Препарати за съдомиялна - 11

  • 41 020
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
Този гланц на Финиш май е еко за околната среда. А дали е безвреден за хората?

# 556
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 729
Не би трябвало да свети, ако е пълно отделението за сол.
Колко сол изсипахте?

# 557
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 757
Свети защото има дефект. Извикайте сервизния техник. Работа за 5 мин

# 558
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Светеше, като бях изсипала около половината опаковка, т.е. около килограм, но отделението изглеждаше почти пълно. Според инструкцията на машината събира 2 кг. Добавих още и угасна. Нали ми е още нова и непозната машинката, внимавам да не прекаля с нещо Simple Smile

Този гланц на Финиш май е еко за околната среда. А дали е безвреден за хората?

Би трябвало. Simple Smile Като се прибера ще погледна по-подробно съдържанието.

# 559
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
Супер. Снимай го даже, ако ти е удобно, да го видим и тук.

# 560
  • Мнения: 2 966
Нищо му не еко на това ..
Поредната глупост ...

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Здравейте,
откакто имаме миялна, ползвам само прах+сол+гланц, тъй като предпочитам да ги дозирам поотделно.
Обаче от известно време насам подозирам, че уплътнението на капака на гланца изпуска. Пробвах няколко пъти да ги мия без гланц, но излизат побелели.
Та сега се налага да пробвам таблетки. Може ли да ми препоръчате някакви по-щадящи да започна? Или някоя марка, която предлага малко бройки за проба?
Гледам и геловете в нета  - 3 в 1, 8 в 1, all in 1... това означава ли, че съдържат сол и гланц?!

# 562
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Побеляване се получава от солта.От гланца се появяват цветни ивици.

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Да, знам го побеляването от солта, случвало се е, но е друг тип побеляване Smiley
Цветните ивици от гланца май са, когато е в повече. А при мен стават на бели капки като от варовик, когато изобщо няма гланц в машината. Налея ли малко гланц при зареждане, излизат чисти.

# 564
  • София
  • Мнения: 12 006
blekutа пробвай с гел капсули, те са по-щадящи от таблетките.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Благодаря, Afrodita, взех някакви на Fairy

# 566
  • Мнения: 2 966
Имате ли отзиви за новите капсули "Сомат  ?

# 567
  • Мнения: 633
Някой може ли да обясни разликата в цената?

# 568
  • София
  • Мнения: 8 586
Аз пък ей сега ви утрепах с тъп въпрос Grinning Чудя се дали да не си взема Fairy all in one гел. И то вземането лесно, ама после идва въпросът: като не е таблетка/капсула, но е all in one, да натискам ли бутона за таблетка като пускам миялната? Или да не? В моята глава all in one означава, че има измиващ гел, сол и гланц. Значи е същото като капсулата. Ама ако натисна бутона за капсула/таблетка на миялната, дали ще измие добре? Съотношението на съставките дали е същото, та настройките за сол и гланц да дават същия резултат като с капсулите на Fairy?
Някой да е пробвал този гел? И със или без Таблетка бутона? Мерси предварително и не ми се смейте много, моля ви... Ако сте се разсмели - черпя за петъка Simple Smile

# 569
  • Мнения: 2 443
ToniShu,  то си е за питане Simple Smile и на мен ми стана интересно.
Доволна съм как мие Феарито, но имам надрани чаши та не знаех за този гел. Бих го пробвала, ако кажете как стои въпроса с бутона за капсулите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт