Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 716
  • 186
  •   1
Отговори
# 75
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 886
Сами сме си. Така ни е добре.
и ние така Grinning

# 76
  • Мнения: 2 000
Уж сме сами, но не е съвсем така, защото вкъщи имаме офис, в който работят брат ми, жена му, майка ми, баща ми и още 3 човека. Голяма е лудница. Тъй че само през нощта сме сами  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 241
Самостоятелно, за щастие, никога не сме делили жилище с роднини (и слава богу), така че още се разбираме добре с всички Laughing

# 78
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Сами си живеем- в апартамента на мъжа ми,дори и да нямахме жилище, бих предпочела да съм на квартира ,но не и да се съобразявам с някой друг.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 164
Винаги сме живели самостоятелно.

# 80
  • Мнения: 8 505
Самостоятелно,но не в собствено жилище.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
И аз вече мога да се похваля, че сме сами Mr. Green Обаче пак не мога да се разхождам гола, защото сме хем на първия етаж, хем пукнато перде нямаме.

# 82
  • Мнения: 17
От както сме заедно сме сами на квартира, а от 2 години си имаме и собствено жилище. Роднините са на разстояние от 120км минимум.

# 83
  • Мнения: 3 042
Самостоятелно. Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 1 067
Самостоятелно!

Това е и най-добрият вариант разбира се...!  Peace


# 85
  • Мнения: 781
Самостоятелно, откакто сме женени-6 години.

# 86
  • Мнения: 1 858
Живеем сами на квартира. Много съм доволна от това защото преди живеех с свекърите.

# 87
  • Мнения: 3 505
Сами.  На квартира, ама сами. И никога няма да отстъпя от този принцип, а май вече и мъжото.............

# 88
  • Мнения: 795
Самостоятелно - и слава богу! Пожелавам го на всички. Така съм свикнала да сме сами, че като се съберат пове4е от 2 ма души на гости се изнервям, та като се появи бебетолллнаправо не се виждам как ще сме с бабите, лелите и т.н. Но е за хубаво, няма да се оплаквам  Laughing

# 89
  • Мнения: 2 825
Самостоятелно - на 4000 км от тях Wink

Общи условия

Активация на акаунт