9 ФЕГ - 5

  • 67 844
  • 773
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 35 961
до колкото знам точно физкултурен салон правят, но едва ли е само това

# 421
  • Мнения: 6 926
На бъдещия салон до миналата седмица бяха вдигнати само колоните и поясите. Сутеренът също е изпълнен. Остават покривните ферми и връзки, както и фасадите. Допълнителният корпус (4 етажен, монолитен) е напълно готов като конструкция, включително голяма част от ограждането, остават довършителните работи. Фасадите на старата част откъм двора също бяха завършени, доколкото се вижда откъм Гургулят. По предните фасади работеха.

# 422
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря момичета. Аз въобще нямам път натам.

# 423
  • София
  • Мнения: 1 109
Имам въпрос. Тези деца,които взеха ниво, взеха ли някакъв документ или ще получат по-късно?

# 424
  • София
  • Мнения: 6 363
Имам въпрос. Тези деца,които взеха ниво, взеха ли някакъв документ или ще получат по-късно?

още нищо не са ни дали, нито съм видяла някаква писмена информация за сертификат. от друг родител научих, че на децата са казали - наесен щели да им дадат.

според мен, ще трябва да си гоним и това.

# 425
  • София
  • Мнения: 2 437
Може би ще ги дадат на класните, а те на децата. Да питам бъдещите десетокласници. Миналата година кога си разбрахте кои ще са новите класни - преди или на 15 септември?

# 426
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Имам въпрос. Тези деца,които взеха ниво, взеха ли някакъв документ или ще получат по-късно?

На моето дете му трябваше и ни дадоха Атестационна, имат специален формуляр на френски. Сертификатите ще ги изпратят късната есен от Франция, но сега ако на някой ву трябва издават Атестационна в която пише нивото и всичко

# 427
  • София
  • Мнения: 1 109
Имам въпрос. Тези деца,които взеха ниво, взеха ли някакъв документ или ще получат по-късно?

На моето дете му трябваше и ни дадоха Атестационна, имат специален формуляр на френски. Сертификатите ще ги изпратят късната есен от Франция, но сега ако на някой ву трябва издават Атестационна в която пише нивото и всичко
Благодаря, точно от това имаме нужда.👍

# 428
  • Мнения: 1 812
Здравейте! Утре ще звънна във ФЕГ да попитам за графика на класовете като смени и начин на обучение,  но да попитам и тук дали някой вече има информация за смените и дали ще са онлайн като ротация, заради ремонта?

# 429
  • София
  • Мнения: 8 932
Да, за съжаление ще има онлайн ротация. Всички освен 8 клас ще са на график - две седмици ПО и две седмици ДО. Доколкото разбрах 8, 9 и 10 клас ще са първа смяна, 11 и 12 - втора.

# 430
  • Мнения: 1 812
Да, за съжаление ще има онлайн ротация. Всички освен 8 клас ще са на график - две седмици ПО и две седмици ДО. Доколкото разбрах 8, 9 и 10 клас ще са първа смяна, 11 и 12 - втора.
Ами неприемливо ми е . Какво щяха да направят преди 3 години, когато нямаше онлайн обучение! Нима децата щяха да спрат да ходят на училище!

# 431
  • Мнения: 6 926
8, 9 и 11 започват ПО за 2 седмици, след това 8, 10 и 12 клас ще са ПО 2 седмици. И така ще се редуват.
Ако звъните, моля помолете ги да публикуват учебниците.

# 432
  • София
  • Мнения: 8 932
Да, за съжаление ще има онлайн ротация. Всички освен 8 клас ще са на график - две седмици ПО и две седмици ДО. Доколкото разбрах 8, 9 и 10 клас ще са първа смяна, 11 и 12 - втора.
Ами неприемливо ми е . Какво щяха да направят преди 3 години, когато нямаше онлайн обучение! Нима децата щяха да спрат да ходят на училище!
За мен не е неприемливо, а абсурдно в тази ситуация. Не вярвам точно сега да се хвърлят да довършват забавения ремонт. Няма и срок за редуването. Смятам да позвъня в инспектората по някое време, да попитам редно ли е, точно когато се борим за по-дълго ПО, да се въвежда ДО, защото някой не си е свършил работата.

# 433
  • Мнения: 1 812
Да, за съжаление ще има онлайн ротация. Всички освен 8 клас ще са на график - две седмици ПО и две седмици ДО. Доколкото разбрах 8, 9 и 10 клас ще са първа смяна, 11 и 12 - втора.
Ами неприемливо ми е . Какво щяха да направят преди 3 години, когато нямаше онлайн обучение! Нима децата щяха да спрат да ходят на училище!
За мен не е неприемливо, а абсурдно в тази ситуация. Не вярвам точно сега да се хвърлят да довършват забавения ремонт. Няма и срок за редуването. Смятам да позвъня в инспектората по някое време, да попитам редно ли е, точно когато се борим за по-дълго ПО, да се въвежда ДО, защото някой не си е свършил работата.
Да, съвсем правилно! Не се изразих точно. Готова съм да покрепя всяка една инициатива за присъствено обучение.

# 434
  • Мнения: 35 961
Доколкото разбрах 8, 9 и 10 клас ще са първа смяна, 11 и 12 - втора.

дали тази информация е сигурна?

Общи условия

Активация на акаунт