Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 669
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 210
  • софия
  • Мнения: 25 454
Хайде, отворили са Parkmart в ЦУМ.
В понеделник ще го разгледам, че не ми се излиза в това време. Ако някой мине, може да сподели впечатления.

# 211
  • София
  • Мнения: 13 142
Звънче, ще чакам впечатления. В това време и на мен не ми се ходи. Simple Smile  Когато беше Пикадили, редовно го посещавах. Дано и този става!

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 16 110
Наскоро видях,че и в Бургас има такъв магазин открит.
На неудобно място ми е и не съм го посещавала.
Някой ден,като имам път натам ще вляза да го разгледам.

# 213
  • софия
  • Мнения: 25 454
Да, в Бургас и Варна са другите магазини. Морска верига 🙂

# 214
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Разгледах промоциите, които има към момента в този магазин, и въобще не съжалявам, че го няма в нашия град.

# 215
  • Мнения: 2 230
Никога не ги бях чувала тези магазини. Има ли нещо интересно?

# 216
  • София
  • Мнения: 16 024
Нови са, тепърва отварят.
Какво да е "интересното нещо"?
Един търси хубави и изгодни меса, друг качествено уиски, трети - разни еко-био-от фермата работи.

# 217
  • Мнения: 1 715
В Лидъл, например, има интересни неща - каквито няма в другите магазини. Пикадили беше магазин с интересни неща по същата причина.

# 218
  • Мнения: 560
В магазин Хит в Младост имаше много добре зареден магазин с оригинални парфюми. От няколко месеца го няма. Някой знае ли къде се е преместил?

# 219
  • Мнения: 5 080
А аз точно в Лидъл не намирам нищо интересно. Последните два пъти като ходих ме питат на касата за някаква карта "Лидъл", каквато не искам и да имам, а те сканират служебна такава Thinking Защо ли го правят

# 220
  • Мнения: 811
В Лидъл, например, има интересни неща - каквито няма в другите магазини. Пикадили беше магазин с интересни неща по същата причина.
Kaкви са пък тия продукти в постоянния асортимент в Лидл, които на други места ги няма?

# 221
  • Мнения: 5 249
Гледам цените на масовите продукти, които ги има навсякъде, и са доста високи. Лятото ще имат клиенти(туристи), но през останалото време не знам как ще оцелеят. Не ще се задържат дълго, ако не си оправят цените.
https://varna.parkmart.bg/
https://burgas.parkmart.bg/

# 222
  • Мнения: 1 698
Kaкви са пък тия продукти в постоянния асортимент в Лидл, които на други места ги няма?
Продуктите ги има навсякъде, но дългогодишните клиенти си харесваме техните марки, заради качеството им. Всичко е субективно.

А аз точно в Лидъл не намирам нищо интересно. Последните два пъти като ходих ме питат на касата за някаква карта "Лидъл", каквато не искам и да имам, а те сканират служебна такава Thinking Защо ли го правят

След всяка сметка има скреч карта и евентуално печелиш купон с намаление на продукт. Та сигурно си ги вземат.

# 223
  • Мнения: 5 080
Благодаря! Виждала съм в Била, че  някои промоции са приложими само с Била карта, но в Лидл мисля няма такива условия. Значи, може би, хитруват

# 224
  • Мнения: 19 007
И в Лидл има такива промоции от няколко месеца само за приложението

Общи условия

Активация на акаунт