Малки убийства (Ufak tefek cinayetler) - bTV

  • 48 003
  • 656
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 976
Ами, купили са го, вече е преведен.... озвучават го в Медия линк. А от колко часа ще го пуснат, това си зависи от програмния отдел на БТВ, който не се слави с много акъл

# 46
  • Мнения: 9 527
Ами, купили са го, вече е преведен.... озвучават го в Медия линк. А от колко часа ще го пуснат, това си зависи от програмния отдел на БТВ, който не се слави с много акъл
Той е подходящ за 20:00 часа , но могат да го пуснат и през деня или в БТВ Лейди Frowning1
Е, поне имаме тема за ЗЯ Stuck Out Tongue Winking Eye
А за Безмилостен град ( Жестокия Истанбул ) в защита на програмния отдел мога да кажа ,че са се заблудили от актьорите ,които участват .Добри по зрели актьори и свеж каст млади .Кой да знае ,че ще бъде такова викане и крещене Stuck Out Tongue Winking Eye

# 47
  • Мнения: 10 976
Какво е ЗЯ? Пишете с цели имена

# 48
  • Мнения: 9 527
Какво е ЗЯ? Пишете с цели имена
Извинявам се , Забранената ябълка Blush

# 49
  • Мнения: 10 976
16 и 17 еп. (по номерацията на БТВ) са ключови... много неща излизат наяве. Вече нещата са.. всеки срещу всеки

# 50
  • Мнения: 3 020
Аз съм на 16-та оригинална серия и сериала ми става все по-интересен - понякога интригите ми идват в повече и мъничко ми доскучава, но след това изведнъж нещо се случва , и.... до 2 ч. през нощта доглеждам серия-две, хаха.
Харесва ми това, че образите, макар и малко еднопластови и може би леко пресилени, все пак са логични, има такива хора и в реалния живот.

Кастът е много добър, жените играят много добре, при мъжете Мехмет ми е фаворит, но аз си го харесах още от "Сблъсък" с Къванч, макар и в коренно различна роля.

И на мен ми харесват турските "европейски" филми, тук стайлингът е много добър. Не знам дали в действителност точно така се "носят", но ми харесва, както и къщите - интериор, екстериор.... Ясно е, че това не е масово, но е красиво.

"Забранената ябълка" също е добър, макар че съм изгледала само 8-10 серии от него и наистина е жалко, че трябва да се чака за него, защото "Истанбул" ми е много тягостен, много викове, натоварва ме като цяло и почти не го гледам.

# 51
  • Мнения: 10 976
Ей и никой не казва ще пламне ли любов между Оя и Серхан...

# 52
  • плевен
  • Мнения: 1 172
Здравейте,някой може ли да ми каже как се казва песента и кой я изпълнява,която пускат в края на серията.

# 53
  • Мнения: 9 527
Здравейте,някой може ли да ми каже как се казва песента и кой я изпълнява,която пускат в края на серията.
И на мен много ми харесва тази песен Heart

# 54
  • Мнения: 761
Заповядайте! Аз също я харесвам 😊
https://youtu.be/nGA_1BGi0WM

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Ей и никой не казва ще пламне ли любов между Оя и Серхан...

Виж пост 23, на страница 2, има лека подсказка.

# 56
  • Мнения: 10 976
Мерси много. Все пак не е хубаво всичко да се разкрива, нека има малка загадка. Много интересно свърши и вчера... още броени минути и Войо ще пуснат 19 еп. (в 18ч), нямам търпение

# 57
  • плевен
  • Мнения: 1 172
Анджела,много благодаря за песента,много е хубава,с часове мога да я слушам.Бъди жива и здрава.Flowers Rose

# 58
  • Мнения: 10 976
В 19 еп. пускат "Lost On You" на LP докато Оя и Серхан си правят палачинки, прегръщат се и т.н. (Поне в нечий сън) Брейй....

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Много ми харесва как Ойя и Серхан играят зараждащото се влюбване, обаче Серхан е по добър, по добре го пресъздава.

Общи условия

Активация на акаунт