За тези, които четат любовни романи № 38

  • 56 492
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Е, ако някой е чел в оригинал следващата книга, може да ни осветли. Тя май е за рецепционистката/секретарката им.
И аз се надявам някой да ни светне. Много ми е любопитно.

# 721
  • Мнения: 1 334
Здравейте, вчера приключих поредицата на Ана Тод "След". Ами ... Хареса ми много. За две седмици прочетох четирите книги. "Преди" не ми се чете. Не си представям без основната сюжетна линия да ми хареса.
Чете ми се нещо подобно на тази. Не ми е до тежки, драматични и екзистенциални книги напоследък. Искам лошо момче, добро момиче, колежански любови. Какво ще ми препоръчате?

# 722
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Ерин Уот - "Семейство Роял" - пет книги са.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравейте, вчера приключих поредицата на Ана Тод "След". Ами ... Хареса ми много. За две седмици прочетох четирите книги. "Преди" не ми се чете. Не си представям без основната сюжетна линия да ми хареса.
Чете ми се нещо подобно на тази. Не ми е до тежки, драматични и екзистенциални книги напоследък. Искам лошо момче, добро момиче, колежански любови. Какво ще ми препоръчате?
Перфектна химия на Симон Елкелес.  Три книги и всяка за отделна двойка. И аз също съм за гореспоменатата поредица наЕрин Уот.

# 724
  • София
  • Мнения: 418

Остава си умрял до края на поредицата Simple Smile

# 725
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981

Остава си умрял до края на поредицата Simple Smile
еееееее възмутително!

# 726
  • Мнения: 147
^ Много странно е това разминаване между края на първата книга и втората ...

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 317

Остава си умрял до края на поредицата Simple Smile
Благодаря. Явно наистина само духовно е присъствал.

# 728
  • София
  • Мнения: 30 147
Аз започнах "Красиво безразсъдство", но засега си е типична колежанска история. Стават ли героите по-големи в останалите книги или все са си в колежа?

# 729
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Колежански са. От тази серия ми остана да прочета само "Разгневеният бог".

# 730
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
На Шен първо прочетох "В случай на чудо".Не ми хареса особено и другите просто ги оставих на изчакване...

# 731
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Точно тази я прескочих, почти всички коментари за нея не са ласкави.

# 732
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Точно тази я прескочих, почти всички коментари за нея не са ласкави.
Казваш "удари греда"...
Да продължавам с другите

# 733
  • Мнения: 4 036
Аз започнах "Красиво безразсъдство", но засега си е типична колежанска история. Стават ли героите по-големи в останалите книги или все са си в колежа?
Колежански са, но си заслужава

# 734
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Отметнах "Завинаги мое момиче", хареса ми, въпреки необичайния стил. Оказа се, че има и филм, само че сюжета е леко променен. Мисля да го видя и него Simple Smile

Скрит текст:

Трогателна история за втория шанс, разкаянието, прошката, изкуплението и една голяма любов.
Не се предполагаше да стана рок звезда. Целият ми живот беше планиран – да играя футбол в колежа, да вляза в Националната футболна лига, да се оженя за ученическата ми любов и да живеем щастливо до края на дните си.
Разбих сърцата и на двама ни в деня, в който ѝ казах, че я напускам. Бях млад и взех правилното решение за мен, но грешното за нас. Излях душата си в музиката, но никога не я забравих – усмивката ѝ, аромата ѝ...
А сега се връщам.
След десет години.
Надявам се, че мога да обясня постъпката си след цялото това време.
Все още искам тя да бъде завинаги мое момиче.

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 16:29 от Geia

Общи условия

Активация на акаунт