Препарати за съдомиялна - 11

  • 40 749
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз пък ей сега ви утрепах с тъп въпрос Grinning Чудя се дали да не си взема Fairy all in one гел. И то вземането лесно, ама после идва въпросът: като не е таблетка/капсула, но е all in one, да натискам ли бутона за таблетка като пускам миялната? Или да не? В моята глава all in one означава, че има измиващ гел, сол и гланц. Значи е същото като капсулата. Ама ако натисна бутона за капсула/таблетка на миялната, дали ще измие добре? Съотношението на съставките дали е същото, та настройките за сол и гланц да дават същия резултат като с капсулите на Fairy?
Някой да е пробвал този гел? И със или без Таблетка бутона? Мерси предварително и не ми се смейте много, моля ви... Ако сте се разсмели - черпя за петъка Simple Smile
Всъщност бутона за таблетка реално удължава времетраенето на цикъла, т.к. на таблетката й трябва повече време за да се разтвори, докато на гелът, както е в случая - не. Друго което прави е да спира подаването на сол от контейнера, а някои машини спират и гланца (трябва да се прочете упътването на конкретния модел машина). Аз като мия с гел, не натискам бутона за таблетка, мия с двуфазния на сомат.

# 571
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз съм с двуфазния на Сомат и ми прави впечатление, че единия пълнител свършва по-бързо от другия. При вас така ли е? Уж го държа водоравно, но явно не. Питам от любопитство, иначе нямам забележки или притеснения.

# 572
  • Мнения: 2 961
И аз съм с двуфазния на Сомат и ми прави впечатление, че единия пълнител свършва по-бързо от другия. При вас така ли е? Уж го държа водоравно, но явно не. Питам от любопитство, иначе нямам забележки или притеснения.
И аз забелязвам това .
При теб коя страна свършва по–бързо ?
Синята или зелената ?

# 573
  • Мнения: 28 538
И аз съм с двуфазния на Сомат и ми прави впечатление, че единия пълнител свършва по-бързо от другия. При вас така ли е? Уж го държа водоравно, но явно не. Питам от любопитство, иначе нямам забележки или притеснения.
[/quotе]
И при мен е така, първо свършва тъмно синьото.

# 574
  • Мнения: 2 961
И аз съм с двуфазния на Сомат и ми прави впечатление, че единия пълнител свършва по-бързо от другия. При вас така ли е? Уж го държа водоравно, но явно не. Питам от любопитство, иначе нямам забележки или притеснения.
[/quotе]
И при мен е така, първо свършва тъмно синьото.
И при мен синьото свършва по–бързо

# 575
  • София
  • Мнения: 8 570
На мен ММ ми донесе нов пакет капсули от Метро, така че гелът остава за по-натам.

# 576
  • София
  • Мнения: 12 006
И аз съм с двуфазния на Сомат и ми прави впечатление, че единия пълнител свършва по-бързо от другия. При вас така ли е? Уж го държа водоравно, но явно не. Питам от любопитство, иначе нямам забележки или притеснения.
Единия е по-гъст от другия и затова. Аз се опитвам да ги сипвам равномерно, като гледам в самия контейнер от кое колко отива.

# 577
  • Мнения: 2 961
Да похваля евтините таблетки на Лидл – цената мисля е към 8 лева , 40 и няколко таблетки ..
Снощи мих пълна миялна на Авто програма . Имаше и една мазна тава ..
Всичко се е измило перфектно !
Много съм доволна , за цената си са идеални !
Днес ги пробвах още няколко пъти , на различни програми – ЕКО , отново Авто , Интензивна..
Всичко е измито много добре ..
Отивам да пусна 4–та миялна , на програмата за стъкло , и ще пиша дали се разтварят на ниска температура ..

# 578
  • София
  • Мнения: 8 570
berry, кога ги пускаш тия миялни, бе, човек? Как за един ден 4? Аз нямам толкова посуда изобщо вкъщи Grinning
Иначе благодаря за препоръката, бих ги пробвала.

# 579
  • Мнения: 2 961
berry, кога ги пускаш тия миялни, бе, човек? Как за един ден 4? Аз нямам толкова посуда изобщо вкъщи Grinning
Иначе благодаря за препоръката, бих ги пробвала.
Аз с посуда съм пълна Wink
Имах останали чинии и чаши от вечерта /имахме гости и не можах да сложа всичко на една миялна / , та сутрнта пуснах една миялна с тях .
После пуснах една миялна с тави , тенджери , тигани ..
Мия ги отделно , на интензивна програма ..
Бяха се насъбрали доста ..
После пуснах съдовете от закуска и обяд  , доста се бяха насъбрали ..
Сега пуснах миялна със съдовете от вечеря , но ги пуснах на  деликатната , че имаше и една кристална купа ..
Изобщо цял ден само вадя и зареждам миялната ..

# 580
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 745
Боже, миялната завалийката и се взима здравето. Нашата, е въртяла максимум 5 пъти иначе редовно по 2 на ден.

# 581
  • Мнения: 9 442
Похвалвам капсули Феъри. Безпроблемно измиват упорити мазнини.

# 582
  • Мнения: 1 090
Аз мислех че не съм в час да дрънкам голяма миялна всеки ден, без готвене, а само за чинии, чаши и шейкъри. JoyTrollface

# 583
  • Мнения: 749
Ох, да питам, купих кутия капсули за миялната голяма кутия на Финиш, вътре капсулите са опаковани, обаче повече от половината са дефектни, вътре червената част точката я няма все едно е изпаднала, а пък уж са в отделна опаковка, много ме е яд.
На някой случвало ли се е такова чудо?

# 584
  • Мнения: 20 172
Откъде си я купила, ако е от някоя голяма верига направи рекламация.

Общи условия

Активация на акаунт