Кой какво сервира вчера?Кой какво ще готви днес ?

  • 20 137
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 596
От тези дни - Палачинки, Принцеси с кайма, Зеленчукова супа с топено сирене, Лапад с ориз, Свинско бон филе с гъбен сос, Пилешки пържоли на грил тиган + Зеленчуци на грил тиган, Печена наденица с картофи на фурна

# 721
  • Мнения: 947
Принцеси с шпек, луканка и кашкавал + добавки.
Лозови сармички с телешко мляно месо, Печен петрохан, Салата айсберг с краставица и млечно чеснов сос, Ягоди със захар.
Пиле печено на жар(купено) Селски картофки, Шопска и млечна салата, Плодова салата в ананас.

# 722
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Уикендът се развихрих. В събота - супа топчета за обед. За вечеря направих печено бри с печен чесън, мед и дафинов лист по Лорейн Паскал, зеленчуковите кюфтенца на Гордън Рамзи и салата айсберг с червен боб.
В неделя - мусака, салата печени чушки с лук и магданоз, кьопоолу и крем карамел.

# 723
  • Мнения: 4 859
Честит 8-ми март мили дами !Бъдете обичани ,ценени,носени на ръце и уверени в уникалността си Heart

Печеният чесън и бри на Лорейн са уникална вкусотия,благодаря че ми припомни за тях Hug

Закуска -принцеси с луканка и кашкавал,фреш мандарини
Обяд-пилешки късчета Хепи ,пържени картофки,зелена салата с краставица и варени яйца,купена торта червено кадифе от мъжо

Вечерта сме с приятелки на заведение,но съм заредила фризера с пелмени ,така че половинът и децата ще се оправят Blush

# 724
  • Мнения: 2 630
Честит 8 ми март момичета 💐!
Закуска-Овесени ядки с пр.мляко,фурми и мед за мен, сандвичи за мъжо
Обяд-Той ще го проспи, че беше нощна вчера, за мен крем супа от броколи
Вечеря-Боб в гювеча, свински крачета печени на фурна за него, за мене зелена салата.

# 725
  • Мнения: 2 024
гофрети с течен шоколад, 
недопържени - смачкани и отново пържени картофи/готови/, зелена салата, пилешки филета на тиган,
св. пържоли- на тиган, картофена салата, Easy Lemon Posset - стискайте палци да се получи

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 16 172
Печена скумрия
Картофена салатка
Шопска също

# 727
  • Мнения: 1 201
Честит празник, дами! Бъдете красиви и обичани!
Фреш от портокали
Сkир със сладко от боровинки
За вечеря ще ни идват на гости семейни приятели - ще бъдем на пица, сирена и мезенца.

# 728
  • Мнения: 1 918
Честит празник, момичета! Бъдете здрави, щастливи, красиви, креативни и обичани!

З - запечени сандвичи с кашкавал.
О - трицветна паста с бекон, сметана и синьо сирене.
В  - салата домати и сирене бри, домашна наденица на фурна.

# 729
  • Мнения: 12 798
Пиле с ориз и маслини.
Печена тиква с мляко и орехи.

# 730
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Вчера -пилешка супа, пица,салата, баница
Днес-препечени филийки с масло и пастет,салата,яйца по панагюрски,свинско с картофено пюре и моркови.

# 731
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честит празник, мили момичета! 🌷 Желая ви приятна вечер! 🥰
 
Вчера
Закуска: филии с фъстъчено масло и банан
Обяд: салата от авокадо, домати, киноа, варени яйца и сирене, купени земелки и джумерки
СЗ: бадеми, кашу и бананов чипс
Вечеря от ММ: пилешки дробчета и сърца с бекон и кашкавал на фурна

Днес
Закуска: попара с прясно мляко, мед, сирене и масло
Обяд: яйца на очи, домат и котидж
Вечеря: лозови сармички с ориз, яйца и сирене, аз и детето ги обичаме с кисело мляко
За десерт правих сурови бонбонки от фурми, лешници, лешников тахан и какао.

# 732
  • Мнения: 3 387
Честит празник!
Катино мезе (в гювечета);
 Панирани печени чушки;
Варени яйца с майонеза;
 Салата "Капрезе";
Сухо мезе (луканка, филе Елена)
Червено вино (наздраве! Wink );

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 22:03 от Аркадия

# 733
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
З хрупкав тиквеник по рецепта на Марчева
О супа топчета и боб яхния от стола
В купени панирани пилешки хапки и панирани кашкавалчета, зелена салата с краставици и репички

# 734
  • Мнения: 947
Пирожки със сирене + добавки.
Лучена яхния със суджук, Туршия, Сладък салам.
Пилешки пържоли на грил тиган, Гриловани зеленчуци с млечно чеснов сос, Салата айсберг с краставица, черита и царевица, Ягоди и банани в шоколад.
Весела празнична вечер, момичета! Wine Glass Бъдете здрави и усмихнати! Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт