Всичко за всички марки гел лакове - 34

  • 27 380
  • 721
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 712
Хей MPB, това съвсем сама ли си направи, изгради и оформи нокътната плочка? Толкова яко са станали, като професионално направени в салон.
Това сътворих аз.👉
Скрит текст:

# 136
  • Мнения: 166
Здравейте,

Каква точно е разликата между 5D и 9D при котещките очи? нещо не успях да намеря информация, а не съм си слагала в салон 5 или 9.

Благодаря Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 10 302
Здравейте,

Каква точно е разликата между 5D и 9D при котещките очи? нещо не успях да намеря информация, а не съм си слагала в салон 5 или 9.

Благодаря Simple Smile

Никаква, маркетингов трик Wink

# 138
  • Мнения: 1 797
Здравейте, може ли мнение за този латекс
Скрит текст:

# 139
  • Мнения: 1 686
Може ли мнение

# 140
  • Мнения: 136
Един маникюр и от мен, rubber база и топ без лепкав слой на Claressa, зелено 036 на Born Pretty, лилаво 35 на Rosalind, жълто 1049 на Venalisa. Печатът е с черна боичка за печати на Born Pretty, от тези, които се пекат в тубичките.
Скрит текст:

# 141
  • Мнения: 1 797
Един маникюр и от мен, rubber база и топ без лепкав слой на Claressa, зелено 036 на Born Pretty, лилаво 35 на Rosalind, жълто 1049 на Venalisa. Печатът е с черна боичка за печати на Born Pretty, от тези, които се пекат в тубичките.
Скрит текст:
Много свежо Blush
Колко време печеш боичката?

# 142
  • Мнения: 136
Цитат
Много свежо Blush
Колко време печеш боичката?
Първо слагам топ над цветния лак, после над него боичкани пека боичката 60 секунди. После пак топ
Но тази боичка много цапа,  трябва ти много малко от нея, да се постави на плочката.

# 143
  • Мнения: 425
Хей MPB, това съвсем сама ли си направи, изгради и оформи нокътната плочка?
Не са изградени. Откакто правя укрепване с каучукова база без проблем поддържам такава дължина. А оформянето е далече от перфектно, но с времето става все по-лесно. Simple Smile

Ще си позволя да ти дам един непоискан съвет. Идеята ти е хубава (синьото със златното фолио), но ми се струва, че си лакирала доста дебело. Пробвай на по-тънки пластове. Също така формата ще е по-хубава, ако леко стесниш ноктите в свободния край. Wink

# 144
  • Мнения: 712
Не бъди скромна , перфектни са.Направила си страхотна форма една кривина няма.Heart Eyes
Съвети и критики приемам всякакви, далеч съм от представата , че ги правя добре, за което благодаря.
Наистина се получиха малко дебели, особенно на ръката с лентите, докато ги залепих, направих добре ,завършени с топа и т. н.  измих едни чинии и ми се разлепи от едната страна. Викам си>ей сега ви видях сметката.Grinning Тези ленти хич не ги обичам, ама все им давам шанс.Златното го правих със брокат разбъркан с малко топ, че фолиата ми изсъхнаха бързо.
Проблемът е ,че са ми ужасно тънки ноктите и  когато пиля плочката уж ми се вижда добре, защото започват да се огъват, като сложа вече всичко и сякаш плочката някакси се раздува както когато си в басейн. Иска ми се да променя формата вече , ще видя по натам. Бих искала нещо като балерина или бадемова. 👇
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 03:20 от La Gitana

# 145
  • Мнения: 337
Първи опит с гел лак и рисунка.



Предложете български сайт където бих могла да намеря на приемлива цена камъчета за нокти.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 03:44 от ۵ Gray. ۵

# 146
  • Мнения: 1 797
Първи опит с гел лак и рисунка.



Предложете български сайт където бих могла да намеря на приемлива цена камъчета за нокти.
Уникално Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 166
Първи опит с гел лак и рисунка.



Предложете български сайт където бих могла да намеря на приемлива цена камъчета за нокти.
Това е красота! Как го направи?

# 148
  • Мнения: 1 107
Gray, страхотна работа! Първи опит с гел лак... май си художничка? Simple Smile

# 149
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Скрит текст:
Не бъди скромна , перфектни са.Направила си страхотна форма една кривина няма.Heart Eyes
Съвети и критики приемам всякакви, далеч съм от представата , че ги правя добре, за което благодаря.
Наистина се получиха малко дебели, особенно на ръката с лентите, докато ги залепих, направих добре ,завършени с топа и т. н.  измих едни чинии и ми се разлепи от едната страна. Викам си>ей сега ви видях сметката.Grinning Тези ленти хич не ги обичам, ама все им давам шанс.Златното го правих със брокат разбъркан с малко топ, че фолиата ми изсъхнаха бързо.
Проблемът е ,че са ми ужасно тънки ноктите и  когато пиля плочката уж ми се вижда добре, защото започват да се огъват, като сложа вече всичко и сякаш плочката някакси се раздува както когато си в басейн. Иска ми се да променя формата вече , ще видя по натам. Бих искала нещо като балерина или бадемова. 👇
Скрит текст:
Един съвет и от мен.Пробвай да оформиш ноктите както си с гел лака,преди да го свалиш.По този начин не рискуваш да вземеш много с пилата и ще видиш как би изглеждал с всичките слоеве лак отгоре.После свали стария лак,дооформи и лакирай новия.

Общи условия

Активация на акаунт