Eucerin AtopiControl – подарете спокойствие на сухата и раздразнена кожа

  • 7 829
  • 350
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 77
Живот с атопичен дерматит. Как той засяга съня и качеството на живот?



Изследвания показват, че близо 60% от страдащите от атопичен дерматит заспиват трудно и често се будят през нощта от сърбеж. Тази липса на сън може да окаже значително влияние върху общото настроение, здравето и развитието. И както всички родители знаят, ако детето  е будно през нощта, тях също ги очаква безсънна нощ.  

Pushpin Атопичният дерматит има негативно отражение както върху физическото състояние на страдащия, така и върху психиката му. Но как може да намалим въздействието му?
Открийте повече информация в статията ни ТУК.

# 301
  • Мнения: 176
Харесва ми, че е изчистена без пъпки, но пък суха и с леки дразнещи бръчки.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 562
Не ми харесва, че е склонна към омазняване.

# 303
  • Мнения: 1 189
Не ми харесва, че е склонна към акне и омазняването в Т - зоната. Харесва ми, че нямам бръчки още.

# 304
  • София
  • Мнения: 9 845
В кожата си харесвам, че е нежна на допир. За съжаление не мога да кажа същото за кожата на лицето си - обикновено има някое несъвършенство по нея, което при допир се усеща леко грапаво. Отделно не ми харесват разширените пори по лицето ми. Друго, което не харесвам е, че кожата по цялото ми тяло е  много чувствителна и лесно ми се появяват обриви и/или лишеи.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Харесвам си луничките Simple Smile Не харесвам, че кожата ми е склонна към образуване на петна, заради което са налага доста да се пазя от слънцето.

# 306
  • Мнения: 2 774
Не ми харесва сухотата и дразненето, но ми харесса, че нямам белези от акне.

# 307
  • Мнения: 283
Харесва ми нежното бяло , но пък е много чувствителна.

# 308
  • Мнения: 477
Харесва ми това , че по-късно се появиха бръчки и не са толкова видими.Не ми харесва , че е доста суха и опъната.

# 309
  • Мнения: 782
Харесва ми мекотата и това, че не се влияе от студен вятър. Не харесвам честите пъпки, които излизат на определени места.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Харесва ми, че не е акнеична, все още нямам бръчки, но пък е супер чувствителна и от най-малкото раздразнение се зачервява и опъва.

# 311
  • Мнения: 2 495
Харесва ми че е светла и свежа.
Не ми харесват бръчиците около очите

# 312
  • Мнения: 610
Не харесвам това, че е склонна към образуване на черни точки и има широки пори. Харесвам това, че не е суха.

# 313
  • Мнения: 358
Харесва ми, че е светла, че е спокойна. Не ми излизат често пъпки и комедони.
Не ми харесва, че имам черни точки по носа и брадичката. Не ми харесва, че е с мазна  Т-зона.

# 314
  • Мнения: 1 787
Харесва ми,че не е суха.Не ми харесва,че е склонна към образуване на пъпки.

Общи условия

Активация на акаунт