Eucerin AtopiControl – подарете спокойствие на сухата и раздразнена кожа

  • 7 790
  • 350
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 630
Харесва ми, че не ми излизат много пъпки и никога не съм имала. Не ми харесва, че рано ми се появиха много бръчки.

# 331
  • Мнения: 412
Харесвам това, не  е проблемна, нямам алергии и чести раздразнения, но не ми харесва, че е склонна към омазняване и акне. Последните години имам доста петна от излагане на слънце /въпреки, че се винаги се мажа/.

# 332
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Не ми харесва това, че е суха по принцип, а в Т-зоната на лицето ми е мазна. Харесвам това, че все още нямам много бръчки.

# 333
  • София
  • Мнения: 880
Харесвам, че кожата ми е светла и нежна, но за сметка на това е много чувствителна и алергична.

# 334
  • Мнения: 229
Сърбежа и сухотата на кожата. Като мъж не се интересужам особено от кожата си, освен да е хидратирана след бръснене.

# 335
  • Мнения: 910
Единственото, което ми харесва е че е светла.

# 336
  • Мнения: 672
Нищо не харесвам в нея бяла,с черни точки,лунички.

# 337
  • Мнения: 940
Не харесвам това, че е доста беличка. И лятото веднага почервенявам. Харесва ми обаче, че е мекичка и подхожда на русата ми коса. Доста често ме питат дали съм с руска жилка

# 338
  • Мнения: 630
Харесва ми, че е нежна, чиста и все още нямам много видими бръчки. Не ми харесва, че е суха, а в Т-зоната е комбинирана и се налага да използвам различна козметика.

# 339
  • Мнения: 77
Атопичен дерматит по скалпа.
Kак най-добре да успокоим кожата и да се грижим за нея?




Ако вие или вашето дете имате зачервена, сърбяща кожа по главата си и вече страдате от атопичен дерматит по други области на тялото, тогава е вероятно симптомите по скалпа да са свързани.

Кожата на главата е значително по-плътна от кожата по останалите части от тялото. Освен това тя е покрита нагъсто с космени фоликули, мастни и потни жлези.  Редовното измиване и оформяне на косата може да доведе до изсушаване на кожата, което още повече засилва симптомите на атопичен дерматит.

Pushpin Как трябва да се грижим за атопичната кожа по скалпа и какви продукти да използваме?
Вижте отговорите ТУК.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Използвам серията AtopiControl!

# 341
  • Мнения: 116
Харесвам мекотата на кожата си, луничките и светлата си кожа.
Не харесвам мазната си кожа и склонността й за образуване на пъпки.

# 342
  • SF
  • Мнения: 21 429
Използвам много продукти на Юсерин, особено бяла козметика за лице.

# 343
  • Мнения: 3 749
Борбата с моя наследствен атопичен дерматит е упорита и с променливи резултати, но най-силното ми оръжие в нея е Eucerin Original Healing Cream, който случайно открих при пътуване в чужбина и вече 15 години ми гарантира спокойна кожа без сухота, раздразнения и лющене. Вълшебен крем, без който не оставам и дори семейството ми го ползва при разранена кожа, напукани пети и други леки разранявания. Минимум съставки, прекрасен резултат.
С огромно удоволствие бих пробвала продуктите за атопична кожа, не се съмнявам, че и те ще бъдат също толкова добри.

# 344
  • Мнения: 327
Не ми харесва склонността за образуване на пъпки
Харесват ми луничките по лицето

Общи условия

Активация на акаунт