242
  • Мнения: 22 865
Виждала съм такив в Джъмбо мисля..
Иначе не стават за всеки радт.Аз ги купих, защото са ми високи моите.И пак не вършат работа с всички обувки.

# 243
  • Мнения: 46 511
Имам няколко от този тип, от Джъмбо са. За ниски кецове и подобни размери обувки са удобни.
Само че ги слагаме обратно, с отворената част към нас, така не се налага да ги местим като вадим обувките.

# 244
  • Мнения: 4 144
Ще потърся в Джъмбо значи. Благодаря за съветите. Ще си измеря рафтовете.

# 245
  • Мнения: 22 865
Ще потърся в Джъмбо значи. Благодаря за съветите. Ще си измеря рафтовете.
То по-скоро зависи и от пбивките.Мъжките са по-високи.Аз най-вече за мокасини, сандали, гуменки и тн. ги ползвам.

# 246
  • Мнения: 4 144
Ще потърся в Джъмбо значи. Благодаря за съветите. Ще си измеря рафтовете.
То по-скоро зависи и от пбивките.Мъжките са по-високи.Аз най-вече за мокасини, сандали, гуменки и тн. ги ползвам.
Имаш право! Те тези изброените и в кутиите си пак малко място заемат. Самите кутии са си малки. Може би ще преосмисля пак всичко. Просто искам по-малко място да ми заемат всички обувки.

# 247
  • Мнения: 758
Бихте ли ми препоръчали някакви практични органайзери за плитки чекмеджета в кухнята? За прибори и разни джидавки. Харесвам тези на Блум, но не са подходящи за обикновени чекмеджета с дървени страници......и цената е високичка. Искам да оползотворя максимално пространството.

# 248
  • Мнения: 46 511
Бихте ли ми препоръчали някакви практични органайзери за плитки чекмеджета в кухнята? За прибори и разни джидавки. Харесвам тези на Блум, но не са подходящи за обикновени чекмеджета с дървени страници......и цената е високичка. Искам да оползотворя максимално пространството.
Имам от този тип, но бяло:


Има всякакви размери, избирате приблизително колкото е вашето чекмедже и после се реже тази страничната част, така че да стане плътно.
Движат се м/у 8 и 30 лв., в зависимост от размера и магазина.

# 249
  • Мнения: 7 279
Моето чекмедже( само едно е) е дълбоко, но ползвам два реда от икейския разделител  stodja - долу са рядко ползваните прибори и джиджавки, горе-ежедневните.https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/kitchen-or … x50-byal/00177225

# 250
  • Мнения: 22 867
В скрития текст съм показала моите, лидълски са, но не само те ги предлагат, на мен са ми удобни.

# 251
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Аз ползвам бамбуковите на Икеа. Не знам какъв размер са Ви шкафовете, може да дойдат дълги.

# 252
  • Мнения: 758
Аз ползвам бамбуковите на Икеа. Не знам какъв размер са Ви шкафовете, може да дойдат дълги.
45см са, дълги идват Simple Smile

# 253
  • Мнения: 4 144
Бихте ли ми препоръчали някакви практични органайзери за плитки чекмеджета в кухнята? За прибори и разни джидавки. Харесвам тези на Блум, но не са подходящи за обикновени чекмеджета с дървени страници......и цената е високичка. Искам да оползотворя максимално пространството.
Какви са размерите?
В Рено има варианти, ето примерен
https://reno.bg/rapredelitel-za-pribori-za-hranene-tescoma-flexi … -37x22-2-cm-24205

И по-евтини имаше.

# 254
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Аз си купих такива от джъмбо- има тесни и широки ,а за дължината има раздилители,които не съм използвала. 2 широки и 1 тесен са в моето чекмедже. На опаковката на всяко има размери. Ако си премерите предварително ще знаете колко и какви да си купите,за да ви паснат най-добре.Не помня по колко ги взимах,но не са скъпи,май по 2-3лв бяха.

Общи условия

Активация на акаунт