С дъжд и слънце есента пръска злато по света 25.09-01.10

  • 7 599
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Ха сега де...моя милост, пръкнала се на тоя свят на 2.VIII.1979, бебето направено месец май 2005.
49+5=54-26=28-1=27-2=25-3=22-4=18-5=13-6=7...пък аz си имам женско инкче newsm78...или бъркам нещо Embarassed.

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
миииии,  а3 3а това ка3ах та3и седмица, че ми е раничко още .....ама Whistling.... може и а3 да се присьединя кьм коремчетата Wink в групата ( и3общо не е сигурно обаче, само направихме няколко гафа Mr. Green 9 )....айде ка3ах си бе3 бой ooooh!.....

# 17
  • Мнения: 3 521
миииии,  а3 3а това ка3ах та3и седмица, че ми е раничко още .....ама Whistling.... може и а3 да се присьединя кьм коремчетата Wink в групата ( и3общо не е сигурно обаче, само направихме няколко гафа Mr. Green 9 )....айде ка3ах си бе3 бой ooooh!.....

Стискам палци zа 2 чертички  EFP Party .

# 18
  • Мнения: 6 390
surfline
бъркаш нещо  Mr. Green ама и аз не знам какво  Wink Mr. Green

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 14:22 от Eli_cz

# 19
  • Мнения: 3 521
surfline
бъркаш нещо  Mr. Green ама и аз не знам какво  Wink Mr. Green

а бе бъркам, пак са ме прекарали от болницата Mr. Green...
много готина тая Еммка Бадемка Sunglasses.

# 20
  • Мнения: 11 315
Я, виж какви изненадки носела тая седмичка!
Амейче, само да ти подшушна, че може и да не си самичка.....  Whistling
Сърфи, я пусни някоя снимка на малката "вампирка".  Praynig Много ми стана интересно. Ама детето само си показа, нали се жалваше, че пак искала по нощите да суче. Резултата е налице.
Ти наистина бъркаш нещо с метода на инките, защото при мен го сметнах сега и се оказа верен и двата пъти.
Ели, голяма хубавица Бадемката. Ама що не вземеш да и пуснеш малко косица, да и връзваш по някоя панделка? Или на теб така ти е по-удобно?

# 21
  • Мнения: 7 914
Ха! майче съм позналаааа newsm44 newsm68
Че и Вечерница до amei май в купа..... хихи ей че купон се задава..... бебе след бебе, май ще си сформираме едно интерродилно тук newsm53 newsm68
Чакаме края на седмицата да се окажем с поне още 2  preggo newsm68

Eli_cz
, много е чаровна Бадемка Heart Eyes и вече с обожател.... smile3521 smile3503

surfline
,
 успокои ме , че не преигравам, че на момент и това ми минава през главата и си викам ей сега ставам и овършавам къщата и се стига само до посядване във WC-то Mr. Green
Как ме разсмя с тези ваши хлебарни hahaha

При нас много, много не се празнува хелуина... Rolling Eyes


Аз няма да смятам какво ще е.... не ми се щя май Rolling Eyes...

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леле, Ели, колко ти е пораснала хубавицата Hug  bouquet....нека ти в все така усмихната и чаровна  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети, мили усмихнати есенно красиви Момичета!

Вечернице, благодарим за хубавата и поетична темичка, дано привлече много нови дружки! И дано наистина тази седмица хубавите новинки се окажат истина. Hug
Джорджа, няма значение от кой са хубавите думи в подписа, просто следвай съвета им! Успех с апартамента! Hug
Звездице, мила Марсианке, дано таз седмичка вече нещата при Теб се нормализират.
Макдирокче, лека работно бременна седмичка Ти желая! Hug
Сонитка, как мина вечерната сватба, нали трябваше там да се срещате с Роберто? Ти беше неотразима, нали, обувчиците удобни ли бяха? Hug
Зайченце, лека и на Теб работна седмичка и целувки за Криската! Hug
Ленни, как си таз седмичка? Как мина сватбата на девера Ти?
Еймимами, къде си таз седмичка? Как върви бременеенето? Знаех си аз че трудно се издържа на нашето темпо в таз слънчева темичка, дано само не се откажеш да влизаш при нас!:hug:
Чаровна Дидолинке- дяволинке, благодаря за винцето, но аз все още не пия, защото усилено си се кърмим с Даничката! Приятна среща с Йонката и нейната Звездичка днес! Hug
НЗ Мами, липсвате ни, къде сте? Вие вече сигурно сте в очакване на Вашето лято, но не ни забравяйте, моля!
Румянка, как е твоята кукличка, ходихте ли на планираната разходка?
Майка, мина ли ужилването, как е Томасчето?  Ти научи ли се да месиш вече, ако е така поздравления от мен!:hug:
Мамо Б, лека и приятна нова работна седмичка Ти желая, дано имаш повече време за нас, липсваш ми, няма с кой да деля зеления чай, освен може би с Вечерницата Ни понякога. Целувки за Гогата! Hug
Френските Ни стилни дами, как сте?
Мамо Щтрумпф, хайде разказвай от къде таз нова страст по колоезденето? Целувки за Тони, и едно погалване за Ваний!
Мариакара, как се справяш с Янчето и бебока, вече си сама, нали? Как е в новият апартамент, как мина пренасянето?
Свети, караш ли още ролери? Как мина почивката? Намерихте ли желаната къща? Едно погалване за Манзана, моля!
Мистик, не ни забравяй, моля! Липсваш ни! Hug
Чумби, как е в Париж, как минаха почивните дни? Hug
Татянка, докъде стигнахте с къщата, избрахте ли вече?
Пепеляшчице, лека работно учебна седмичка Ти желая! А Мартинката кой го гледа през деня, на ясла ли е? Hug
Сърфлайн, честити Ти зъбки на Симонката! Ти докъде го докара с рисуването, това Ти е страст, нали? Hug
Наничка, липсваш ни, и чакаме да разкажеш за новият Ти дом, апартамент ли или пак е част от къща като предишният, пак ли гледате от терасата пристанището? Целувки за Дон Биберончо и поздрави на Вал! Hug
Амейка, това е страхотна изненада, стискам палци да се потвърди, Дано да е истина! Hug
Ели, много е пораснала малката Ти Русокоска! Това някакво зоо ли е? Hug
Ивалекс, къде се загуби нашата красива чешка бремелка? Как мина неделята? HugЕтка
Тали Дан, лека работна след Новогодишна седмичка Ви желая с 1/2-та, и приятна градинка на Мади и Вик! Мама как е, Тя сега е самичка в БГ, сигурно дечицата много й липсват, а?! Hug
Американските Мами, Анетте и Етка, как сте?
Анетте , поздрави за дечицата- Нийчето и Стеф, с нова Au- Pair ли си вече? Hug
Етка, прибрахте ли се вече от БГ с Никата? Hug

Дано таз седмица е много по- наситена и усмихната от предходните, много по- емоционална и приятна, приятелска и здрава! Лека и успешна да е тя за всички. Hug
Ето старата темичка доста интересни новини имаше там, както и невероятното начало на Наничка! Hug

# 24
  • Мнения: 5 475
Последна закуска от мен!  Hug



С пожелание към всички за усмихнат ден!   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 907
Дъждовно и мъгливо добро утро на компанията!

Аз тази сутрин много се прецаках - отидох да 4акам домашния ми лекар пред кабинета му понеже нямах 4ас и исках да съм първа. 4аках като шматка един 4ас и половина под дъжда, накрая се прибрах омърлушена и прогизнала, а той днес предиобед нямал консултации. Утре пак ще го 4акам от ранни зори, пък дано го хвана...

Другото неприятно е, 4е напоследък съм ужасно уморена. Ставам от сън и съм разкапана, лягам да спя и от преумора не мога да заспя. Гадна работа! Кафето ме приспива, от портокалов сок полу4авам киселини, реших да спра да пия бира, па току виж съм тръгнала да слабея и от два дни пак се изхранвам само със зелева супа  Sick Sick Sick

Иска ми се да запо4на някакъв спортен активитет, но всеки ден оставям за утре. Миналата седмица излязох да бягам и оттогава ме боли коляното. Като стара баба на 100 години съм, сега не само 4е по цял ден се прозавям и пъшкам, ами и накуцвам Close

Това са подробностите около мен, специално за Калида, която никога не забравя да попита как съм, хихи.

С пожелания за хубав ден на вси4ки!

# 26
  • Мнения: 1 909
Успешна седмичка и от нас от Прованса! Тук пак се изляха едни тропически дъждове, но всяко чудо за два дни - днес е слънчево и приятно, но естествено няма нищо общо с есента в България.
Вечерница, много носталгично ме настрои с това припомняне на есента в България - такива есени май няма другаде по света.... (а може би има? я кажете)
Даже и в София е страшно приятно циганското лято newsm08. Това ми беше любимия сезон в България.

Georgia, какво е това до кроасана? Конфитюр ли?

Ах, mystic, тъкмо пусках постинга и се появи твоя омърлушен постинг - ама защо така на зелева супа я караш? Много кисело звучи - как няма да си в такова настроение! Пък и зелева супа в тоя дъжд... Защо не опиташ да караш велосипед? А най-добре  според мен е плуването. Вземи малко витамини или дори желязо

На бременните мамички - кураж и само положителни емоции!
И на всички останали де Wink

# 27
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добро дъждовно утро и от мен  Hug

Гери,благодаря за закус4ицата.Аз Ще си пийна само сок4е,4е ве4е похапнах пък все ме е страх за пустите килограми и затова гледам да внимавам какво ям  Outta Joint bouquet

Зна4и може да си имаме нови тумба4ета  Party Хайде мацки,Кате и Амей4е стискам палци за две 4ерти4ки  Peace Hug

Ели ама Бадемката страШно е пораснала  Party И с тия разкоШни сини о4ета и русите коси не един ами 1000 обожатели Ще има. Тати Мартин готов ли е да я брани  Wink Heart Eyes Blush
Сега Ще пробвам да сметна сметките по тази схема дето си я пуснала да видим какво Ще излезе Wink

Калида,както винаги си страхотна. Никой не забравяШ  Hug  bouquet

4умби,не знаех,4е живеете в Прованс  Grinning Много е пораснала Мирианка. А батко и ревнува ли?Помага ли ти?  Rolling Eyes Hug

Мистик и аз бих ти препоръ4ала плуване.И неЩо слади4ко за оправяне на настроението,4е тази зелева супа съвсем Ще ти вкисели деня  Wink Hug

Лек и спорен ден на вси4ки  Hug

# 28
  • Мнения: 1 909
Mcdirock, ако съм се ориентирала добре, твоите  дечица май ще имат почти същата разлика.  Какво мисли бъдещата кака по въпроса?
На нашият батко Сашо още не му е минала съвсем ревността - хваща го особено когато е уморен, но все пак оценява, че има и предимства: има на кого да се кара да не се цапа и да не врещи (преди това се караше само на мечетата си), вече не е само той да прави бели, освен това почти винаги когато за сестричката има подарък, се намира и за него. Grinning

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Mcdirock, ако съм се ориентирала добре, твоите  дечица май ще имат почти същата разлика.  Какво мисли бъдещата кака по въпроса?
На нашият батко Сашо още не му е минала съвсем ревността - хваща го особено когато е уморен, но все пак оценява, че има и предимства: има на кого да се кара да не се цапа и да не врещи (преди това се караше само на мечетата си), вече не е само той да прави бели, освен това почти винаги когато за сестричката има подарък, се намира и за него. Grinning

Да,по4ти съЩата разлика Ще има и при нас. Grinning Аз затова реШих да те попитам за да знам горе долу какво да о4аквам. Flutter
Каката за момента оЩе не си дава много сметка за ситуацията,може би заЩото оЩе нямам голям корем,но затова пък се забавляваме,измисляйки разли4ни имена за бъдеЩото брат4е или сестри4е. Wink
Мен 4естно казано малко ме е страх ако Джулия ревнува,заЩото до момента тя само мен признава:нито баЩа,нито баба. Иска само мама за вси4ко. Confused Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт