Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 551
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 474
Ехо мами къде сте?не пишете ...подбутвам темичката все пак е седмична.отивам да посрещна първокласничката.днес е била цял ден на училище.

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...............
ако имаш координати на лекари,които се занимават предимно с това-да попитаме тях-дали не са консултирали скоро дете,чиито родители нямат възможност за клапа-знам,че при тази болест всеки ден е ценен Sad

   И аз ти пратих телефона на един доктор.
   Когато ние с дъщеря ми бяхме миналото лято в болницата, имаше едно детенце от дом с хидроцефалия, мотаеха го от ден за ден, защото нямало кой да плати клапата... Sad
  Стискам  ви палци!

# 47
  • Мнения: 4 586
   Утре сутринта мога да се обадя в Дом майка и дете в Разград да питам.

# 48
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ехо мами къде сте?не пишете ...

  От снощи до преди малко нямах Форум, даже и сега на моменти изчезва  Confused не знам какво става, дали е само при мен проблемът  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 271
Профилактикааааааааа newsm78 Thinking Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 9 881
Бим-Бам ,и аз нямах форум вчера.
Дали вече ви писнах с нашите истории за градината? newsm78Но от вас получавам добри съвети,та смятам да продължа WinkДнес беше първата ни официална среща с логопедката на градината.Имам добри впечатления от нея,остави Буби да си поиграе и ние си поговорихме нашироко.Дано нещата се развият добпре.Лошото е,че директорката държи Буби да седи не повече от половин час при децата,после толково и при логопедката.Според нея засега така е по-добре за Буби.На мен ми се струва малко,но няма да настоявам.От утре обаче ще държа да не ме карат да стоя с Мими пред градината,докато Буби е вътре,няма смисъл,имат ми телефоните,не мога да стоя по половин час с малката пред входа,особено ако е лошо времет.
Светле,как е Радост?
Наде,успяхте ли да се изпишкате в шишенце?
 Hug Hug Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 2 356
Валенце, разказвай за детската градина и Буби, аз специално следя с интерес, а и ти разказваш увлекателно   bouquet
Да, вчера нямаше форум.
Светле (кунето), вие как сте?  Hug

# 52
  • Мнения: 2 531
Не мога да се стърпя да не се похваля- днес специално на родиталската среща на сина ми г-жите ме поздравиха за успехите на Ицо и за това как въпреки специфичните си потребности общува без проблем и с деца и с възрасти!!! Толкова горда се почувствах, а това беше много неочаквано !!! Пожелавам и на вас такива думи да чуете!!

# 53
  • Мнения: 997
Весела и спокойна седмица и от мен.
Честит рожден ден на Алекс на Кремена. Малко със закъснение, но от сърце.
Не мога да пиша и чета по-често защото тези дни имаме отсъстващ  колега и е доста натоварено. По-принцип успешния работодател е на принципа...защо една работа да се върши от 4 -има, когато може да се върши от двама, дори те да са  Shocked Все пак имаме напредък.....тържествено ни обещаха още 1/2 асистент. Не разбрах само коя точно половина от горкия човек ще ни отпуснат...дано да е горната. newsm78
Това в кръга на шегата, много си харесвам работата. Срещам много разбиране и съдействие от колегите. Мисля, че без подобно разбиране една майка на дете с проблеми трудно би могла да работи. Е, освен ако не е за себе си.
Вени се сдоби тази седмица с ново колело, а покрай него аз се уредих с безплатен фитнес. И няколко травми.....Шофьорският курс напредва бавно и славно.....по-скоро бавно. И не толкова славно. Ще съм на курс в четвъртък в района на Плиска...моля карайте с повишено внимание.....и с всички видове застраховки. Joy
Това е при нас....спокойна и ведра седмица, дано продължи все така ... за всички Praynig

# 54
  • Мнения: 2 327
Мерелин в Бургас има едно детенце със съмнение за хидроцефалия, но за съжаление не ги е гледал специалист... Щото то в Бургас са едни специалисти... И не е сигурна диагнозата.

# 55
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ели, все се каня да те питам какво работиш? Ако не е тайна, де...  Wink Много интересно звучи като пишеш. Ти може и да си казвала, ама аз да съм спала  Embarassed

  Вени, браво и на Ицко и на всеотдайната му майка   bouquet само ние знаем, че тези малки похвали всъщност са нашите големи победи!

# 56
  • Мнения: 997
Бим Бам, изобщо не е интересно. Компютърен оператор в логистична фирма. Твоята работа е далеч по-вълнуваща Hug

# 57
  • Мнения: 4 586
        Изпратих баба. Изчаках да видя като потегли автобуса. Не се разцелувахме на изпроводняк. Чак такива лицемери не сме.

# 58
  • Мнения: 474
Wolf,бъди по тактичен ......

# 59
  • Мнения: 2 242
На теб баба или тъща newsm62

Общи условия

Активация на акаунт