Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 272
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Момичета да сте засякли някъде гофретник на добра цена?Благодаря!

# 136
  • Мнения: 2 147
Момичета да сте засякли някъде гофретник на добра цена?Благодаря!
Скрит текст:
В Кауфланд в текущата брошура има само гофретник и също така комбиниран уред с три сменящи се плочи. Цените са съответно 28лв. и 38 лв. Нещо по-бюджетно ли търсите?

# 137
  • Мнения: 35 068
Искрено препоръчвам гофрерника на Кауфланд. В пъти повече го харесвам от уред 3 в 1

# 138
  • Мнения: 36 163
Видях, че в Кауфланд има оферта за електрически четки за зъби - струват около 30 лв. Според вас, добра оферта ли е и често ли я има?
Освен това, има ли количества, или свършват бързо (да знам дали да ходя днес, или може и към края на седмицата)?

# 139
  • Мнения: 2 332
Видях, че в Кауфланд има оферта за електрически четки за зъби - струват около 30 лв. Според вас, добра оферта ли е и често ли я има?
Освен това, има ли количества, или свършват бързо (да знам дали да ходя днес, или може и към края на седмицата)?
На Лидъл имаше скоро мисля за 15

# 140
  • Мнения: 2 147
Видях, че в Кауфланд има оферта за електрически четки за зъби - струват около 30 лв. Според вас, добра оферта ли е и често ли я има?
Освен това, има ли количества, или свършват бързо (да знам дали да ходя днес, или може и към края на седмицата)?
pppqqq, питай и в темата за Кауфланд: https://www.bg-mamma.com/?topic=1297127.

# 141
  • Мнения: 36 163
Ще погледна какво са писали, благодаря. На Лидл имаше, но май беше някаква тяхна марка, предпочитам утвърдена.

# 142
  • Мнения: 378
Може ли някой ако ходи утре в Метро, да види дали промоцията на каменица, която е в брошурата е от новите. Има игра, на която се печелят таблети и чаши. Благодаря предварително

# 143
  • Мнения: 5 056
Виждали ли сте в някоя верига разфасовка краве сирене "Маджаров" вакуум от 600гр?
Изпратих запитване и към производителя, ще видя дали ще ми отговорят. Официално нито бар-кода го разпознават сайтовете, нито в сайта на фирмата е обявена такава разфасовка.

# 144
  • Мнения: 5 168
Виждали ли сте в някоя верига разфасовка краве сирене "Маджаров" вакуум от 600гр?
Изпратих запитване и към производителя, ще видя дали ще ми отговорят. Официално нито бар-кода го разпознават сайтовете, нито в сайта на фирмата е обявена такава разфасовка.
Дай баркода.

# 145
# 146
  • Мнения: 5 168
https://gepir.gs1.org/index.php/search-by-gtin
Поне според баркода, това е продукт на фирмата.

# 147
  • Мнения: 5 056
Отговориха ми, всичко е редовно по продукта. Мнителна съм си и нямаше да отвора опаковката, докато не ми потвърдят Blush

"Да, разфасовка от Краве сирене е600 вак БДС баркод : 3800106204800, се произвежда и предлага от нас чрез нашите дистрибутори в цялата страна, артикула е нов и това е причината да не фигурира в нашата интернет страница, която в момента е в процес на актуализация. Благодаря ви за проявения интерес, лек и успешен ден !"

# 148
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Може ли да споделите дали знаете къде бих намерила точки за Била? Не пазарувам там, но ми харесва сегашната им промоция. Сигурна съм, че много хора няма да си закупят нищо от промоцията и няма фа ползват точните. Преди време си спомням, че виждах предложения за размяна на точни, стикери, стикита. Дали няма някъде място, където хората си ги предлагат?

# 149
  • Мнения: 27 221
Вероятно продават точки в Оlx, но може и да има тема за размяна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт