Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №69

  • 27 981
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 440
Не е от този сериал. Ще кажа така- следвайте професията на Зейнеп и Баръш. За този персонаж тя е основна.

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 849
Joy ами то само един юрист има сред всички Joy ....само да не чуят фенките, че ще бъдем разкостени

# 257
  • Мнения: 9 735
Интересен фраг Simple Smile
Харесва ми.
Баръш най- после хвана ръката на Зейнеп Revolving Hearts
Но хубаво ѝ каза, че ако няма лъжи между тях, никой няма да ги раздели...
Но сестричката му се хвана за други неща, за произха ѝ...
Дано не се поддаде Баръш и да ѝ купи билет за Америка Hushed

Мехди благодари с прегръдка - изглежда спечели делото?
И ако излезе, къде ще иде- в домът на Зейнеп ли?!

# 258
  • Мнения: 5 440
И аз от това се страхувам, но имам серия от аргументи. А тези дни получих и някои преки потвърждения за това каква роля е приел в една друга страна,където уж има много фенки. Ама това го казвам не за да го осъждам, а защото точно ние като общество имаме много предразсъдъци- ако някой е с увреждания, той е непременно лишен от нещо. Ако  е гей- да мре...нищо ни знаем за тези хора. Каква ли мъка е да трябва непрекъснато да си женкар, а да те влече на друго място. Само да не бие жениците, че често му се случва...Такива работи како Сийке...

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 21:40 от victoria vassileva

# 259
  • Мнения: 9 388
Еха, имаме си втори много хубав фраг. Браво на рускините, вече са готови. Аз чак утре следобед ще направя български субтитри. Обаче става много интересно.

"Докато сме честни един с друг, никой не може да ни навреди!"
Ах, Баръш, ах, само да крие неща от теб няма да я мъчи съвестта, иначе за всичко друго я мъчи и тя се поддава. Но добрите хора винаги страдат.

Относно актьора Х - хм, и аз само за един юрист се сещам. Ами че по него припадат всички жени, особено италианките. Обича да ходи с потници, нали? Или бъркам.

# 260
  • Мнения: 4 369
Сега Мехди открито ли се заканва на Баръш, че ще го посети след като излезе от затвора!?
Няма спирка този закрилник, бе! Все побоища му в главата.
Малкото кибритче май се е разпенявило пред каката, а и Беналката май си е показала махленския нрав (струва ми се, че тя е на прозореца срещу сестрата). Сакинето не одобрява целувката между Зейнеб и Баръш. Ама и Зейнеб не чака и се хвърля от една връзка в друга.
Първите думи от фрага на Баръш ли са? Значи той е научил, че Зейнеб е взела делото (може би накрая на епизода).
Баръш е смел мъж. Един път застана срещу колата на Мехди, втори път го посреща на вратата на затвора. Колкото и да се бие и пеняви Мехди, Баръш е много по силен от него, защото има характер

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 22:00 от mery_poppins1

# 261
  • Мнения: 3 213
Зейнеп горката с тези два дома, две майки и т.н. х2 винаги излиза, че не си е на мястото.

Прегръдката на Мехди ми е доста интересно в какъв момент идва. Зейнеп беше облечена по същия начин, когато се запознава с Озлем.

Сакинето ми е интересно каква позиция ще заеме. Вече не обича Мехди, но едва ли ще насърчи Зейнеп да започне връзка с шефа си.

Емине явно ще знае всичко, подобно на Саваш. Те досега имаха много трезви включвания по отношение на Зейнеп, но дали други фактори няма да им замъглят разума?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 849
Айде и аз да се изкажа по серията и фрагментите...Не, че има нещо, което вече да не сте казали.... но аз самата изгубих хъс и онова желание да гледам отделни моменти и цели епизоди по няколко пъти. От серията с отвличането започна да се усеща хаоса в сценария – естествено и образите станаха накъсани, незавършени, изчезнаха онези красиви диалози, онази симбиоза във всяка серия, която ме караше да очаквам следващия епизод, за да се насладя на актьорското майсторство и режисурата. Ето защо с усилие изгледах серията за трети път, почти само с мишката, защото липсваха онези нюанси на езика – нямаше как да се изгубя в превода...А и тази снежна топка, която прерасна в лавина ми дойде в повече....
      Днес прочетох във фейса пост където се цитираше следната поговорка:  „добрите хора са като свещта – изгарят себе си, за да светят на другите“.Това е Зейнеп, такава я виждат очите ми от първия кадър на сериала та до сега. Затова и каката няма да я хареса – кой знае на каква сцена в двора стана свидетел....И да.... ето, че и другият свят не я приема, независимо от знания, диплома, обноски. Ако има емигранти сред нас, би трябвало добре да разбират това положение. Винаги ще си остане дърво без корен...
    Вторият фрагмент ме обнадежди...Виждам двама влюбени, щастливи от близостта си хора, които ще се престрашат да изживеят мига, защото животът е безмилостно кратък..И дано тази любов ни я покажат в многообразието на палитрата от цветове, с много смях, защото първата с Мехди беше изгаряща и изпепеляваща и най-вече мрачна и потопена в сълзи. А дай Боже, нашето момче да възкръсне като Феникс от пепелта и с ум и разум да се пребори за своята любов, а коя ще бъде тя – само новите сценаристи знаят
  Нищо не е в състояние да ме откаже от сериала, затова чакам с нетърпение онлайн включването.
  До довечера момичета!

# 263
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Сряда е....

Ще видим какво ще стане със триъгълника Мехди- Зейнеп- Баръш.
Сега и сестрата се намесва, а Саваш дали ще помогне 🤔

# 264
  • Мнения: 3 213
Малко остана ...



И музика ще има Satisfied



В последните 2 епизода много се набляга на ритмите Sunglasses На мен ми харесва как представяха терзанията на Зейнеп и Баръш на музикалния фон, особено когато Зейнеп чакаше отговор на съобщението си в 27 еп. Да видим довечера какво са ни подготвили.

# 265
  • Мнения: 4 369
Сряда е....

Ще видим какво ще стане със триъгълника Мехди- Зейнеп- Баръш.
Сега и сестрата се намесва, а Саваш дали ще помогне 🤔

Не бързам да съдя сестрата, защото може и да има основание. Като знам какъв е потенциалът на махалата за скандали, чула съм им изразните средства, видяла съм им репченето и агресивността, може сестрата с право да е шокирана. Добре, Зейнеп е възпитана, ама ако Баръш се ожени за нея, взима и родата.

# 266
  • Мнения: 3 213
Има го този момент, Мери, от кадъра във фрага, където Бенал се е показала на прозореца и аз си мисля, че Озлем я чака сериозен културен шок - потенциалната ѝ снаха живее в един дом с настоящата жена на бившия си мъж, който прояви всякакъв род насилие спрямо нея (включително беше на косъм да премаже Баръш), двете си майки, съседката и дъщеря ѝ, сестрата и зетя на Мехди + някакво вече пълнолетно момиче, на което му казват Кибрит - ами доста е ексцентрично и от всякъде крещи - стой далеч - чакат те големи проблеми!

То, това му е хубавото на този филм, че както и в живота, всеки гледа себе си и няма правилно и грешно, а всичко е въпрос на гледна точка Nerd

# 267
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803

То, това му е хубавото на този филм, че както и в живота, всеки гледа себе си и няма правилно и грешно, а всичко е въпрос на гледна точка Nerd
И от коя страна на камбанарията го гледаш.
Мен обаче ме дразни факта, че на големи мъже не момчета, им се бъркат в живота и се опитват да определят с оя жена да бъдат до себе си...И после защо има мамини/сестрини Stuck Out Tongue Winking Eye / синчета...
50 кв. метра - С Енгин има вече превод на руски...

https://turkru.tv/50-kvadratnyh-metrov-1-seriya.html

От страни избирате следващите серии на които има превод...Има 5 излъчени серии и две с превод...

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 12:14 от gostenka68

# 268
  • Мнения: 4 369

То, това му е хубавото на този филм, че както и в живота, всеки гледа себе си и няма правилно и грешно, а всичко е въпрос на гледна точка Nerd
И от коя страна на камбанарията го гледаш.
Мен обаче ме дразни факта, че на големи мъже не момчета, им се бъркат в живота и се опитват да определят с оя жена да бъдат до себе си...И после защо има мамини/сестрини Stuck Out Tongue Winking Eye / синчета...

Така е за мамините синчета, но сестрата до момента не се намесвала в решенията на братята си. А както знаем, любовта е сляпа и понякога това вмешателство може да спести много инфарктни моменти в бъдеще. Когато минат няколко години и влюбеността поодмине и тогава започват да изплуват и пречат тия несъответствия. Не се знае и каква е била първата жена на Баръш и дали не е имало подобни проблеми. Не я оправдавам сестрата, но не я и обвинявам.
Представете си вашите деца да изберат половинката си със същия антураж от роднини. Колкото и да сте толерантни, в дадени моменти ще се срамувате не заради ваши думи и постъпки, а за тези на сватовете ви (напр. Байрям са ви е сват 😁).

# 269
  • Мнения: 5 772
О, dariVale, не мога да прескоча този коментар. Не е верен. Въпрос е на късмет и пари. Има не малко хора с щастливи семейства, въпреки уврежданията. И съвсем не платонични семейства, семейства с деца. Светът е шарен и да оценяваме книгата по корицата е наивно. И грешно. Има един турски актьор хубавец, едва ли не секс символ. По мое убеждение човекът е гей, това че не може да го демонстрира открито го мъчи. Всеки си има болки. Но никога физическо увреждане не е сред тях. Ще напиша едно име- Стивън Хокинг. И още едно- Дамян Дамянов. За който не знае кои са тези хора може да прочете.
Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1
Вчера доста почетох по темата. Знаех им историите на Дамянов и Хокинг, но подробностите явно са ми убягнали. Особено за Дамян Дамянов. Честно казано - четох и не вярвах на очите си Simple Smile
Но признавам, Виктория имаш право. Не могат да се правят обобщения като моето.
За актьора адвокат такова мнение си е направо ерес Simple Smile, фенките ще те изгорят на кладата Simple Smile
Да видим Озлем, въпреки че се възмущава от произхода на Зейнеп ще бъде ли една нова Мюжгян/Джемиле. Доста на висок тон си изказва мнението.

Общи условия

Активация на акаунт