За тези, които четат любовни романи № 38

  • 56 575
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882

Тъкмо я приключих, тотална загуба на време и на пари. Много интересно ми се стори представянето, очакванията ми бяха други, тотално разочарование от герои, сюжет, развръзка, на инат я прочетох. То и аз не разбрах каква е идеята на книгата, уж да клони към чиклик, ама не съвсем, едни ретроспекции, обърквам се какво и кога се е случило, едни размисли и вълнения, абе тегава книга, оптимистично й дадох 2 звезди в Goodreadrs. Още една имаше такава пак "Една френска сватба" и нея едвам я изчетох. Определям я като изгубени време и пари, не си струва. Явно вече видя ли френско в заглавието ще бягам.

Най-накрая си взех на Бет Кери "Пристрастен към теб" има до 6-ти юни промоция в сайта на Art plus по 4 лв са книгите та с още руги неща си я поръчах и ще я почна нея сега. Малко страсти след тая мудна история.

# 706
  • София
  • Мнения: 30 205
Попаднах на "Ловът" и започнах да я чета. Извинявам се, но кой пуска книги "преведени" с google translate? Това няма четене. Ще я търся на англ. език, че сюжетът ми хареса.

Някой беше пуснал отзив за Тенекиени номади, но не го намирам. Хубава ли е поредицата?

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 13:16 от missence

# 707
  • Мнения: 4 055
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?
Четох поредицата Sinners of Saint Series на английски. Ако харесваш All Saints High Series, тази е просто задължителна. Аз обаче съм фен на Шен и съм прочела почти всичко нейно /без В случай на чудо, която все още отбягвам заради полярните мнения/. И тази поредица ще си купя, когато я издадат цялата и Сиела имат 50% Stuck Out Tongue `щот по разбираеми причини не ми е спешна, но май я искам и на български.
само първите две успях да прочета, третата с тоя Бог .. кво да кажа .. предела ми беше 101-страница .. то драма, то локумизация .. за една свирка (фацепалмнатретастепен)
Sinners of saints я четох на английски. На мен много ми допадна. Сега чета All saints high-за децата им. Тъкмо почнах третата, за Angry god. Първите две ми допаднаха доста, ще видим третата, още съм в началото.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
. Яна .
Това от коя група или публикация е? Защо Блажев пише за Грешката като тя е на Кенеди?
е да де
дописвам: неприятна изненада от Сиела, за сега са планирали издаването на Off-Campus Series до 3-та книга?! Реално книгите са ЧЕТИРИ + 3 новели. Защо няма да издадат последната или все още се чудят ... но защо?! Каква е идеята да пускаш поредица и да спираш преди последната?
А иначе публикациите са от официалната фейс страница на Сиела https://www.facebook.com/groups/1116354418395598/permalink/4323652040999137/

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 14:04 от . Яна .

# 709
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Някой беше пуснал отзив за Тенекиени номади, но не го намирам. Хубава ли е поредицата?
Номадите са хубави, прочетох първите две .. само не ми е останало време да проверя дали има конфликт в двете книги - по спомен в първата книга един от героите беше още жив, когато във втората се твърди, че вече не е, ама може тая мистерия да я разбулим нататък в историята Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 1 164
Хареса ли ви - този ден - част 2 на 365?
Аз съм със смесени чувства. Не съм особено впечатлена от превода и оформлението на текста.
А и поведението на Лаура ме агресира , и ми идва да и забия два шамара 😂

# 711
  • Мнения: 737
Номадите са хубави, прочетох първите две .. само не ми е останало време да проверя дали има конфликт в двете книги - по спомен в първата книга един от героите беше още жив, когато във втората се твърди, че вече не е, ама може тая мистерия да я разбулим нататък в историята Simple Smile
Книгите са хубави, но аз съм пристрастна защото харесах Пери още с предната й поредица. До колкото помня имаше разминаване с бащата. В епилога в първата книга беше жив, а после във втората май беше умрял спрямо хронолотията на действията.

# 712
  • София
  • Мнения: 30 205
Хареса ли ви - този ден - част 2 на 365?
Аз съм със смесени чувства. Не съм особено впечатлена от превода и оформлението на текста.
А и поведението на Лаура ме агресира , и ми идва да и забия два шамара 😂
Още първата не ми хареса.
И дяволът я зарязах след част 1, и "Този мъж", и поредицата за кралят, абе нещо не се разбираме с този жанр.

Благодаря ви, ще прочета номадите.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Номадите са хубави, прочетох първите две .. само не ми е останало време да проверя дали има конфликт в двете книги - по спомен в първата книга един от героите беше още жив, когато във втората се твърди, че вече не е, ама може тая мистерия да я разбулим нататък в историята Simple Smile
Книгите са хубави, но аз съм пристрастна защото харесах Пери още с предната й поредица. До колкото помня имаше разминаване с бащата. В епилога в първата книга беше жив, а после във втората май беше умрял спрямо хронолотията на действията.
И аз ги прочетох двете наскоро и все се каня да питам за това разминаване. По едно време си помислих, че може духът на бащата да е бил с тях духом. Много се зарадвах като се появиха главните герои от третата книга от предишната поредица. Много ги харесвах.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Номадите са хубави, прочетох първите две .. само не ми е останало време да проверя дали има конфликт в двете книги - по спомен в първата книга един от героите беше още жив, когато във втората се твърди, че вече не е, ама може тая мистерия да я разбулим нататък в историята Simple Smile
Книгите са хубави, но аз съм пристрастна защото харесах Пери още с предната й поредица. До колкото помня имаше разминаване с бащата. В епилога в първата книга беше жив, а после във втората май беше умрял спрямо хронолотията на действията.

Смъртта на бащата е ключова за сюжета във втората книга Simple Smile

# 715
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Номадите са хубави, прочетох първите две .. само не ми е останало време да проверя дали има конфликт в двете книги - по спомен в първата книга един от героите беше още жив, когато във втората се твърди, че вече не е, ама може тая мистерия да я разбулим нататък в историята Simple Smile
Книгите са хубави, но аз съм пристрастна защото харесах Пери още с предната й поредица. До колкото помня имаше разминаване с бащата. В епилога в първата книга беше жив, а после във втората май беше умрял спрямо хронолотията на действията.
точно там е разминаването и се чудя защо го има .. предположението ми е, че смъртта е инсценирана (евентуално) и ще разберем нататък как и защо точно ..

# 716
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
И аз точно за този момент съм се чудила, даже си мислех наново да препрочета първа книга. Не че няма да го направя, определено авторката е в графа "За препрочитане". Simple Smile
В момента чета Тижан - "Бенет мафия", обаче някак мудно и леко тегаво ми върви.

# 717
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
И аз точно за този момент съм се чудила, даже си мислех наново да препрочета първа книга. Не че няма да го направя, определено авторката е в графа "За препрочитане". Simple Smile
явно всички сме се чудили, ама ми се струва невероятно цял екип редактори, коректори, издатели и т.н. да са пропуснали такова разминаване случайно .. иначе и аз авторката съм й фен Simple Smile

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Не знам как ще е станала тая  инсценирана смърт при положение, че Даш е намерил тялото. Освен това се държеше точно сякаш е умрял баща му. Странно ми е отвсякъде. На мен лично не ми ще да е умрял. Харесвах го човека.

# 719
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Е, ако някой е чел в оригинал следващата книга, може да ни осветли. Тя май е за рецепционистката/секретарката им.

Общи условия

Активация на акаунт