За тези, които четат любовни романи № 38

  • 55 353
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 704
Здравейте! Бихте ли ми препоръчили книги със силно женско присъствие?Главната героиня да развява мечове или ножове, да има екшън и също така любов. 😁 Изчела съм книгите на Сара Дж. Маас, Холи Блек и Касандра Клеър.

От "От кръв и пепел" на Дженифър Арментраут, книгата излиза на български на 22 май, иначе ако четеш на английски са излезли засега три книги от поредицата https://www.goodreads.com/series/286233-blood-and-ash

Също така и книгите "Змия и гълъб"  и "Кръв и мед" от Шелби Махурин.

# 601
  • Мнения: 38
Здравейте! Бихте ли ми препоръчили книги със силно женско присъствие?Главната героиня да развява мечове или ножове, да има екшън и също така любов. 😁 Изчела съм книгите на Сара Дж. Маас, Холи Блек и Касандра Клеър.

От "От кръв и пепел" на Дженифър Арментраут, книгата излиза на български на 22 май, иначе ако четеш на английски са излезли засега три книги от поредицата https://www.goodreads.com/series/286233-blood-and-ash

Също така и книгите "Змия и гълъб"  и "Кръв и мед" от Шелби Махурин.



Благодаря! Аз чета само електронни книги и издирвах тези на Шелби Махурин, но още не са излезнали. Доста книги съм изчела и вече се отчайвам в търсене на следващата. 😀

# 602
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
В последните два-три дни в рулит качиха доста фентъзи.

# 603
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Някой чел ли е нещо на К. Клеър? Чудя се за тази книга дали да я взема...
Аз май съм чела почти всичко и ми харесва. Последно четох това https://g.helikon.bg/220876-prizratci-ot-pazara-na-senkite.html? … AYASAAEgJh2_D_BwE Наистина по добре да се четат подред. Аз навремето почнах с Реликвите на смъртните и после Адските устройства и другите. Проблема при мен е че ги чета веднага щом излязат на български и се усещам че забравям кой беше тоя герой. А то вече стана кой брат, кой баща, кой пра дядо. Авторката трябва да слага едно родословно дърво в всяка книга.
Предполагам, че и на теб ще ти харесат книгите. Забелязвам че имаме общ вкус към книги Simple Smile
Аз някой път отварям сайта на дата, но като реша да цъкна торенти не става. Дано се оправи.

# 604
  • Мнения: 704
Преди малко завърших https://www.goodreads.com/book/show/53197295-cruel-king първа среща с авторката, обаче книгата много ми хареса. Като стил ми напомня на Л. Дж. Шен. Книгата беше страхотна, направо не можех да я оставя. Планирам скоро да продължа и с книгите за Ейдън и ледената принцеса, за която се загатна тук. Сега виждам, че са и три за тях, но както го описаха Ейдън, като едва ли не като психопат в книгата за Леви и Астрид, не се съмнявам, че ще има доста какво да се каже за него. Определено обаче нямам търпение и за книгата за Ксандър и Кимбърли, след Леви и Ейдън, най ми е интересен засега той.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте! Бихте ли ми препоръчили книги със силно женско присъствие?Главната героиня да развява мечове или ножове, да има екшън и също така любов. 😁 Изчела съм книгите на Сара Дж. Маас, Холи Блек и Касандра Клеър.

От "От кръв и пепел" на Дженифър Арментраут, книгата излиза на български на 22 май, иначе ако четеш на английски са излезли засега три книги от поредицата https://www.goodreads.com/series/286233-blood-and-ash

Също така и книгите "Змия и гълъб"  и "Кръв и мед" от Шелби Махурин.



Благодаря! Аз чета само електронни книги и издирвах тези на Шелби Махурин, но още не са излезнали. Доста книги съм изчела и вече се отчайвам в търсене на следващата. 😀
Оф аз се сещам само за книги дето ги няма електронно като Преобразена на Десислава Дюлгерян, Вестители на Цветелина Владимирова и Кръв от рая на Джули Кагава. В Преобразена от втора книга главната взе здраво да убива. На цяла войска им видя сметката.  Ех как ми липсва Диана. Много си се превързах към нея. Толкова че третата книга я четох бавно, защото не исках да свършва и тя все пак свърши.
И  аз нямам търпение да почна Шелби Махурин и с нетърпение чакам третата книга на български и да почна трилогията.

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Преди малко завърших https://www.goodreads.com/book/show/53197295-cruel-king първа среща с авторката, обаче книгата много ми хареса. Като стил ми напомня на Л. Дж. Шен.
Много харесвам Рина Кент и съм прочела почти всичките и поредици. Препитъчвам за любителите на дарк любовни романи

# 607
  • Мнения: 737
За тези, които харесват поредицата. От Сиела


РЕЗЮМЕ
Спиращо дъха, завладяващо и драматично – продължението на световния бестселър „365 дни“ е тук

Животът на Лаура прилича на приказка: бляскава сватба; съпруг, който изпълнява всяко нежно желание; величествена вила на брега на морето и лукс, какъвто не е познавала досега. Всичко щеше да бъде идеално, ако мъжът до нея не беше дон Масимо Торичели – глава на могъща мафиотска фамилия.

Любовта на Лаура и Масимо гори като огън!

Да си омъжена за един от най-опасните мъже в Сицилия си има своите последствия и младата жена скоро ще разбере това. Защото Масимо има много врагове, които няма да се спрат пред нищо, за да го наранят. И само една слабост – Лаура.

# 608
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Ибис изкарват нова поредица



Очаквайте на 18 май: "Верига от злато" (книга първа от трилогията "Последните часове") на Касандра Клеър.
Потопете се в новата завладяваща история от света на ловците на сенки, в която злото е по-силно от всякога, а любовта ранява по-дълбоко от всяко острие...
ИЗДАНИЕТО ВКЛЮЧВА НОВ, НЕПУБЛИКУВАН ДОСЕГА РАЗКАЗ ЗА ТЕСА И УИЛ.

# 609
  • София
  • Мнения: 30 107
Приключих "Неуверена". Не беше лоша историята. Засега няма да чета другите две книги, защото самите герои не ми се струват интересни.

Някакви отзиви за Ви Кийланд ММА боец? Като чуя за ММА боец и не знам защо в главата ми изниква картина на мъж с мускули без мозък. Не ми се четат глупости.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 20:58 от missence

# 610
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Приключих "Неуверена". Не беше лоша историята. Засега няма да чета другите две книги, защото самите герои не ми се струват интересни.

Някакви отзиви за Ви Кийланд ММА боец? Като чуя за ММА боец и не знам защо в главата ми изникват картина на мъж с мускули без мозък. Не ми се четат глупости.
Нищо не помня от нея....

# 611
  • София
  • Мнения: 30 107
Приключих "Неуверена". Не беше лоша историята. Засега няма да чета другите две книги, защото самите герои не ми се струват интересни.

Някакви отзиви за Ви Кийланд ММА боец? Като чуя за ММА боец и не знам защо в главата ми изникват картина на мъж с мускули без мозък. Не ми се четат глупости.
Нищо не помня от нея....
Ясно. Това е показателно.Smiley

# 612
  • София
  • Мнения: 9 281
Приключих "Неуверена". Не беше лоша историята. Засега няма да чета другите две книги, защото самите герои не ми се струват интересни.

Някакви отзиви за Ви Кийланд ММА боец? Като чуя за ММА боец и не знам защо в главата ми изникват картина на мъж с мускули без мозък. Не ми се четат глупости.
Нищо не помня от нея....
Ясно. Това е показателно.Smiley
Хареса ми на мен Simple Smile

# 613
  • Мнения: 5 367
Здравейте!
Не знам дали въпросът ми е за тук, защото не съм сигурна, че книгата е любовен роман.
Става дума за "Откраднато, обречено, опазено" на Искра Урумова.
Може ли книгата да се чете самостоятелно или е част от поредица?

# 614
  • Мнения: 4 021
Приключих "Неуверена". Не беше лоша историята. Засега няма да чета другите две книги, защото самите герои не ми се струват интересни.

Някакви отзиви за Ви Кийланд ММА боец? Като чуя за ММА боец и не знам защо в главата ми изниква картина на мъж с мускули без мозък. Не ми се четат глупости.
Аз прочетох първите две, не бяха лоши.

Общи условия

Активация на акаунт