Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 560
  • 169
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 9 890
Бебоче,на мен това със сънищата ми се случва редовно.Буби ми говори насън често,сънувам я как ми разказва приказки,как ми казва,че ме обича.Наскоро снаха ми ми каза,че е сънувала как Буби и говори,Но това не ме притеснява,напротив.Поне на сън се радвам на гласчето и...толкова хубаво звучи!

# 121
  • София
  • Мнения: 1 333
Бебоче, Валенце и на мен ми се е случвало да виждам Мими ходеща и бърбореща. Толкова бях щастлива на сън когато тичах след нея, казвах й да не пипа тук и там- бяхме на почивка в някакъв хотел на различни нива и беше интерсно гонене... но като се събудих отново бях в реалността и усмивката на лицето ми посърна.  Не искам да разтълкувам съня си, незнам какво означава, че ще се оправи наистина или че никога няма да се случи това... но се радвам че поне в сънищата ми започна да има по малка доза щастие.

Днес съм канена на рожден ден на моя колежка и таткото на Мими се съгласи да я гледа няколко часа. Надявам се Мими да не плаче много и да не ме вика по спешност да се прибирам. В последно време не може да я търпи като плаче и мрънка и се изнася бързо, бързо в др стая. НО за мен си е напредък че ме пуска да изляза и да се разнообразя малко.
Приятни и спокойни почивни дни! Времето е хубаво и предразполага за разходки!
Аз следобеда ще я разходя в парка и ще си мисля че съм с всички вас на среща  Grinning

# 122
  • София
  • Мнения: 2 356
Нанди, аз вече два пъти сънувах, че Мими е проходила. Първия път ти ми каза, а втория я гледах как ходи до един шкаф и обратно. Много реален сън беше. И много искам да се сбъдне, мила.
И на бебо4е и Валенцето сънищата също.  Hug  Praynig

# 123
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Краси, чак сега видях терасата ви!
 Shocked Shocked Shocked
ИСКАМ И ААААААЗ такава:)

Наде, кога ще разберат растат ли гадините?

А сънищата...еееех:)
Там децата ни са като всички други....

# 124
  • Мнения: 3 537
Ние в София ще идваме догодина,а този апартамент,заедно с голямата тераса ще го продаваме. Laughing
Беше ми голямо улеснение,когато не ми се излизаше .Пусках малката на терасата,да бяга на воля.А зимата голямо ринане на сняг пада. #CrazyИ едни снежни човеци като наредим ! Laughing

# 125
  • Мнения: 3 537
Любознателна,сега видях въпроса ти.
Представях си те с къса, черна коса ,леко закръглена... Blush

# 126
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Една приятелка на баба ми живееше на 17-ти етаж до Борисовата граднина и имаше подобна тераса.
Вълшебно беше...от тогава си мечтая за такова жилище.

# 127
  • Мнения: 3 537
Ааа,ние сме на петия етаж само. Wink

# 128
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бърдииииииииии
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129662.msg2447569#msg2447569

Какво иска този човек?
Аз ли имам нужда от още едно кафе или ?

И ние сме на пети етаж, но гледаката няма нищо общо:)

# 129
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Валенцето, напиши им го. Логопедката ми поиска думичките, които Наталия говори, а тя на практика е в състояние да повтори всяка дума, макар и да не я разбира. Затова използвах случая да напиша какви са особеностите на детето. Освен това им разпечатах на принтера що е това сензорно интегративна дисфункция, каквато има детето. Да четат. Wink Иначе и аз си говоря да не я държат, ама не ме слушат.

nandy, понеже това с хленченето и плача ми е познато, да питам - от гушкане успокоява ли се (при нас не става Sad) От нещо залисва ли се? (това също не става) Плача винаги си има обяснение, но много трудно се открива. Аз дори и сега не съм винаги наясно защо плаче, но поне на 70% успявам да отгатна. Едва след втората година се светнах, че плаче когато е гладна, но в същото време отказва да яде каквото и да било. Плаче от ревност, когато говоря с баща й, плачеше когато някакво предаване по тв е свършило, тя го е слушала, но не го е гледала и аз оставам с впечатление че не му е обърнала внимание....и все такива неща дето никога няма да се сетя.

krasi 76 , значи това, че не си повярвала , че съм аз - да го приемам за комплимент?! Wink

# 130
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  От все сърце ви желая тези сънища да се сбъднат  Hug

  Бебоче, в Пловдив днес е топло  Sunglasses дано и при вас слънцето се покаже и прогони тъгата ти! Направете си една топла есенна разходка!

  Нанди, много, много да се веселиш, да се прибереш къъъъъсно, заредена с положителни емоци! А таткото ще се оправи и да плаче, и да не плаче Мимката, той няма къде да ходи, ще я гледа.

  Любознателна, свободни сме всяка сутрин с дребната. До нас има хубава градинка - тази срещу "Каменица", тя става за виждане. Ще се чуем и уговорим, че аз още не съм виждала малчо  Embarassed

# 131
  • Мнения: 3 537



krasi 76 , значи това, че не си повярвала , че съм аз - да го приемам за комплимент?! Wink

[/quote]
Да,разбира се! Wink

# 132
  • Мнения: 4 414
Бърдииииииииии
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129662.msg2447569#msg2447569
Какво иска този човек?
Аз ли имам нужда от още едно кафе или ?
нямаш нужда от никакво кафе! или ако имаш, то няма нищо общо с Бърди! аз тоя съм му дала игнор! ако ще за времето да се отвори дума, той пак ще каже, че в БГ няма специалисти, че трябва да си намериш свестен педиатър/щото от "педиатъра по-специалист няма"/ и да се ваксинираш...щото в противен случай  няма да спре да вали през есента!

# 133
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Тя Шани го покани на среща, като си дойде в Бг. Аз се наредих на опашката от желаещи да го видя, но съм сигурна, че Ели Акманова и Реза ще ме изпреварят  Mr. Green

# 134
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
А къде забрави фенките Wink

Общи условия

Активация на акаунт