За тези, които четат любовни романи № 38

  • 56 492
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 737
е тя Неуверена за мен е по-слабата книга от поредицата.... аз съм пристрастна, харесвам авторката

# 616
  • София
  • Мнения: 9 310
Здравейте!
Не знам дали въпросът ми е за тук, защото не съм сигурна, че книгата е любовен роман.
Става дума за "Откраднато, обречено, опазено" на Искра Урумова.
Може ли книгата да се чете самостоятелно или е част от поредица?
Тук са трите книги в едно Simple Smile

# 617
  • Мнения: 5 385
Много благодаря, Г-ца Бързо! Simple Smile
Значи си взимам книгата и се надявам да ми допадне.

# 618
  • Смолян
  • Мнения: 184
Очаквани нещо ново от Егмонт. Нямам търпение.
 

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
ЕДНА книга прочетох на Tijan и ми стига. Освен това информацията е малко объркана. Bennett Mafia е името и на поредицата и на книгата, One shot e ....кой знае какво е, А поредицата, която са започнали е меко казано странна. Книга 1 написана преди 3 години, в края на тази предстои издаването на 1,5 /което е възможно да е новела/. Поразсъждавах малко, но всъщност никак не проявявам интерес.

# 620
  • София
  • Мнения: 28 631
Аз още не мога да реша дали харесвам авторката или не. Няколко (1-2) от книгите й ми харесват много, но при останалите съм на другия полюс.

# 621
  • Мнения: 737
Моля споделете нещо повече за четящите само на бг. Аз не съм чувала за този автор. Нещо дарк ли е или какво, защо не ви харесва?

# 622
  • Смолян
  • Мнения: 184

🤩ИЗЛИЗА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА!!!🤩
🔝🔝🔝Чели сте „Красиво безразсъдство“, „Раненият рицар“ и „Разгневеният бог“ - историите на новото поколение в гимназия „Ол Сейнтс“. Но знаете ли предисторията?...
Подгответе се да се запознаете с родителите на гневния Вон Спенсър в първата част от смайващата трилогия на Л. Дж. Шен „Sinners of Saint“!🖤

🖤Вишъс. Моето изкушение. Моята муза. Моят враг.
Моето всичко.🖤

💚Емилия💚
Казват, че любовта и омразата са двете лица на една и съща монета. Вярно е... Мъжът, който идва в сънищата ми, е същият, който ме преследва в кошмарите ми. Безмилостен адвокат. Коварен отмъстител. Красив лъжец. Насилник и спасител, чудовище и съблазнител.
Преди десет години Вишъс ме прогони от семейството ми. Сега ме откри чак в Ню Йорк и няма да си тръгне, докато не ме завладее напълно. Но вече няма с какво да ме изнудва. Аз не съм негова. И няма да бъда.

🖤Вишъс🖤
Тя е художничка, която все чака своя шанс. Красива и неуловима като пролетен вишнев цвят. Преди десет години неочаквано нахлу в живота ми. И си плати скъпо за това.
Емилия е абсолютно недосегаема. Бившата на близък приятел и бизнес партньор. Жената, която знае най-мрачната ми тайна. Дъщеря на прислугата в милионерското ми имение.
Има безброй причини да не се занимавам с нея, но не ми пука. Тя ме мрази. Добре, нека е така. Аз винаги получавам това, което искам.

🖤💚Поръчайте предварително с -2️⃣0️⃣% отстъпка ето тук 👇👇
https://ciela.com/vishas.html

# 623
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Оригиналните корици на тези книги все такива черни ли са?

# 624
  • София
  • Мнения: 28 631
Моля споделете нещо повече за четящите само на бг. Аз не съм чувала за този автор. Нещо дарк ли е или какво, защо не ви харесва?

На мен стилът ѝ не ми харесва. Сюжетите ѝ (повечето) ми харесват като идея – ученико-колежански, малко дарк, може да има малко съспенс...

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Моля споделете нещо повече за четящите само на бг. Аз не съм чувала за този автор.
Вики, това съм писала за единствената прочетена от мен нейна книга
Цитат
Аз пък привършвам Anti stepbrother на Tijan. Не  ми харесва. Сюжета има потенциал, но ........ смотано е написана. Не усетих драмата, главната често плещи и прави такива тъпотии, че чак се чудиш "Това пък сега, ЗАЩО?!" И ми е трудно да я чета, начина и на изразяване..... трудно ми е да го разбирам добре.
От тук нататък нямам желание да почета нищо от авторката въпреки високия рейтинг в ГР.

# 626
  • Мнения: 38
Здравейте, четящи Simple Smile От известно време следя темата с удоволствие и събирам мнения за разни романтични романи.
Открай време наблягам на романтиката в  книгите, но от ноември се запознах и с историческите любовни романи и се влюбих в автори като Лайза Клейпас и Джулия Куин Wink  Чета ги основно на английски и списъка за четене постоянно расте. Напоследък най-любима ми е поредицата за шотладците на Дженифър Ашли - Mackenzies and McBrides - досега са 11 книги, с няколко кратки коледни новели. Мисля, че се е писало в темата за тях. Стилът на писане много ми харесва и препоръчвам.

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Здравей Nymphadora, ако не си обърнала внимание на Джудит Макнот, Джоана Линдзи и Джули Гарууд. Горещо ти ги препоръчвам /историческите им романи/. На англиски много харесах Maya Banks с поредицата McCabe Trilogy  и малко по-малко тази The Montgomerys and Armstrongs Series. Hannah Howell също има много приятни поредици за шотландци, две три книги са преведени в читанка и могат да се четат самостоятелно.

Преди време започнах Mackenzies and McBrides и дори не помня защо я оставих. Не беше лоша, но други неща ми се четяха иначе съм си свалила поредицата и ще я продължа някой ден.

# 628
  • Мнения: 794
Добавям Сара Маклейн и Елоиза Джеймс.

# 629
  • Мнения: 704
Моля споделете нещо повече за четящите само на бг. Аз не съм чувала за този автор. Нещо дарк ли е или какво, защо не ви харесва?

От авторката съм чела само тази поредица https://www.goodreads.com/series/143677-carter-reed като първата книга много ми хареса. Обаче втората книга от поредицата не помня вече дали изобщо я дочетох до край. Помня само че във втора книга стана направо като в сапунен сериал, такова клише беше.

Общи условия

Активация на акаунт