Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
помагат, но не винаги

# 16
  • Мнения: 2
Wow, добре си се докарала. Гинофилус поне няколко курса - 2-3 поредни месеца по един курс - направи 14 дни по една вечер. Пробиотиците през устата - почвай и не спирай поне 2 месеца. Можеш да редуваш различни типове. Те надали ще ти оправят влагалищната чистота, но поне да подобрят флората на червата.
Освен липса на лактобацили нещо друго има ли?
Друго няма, нямах и никакви симптоми, започнахме да правим второ дете и не се получава, и пуснахме влагалищна чистота.

# 17
  • Мнения: 2 484
Това е добре, че е само това.
Действай с Гинофилус и пробиотиците и постепенно ще си възстановиш средата.
Успех!

# 18
  • Мнения: 195
Аз съм за Лактажин- страхотен продукт! След лечение на бактерии и гъбички много бързо се възстанових с него, след море и басейн също правя един курс и винаги ми действа супер успокояващо. Консистенцията на глобулите е много по-лесно разтворима отколкото тези на Гинофилус  от които остават жълти гадни топченца и не се разтваря хубаво. Дори последния път получих сърбеж от Гинофилуса и го прекратих след което продължих с Лактажин и веднага всичко се успокои.

# 19
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте,
Някой правил ли е Фемифлор+ в Геника преди цветна снимка и би могъл да ми разчете резултата от Геника
Благодаря!

# 20
  • Мнения: 15
Здравей те , момичета искам да попитам : Може ли да ми препоръчате вагинален пробиотик на глобули , но без лактоза ? Тей като съм алергична , много ме притеснява да не стане някаква алергия .

# 21
  • Мнения: 256
От всички ползвани пробиотици през годините ефект намерих от Ацидофилус и Колактив3, които действат идеално при цистит и като цяло за пикочо-половите пътища.

Общи условия

Активация на акаунт