Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 669
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 35 110
Днес една баба взе една кашкавала от витрината с голи ръце, опипа я и я пусна вътре....това се случва в Билла.   Егати хората дето има.
Ето вафличките за който пита

# 331
  • Мнения: 5 080
Мда, масово се опипват или мачкат всички тестени, докато си изберат най-меки и най-топли. И аз като го видя се погнусявам, дори и с ръкавици когато са. Последно така се отказах от едни любими чеснови франзели, един тийн устиска всички налични по 2 пъти пред окуражителните напътствия на мама.

# 332
  • София
  • Мнения: 4 548
В нашия Т-маркет има автоматични каси, но точно до тях има сужител. Аз си пазарувам само на тях, защото обикновено няма никакви хора там, а са поне по 2-3-ма на обикновенте каси. Не съм забелязала някой да си пъха по джобовете. Далеч по-прикрито е между рафтовете, ако някой иска да краде.

# 333
  • Мнения: 36 479
Пъхат си по джобовете докато се разхождат из магазина. Два пъти казвах на касиерки, тях не ги интересува въобще, затова повече няма да се занимавам. П.п. за Била става дума, аз не пазарувам от Т маркет.

# 334
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Вчера в Билла един дядо с голи ръце си слагаше гевреци в найлонова торбичка. Не седях да го гледам, че бързах през малката почивка, но не би ме учудило ако е върнал някой обратно.
Вафличките били смесени с бисквити, за това си мислех, че вафлички няма - явно съм фиксирала само бисквитите на картинката.

# 335
  • русе
  • Мнения: 1 317
В Била продават ли лед?

# 336
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ако отидеш в този на центъра, можеш и сама да си го обереш от фризерите за сладолед Joy
Шегувам се, но е истина. Поне в русенските магазини мисля, че не съм виждала лед.

# 337
  • русе
  • Мнения: 1 317
Намерих ,на тази Билла на Бозвели ,но бил свършил😂

# 338
  • Мнения: 35 110
Аз съм в този район..лед вземам от магазин тОнел. Иначе от Лукойл или Лидл

# 339
  • Мнения: 3 137
Винаги съм се чудила, за какво хората го купуват този лед. В наши дни няма човек без хладилник, а даже мини хладилниците имат камери, които максимум за час замразяват водата. Една вечер пред мен имаше опашка на МакДоналдс от хора, които вземаха лед в торби. Не съм сигурна дали го плащаха.

# 340
  • Мнения: 5 207
Щото могат да купят пет кила лед, които няма как да замразят в домашни условия.

# 341
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Щото могат да купят пет кила лед, които няма как да замразят в домашни условия.
То че могат, могат, ама въпросът по-скоро е за какво го ползват толкова много. За нормална домашна употреба може да се замрази вкъщи.

# 342
  • Мнения: 35 110
Ние без лед не оставаме! С мъжът ми пием само студена вода цяла година.минеш, пуснеш 2 бучки, налееш вода.
Много ми е пипкаво и досадно да пълня пликчета с вода, те не се пълнят хубаво, после пък залепват.
Сщна Лидл леда е хубав, защото се стапя бързо в чашата и охлажда бързо

# 343
  • Мнения: 36 479
Моята камера винаги е пълна с разни неща, често няма място дори за пластмасовите тарелки с лед. Фризер не ми трябва, защото само ще хаби ток (нямам какво да съхранявам в него). Така че ако ми дотрябва лед, ще е от магазина.

# 344
  • here and now
  • Мнения: 4 214
Щото могат да купят пет кила лед, които няма как да замразят в домашни условия.
То че могат, могат, ама въпросът по-скоро е за какво го ползват толкова много. За нормална домашна употреба може да се замрази вкъщи.
Ходят сред природата, по язовири и т.н. Така си запазват напитките студени.

Общи условия

Активация на акаунт