Всичко за всички марки гел лакове - 34

  • 27 432
  • 721
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 721
Каква е тази лампа ,за дезинфекция? Същата с която печете ноктите ли? И може телефон в нея ?

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Наистина нямам време да чета мн назад. Моля препоръчайте ми база, която не е мега гъста като Коди. Обезмаслителя ми е Коди. Топа ми е накакъв китайски.
И вече е време за пила, писна ми да шкуря по 1ч, ще се радвам да ми дадете насоки за такава, за домашна употреба. Сама се правя вече 1,6г.

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Каква е тази лампа ,за дезинфекция? Същата с която печете ноктите ли? И може телефон в нея ?

Моята е тази:


Не слагам телефона, а само силиконовия гръб, маска, ключове, инструменти и всичко което става за стерилизация.

# 183
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
База- индиго протеиновата. И няма да ти трябва пила. Маха се лесно с накисване за 5-10 минути.
Редактирам си мнението, тъй като е последно.
Като стана въпрос за протеиновата база на индиго, реших да споделя, което може да е в помощ на живеещите в чужбина. Моята намаля( купих я октомври 2019 г, 7 мл) и реших да си поръчам нова. Гледам в ибей, от където винаги съм я купувала. Моят предишен продавач вече не я продава. Търся друг, всичките са в Англия и нито един няма доставка до Норвегия. Реших да пробвам дали не се продава в някой сайт в Норв, и я намерих в ibloom, 194 крони с доставката, т.е. около 18 евро. Нормална цена за тази база, 2019 окт я купих за около 200 крони от ибей. Поръчах я. Дойде днес, за 5 дена, в пощенската ми кутия, с парченце фолио- подарък. Изчаках я да се темперира( доста нетърпеливо Joy) и я отворих. Нормално пълно шише, консистенция и мирис. Изглежда същата. До тук съм доволна. Още съм в почивка на ноктите, но скоро ще я пробвам, мисля, че е ок- оригинална. Grinning Hug

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 12:40 от Мелина_3

# 184
  • Мнения: 101
Групата във ФБ за поръчки на Коди дали е надеждна,
виждам, че различни жени пускат съобщение, че набират желаещи.
Има ли опасност да преведеш сумата и после да не получиш лаковете. И дали си струва за 4 неща например, доколкото знам има доставка от сайта/която се дели/ и после доставка с куриер до адреса ми...?

# 185
  • Мнения: 7 563

Има ли опасност да преведеш сумата и после да не получиш лаковете. И дали си струва за 4 неща например, доколкото знам има доставка от сайта/която се дели/ и после доставка с куриер до адреса ми...?
Винаги има опасност, разбира се. Зависи от коректността на човека. Но има и голяма опасност за поръчващия, ако ти поръча нещата със свои пари, а ти после се откажеш и не му ги платиш.
Аз лично няколко пъти исках да поръчвам, но все не ми излизаше сметката именно заради малкото продукти и това, че момичетата са от други градове, и трябва да платя и за Еконт. Сега поръчах с едно момиче от София, надявам се всичко да е ок и в бъдеще да се включвам към поръчките й.

# 186
  • софия
  • Мнения: 1 707
Поръчвам често от групата на Коди във Фб.
Търсете Йорданка Боянова Димова-няма грешка там!Много свястна жена.

# 187
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Никога и с никого не съм имала проблем в групата. И да Дани пуска редовно поръчки и е супер коректна.
Ако е за Коди системата тях ги има и в България,но другите марки не.
 И в тоя ред на мисли да похваля ултрабонда на Камилфо. Супер е. Тоя на Коди ми беше на преклонна възраст и реших да тествам Камилфо. Държи здраво нямам забележки.

# 188
  • Мнения: 2 062
Аз също два пъти съм поръчвала от групата във ФБ, с една и съща дама (Radi Spasova). И съм доволна.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Поръчвам често от групата на Коди във Фб.
Търсете Йорданка Боянова Димова-няма грешка там!Много свястна жена.

Подкрепям за Дани - много коректна. Тъй като не съм полвала Комилфо и Гелюр, бихте ли споделили дали са качествени. Тук по-скоро съм срещала положителни мнения за Комилфо, но за Гелюр не.

# 190
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
На мене всичко на Комилфо ми харесва повече от еквивалента на Коди. Не познавам много продукти, но каучукова база, каучуков топ, цветни гел-лакове, полигел на Комилфо ми харесаха много. Гелюр не ги познавам.

принцеса, а лепкав ли е като Коди ултрабонда? Те всички са, но някои са по-лепкави. Четката като на Коди ли е или е къса като на базата на Гелиш? Ако е къса направо го купувам.  Благодаря и ще го имам предвид  Да ти кажа, че IBDgel се свали без поражения от краката, където нарочно го сложих без каре. Засега е достоен заместник на Стриплак, че и без лепкав слой. .

# 191
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Нев лепкав е доволно,но четката не е къса. По-малка е от на Коди,но си е стандартна четка като на лаковете камилфо. А за базата на ibdgel да и аз съм много доволна. Стои дори и без твърд гел отгоре. Вече седмица съм с нея,рейнфорс два слоя цвят и темперирания топ на марката. Няма мърдане.

# 192
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Да - преди 2 години започнах да си поръчвам от Коди ... Поръчвам си главно Комилфо и Окси. Коди и ПНБ не ми допадат някак си ... ПНБ бяха много разтичащи се и непокривни за моя вкус цветовете - поръчвах, тествах ... Гелюр не съм поръчвала нищо обаче ... Преди си взимах повече неща и гледах да се комбинирам с някого и да правим до 70-80 $ поръчка, че да не се занимавам с митници. Сега ми трябваше база цветна на Комилфо и се включих в обща поръчка - всичко беше ОК. Не съм чувала и чела в групата да има измами ... Откази да си вземат поръчани вече неща - виж това съм чела. Както и подмятания за смятане на по-висок курс ...

# 193
  • Мнения: 7 563
Защо поръчката до 70-80 $ не минава през митница? Не се ли плаща ДДС за всички стоки от трети страни над 30 лв? Или просто имате предвид, че не спират често пратките от Украйна?
Аз лично се заглеждам по други украински сайтове и ми се иска да пробвам и други марки, но още не се осмелявам за поръчам, защото не ми се занимава с митница, ако задържат пакета.

# 194
  • София
  • Мнения: 10 309
Защо поръчката до 70-80 $ не минава през митница? Не се ли плаща ДДС за всички стоки от трети страни над 30 лв? Или просто имате предвид, че не спират често пратките от Украйна?
Аз лично се заглеждам по други украински сайтове и ми се иска да пробвам и други марки, но още не се осмелявам за поръчам, защото не ми се занимава с митница, ако задържат пакета.

Имам няколко поръчки от сайта все над 100$, по спомен не пишеше стойност на тях, явно митничарите не са им интересни нашите гелчета.

Няколко неща си поръчах на Oxxi, но нищо не ми хареса, най-фрапантен е случая с бяла мечна база която след година стана на сопол и е за изхвърляне.... Комилфо и на мен ми харесват, на Коди много ми харесват цветните гелове, имам над 20 и всички са еднакво добре покривни. На PNB  взех няколко цвята и два топа, харесват ми.

Общи условия

Активация на акаунт