Eucerin AtopiControl – подарете спокойствие на сухата и раздразнена кожа

  • 7 815
  • 350
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 024
Споделете ни кое е най-голямото предизвикателство, което атопичната кожа отправя към вас и вашето дете?

Имахме ужасни пристъпи на атопичен дерматит , които започнаха със сухота , силен сърбеж до разраняване на кожата на бебчето ми. Единственото което подпомогна да отшуми този период беше серията на Eucerin Atopicontrol , в комбинация с олиото за тяло , балсама и интензивния лосион . Всичко което преживяхме ме притеснява да не се повтори , никак не е приятно да не знаеш как да помогнеш на детето си в такъв момент , не заменям продуктите на Eucerin !

# 76
  • Мнения: 2 978
Най-голямото предизвикателство, което атопичната кожа отправя e намирането на подходящ продукт, който да успокои раздразнената, сърбяща и суха кожа и към който да няма привикване.

# 77
  • Мнения: 1 207
Намиране на подходящ продукт за справяне със сърбежа, зачервяването и сухотата на кожата на достъпна цена.

# 78
  • Мнения: 477
Намирането на продукт , който веднага успокоява сухата и раздразнена кожа.

# 79
  • Мнения: X
Склонността сухата кожа да образува ранички при разчесване и общия дискомфорт, който влияе на настроението и качеството на живота като цяло. Цикличния характер и периодите на обостряне, също. Трябва много постоянство при третиране на кожата и внимателен подбор на продукти, което е и много ангажиращо.

# 80
  • София
  • Мнения: 13 282
Сухата кожа, постоянният сърбеж, множеството рани, направени от чесане и намирането на подходящо средство  за облекчаване на състоянието.

# 81
  • Мнения: 654
Намирането на капествен продукт, който да се справи трайно с проблема с атопична кожа, но и да съдържа безвредни съставки.

# 82
  • Мнения: 2 495
Справянето със сърбежа и сухотата и намирането на подходящия продукт.

# 83
  • БГ
  • Мнения: 1 167
15-годишният ми син ежедневно полага грижи за атопичната си кожа. Старае се, но нещата невинаги се получават успешно и усещам как страда и се комплексира.

# 84
  • Мнения: 66
За мен най- голямото предизвикателство е да я гледам, че я сърби, а не мога нищо да направя. Беше едва на 2 месеца, когато разбрахме, че е с атопична кожа, вече е на 2 години и 2 месеца, кожата е сравнително по- спокойна.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 108
Моите ръце. Изсушават се и имам нужда от допълнителна хидратация на кожата.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 724
Най-голямото предизвикателство е да намеря причинителя на това състояние. При дъщеря ми се прояви на 3 години и половина. Лекарите казват, че е на алергична основа, но от половин година бе можем да установим дразнителя.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 072
Най-голямото предикзвикателство е сърбежите,които дъщеря ми има и лутането в намирането на подходящ продукт.
Намирането на причинителя също е голямо предизвикателство.

# 88
  • Мнения: 928
успокояването на раздразнената кожа

# 89
  • София
  • Мнения: 840
Най-голямото предизвикателство е да намеря добър продукт, към който да не се привиква твърде бързо.

Общи условия

Активация на акаунт