Мобилен оператор

  • 771
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, от доста години съм на теленор и преди 3 години моя приятел мина към тях. Двамата сме на мое име. Живеем в чужбина от 3-4 години до сега сме нямали проблеми, не че сме нямали никакви, но не бяха толкова фатални имали сме начисляване на някакви суми по 2 3лв, но не било кои знае какво, че да си търсим правата. Сега ще се пребираме в България за ваканция и искам да попитам дали някои е изпадал в същия казус като нашия. Миналата година пътувахме за България и се наложи моя приятел да се обади на авиолиния да разговарят за билети и след това имахме сметка от 320лв, това е по наша вина, защото сме звъняли извън зоната на нещо си там. След като се прибрахме в България и си направихме лимит на сметките, на него 20 лв и на мен 20лв. Започнаха проблемите на 5ти всеки месец ни засичат и ни изключват сметката и на 10ти ми излиза фактурата, не знаех, че тези 20лв лимит влиза и таксата. Никои не беше ни казал. И от няколко месеца на 10ти като искаме да си платим сметката в приложението на Теленор ние не можем попълваме всичко и като стигнем до плати ни излиза УПС, ГРЕШКА В СИСТЕМАТА. Всеки ден пробваме и продължение на дни и хоп платим я. Но на скоро друг абсурд спиран ни пак, както винаги и когато искаме да влезнем в приложението да си платим сметките ни искат код за потвъждение които ще изпратят като смс ????? Как като ни е спряна сметката??? Искаме да закрием сметките, но имаме още около година да приключим договорите. Какво да правим? Най-лесно е да си платим за тази една година всички такси, но това не е просто наша прещявка да ги закрием, а те ни принуждават по този начин. Някои с моя казус за съвет, искам закриване на сметките.

# 1
  • Мнения: 5 003
Плащаш до края на договора и закриваш.

# 2
  • Мнения: 215
Точно така плащаш и закриваш. Като даже може да си запазиш номера като го минеш на ваучер. И да получаваш входящи обаждания. Просто трябва да зареждаш 10тина лв веднъж годишно.
Ще ти кажат, че не може да минеш на ваучер. Но може. Аз така направих с един номер дето не ползвам много.

# 3
  • Мнения: 3
Плащаш до края на договора и закриваш.



Точно това е, че аз не мога да плащам и все сметките ни са спрени едвам за 10 20 дни мога да ползвам телефона, докато пак не ни спрат и не мога да си платя сметката. Аз не мога да използвам услугата за която си плащам.

# 4
  • Мнения: 5 003
Ако някой има пълномощно да го направи от твое име,ако няма като си дойдете отиваш лично и оправяш всичко.

# 5
  • Мнения: 3
Ако някой има пълномощно да го направи от твое име,ако няма като си дойдете отиваш лично и оправяш всичко.

Другия месец си идвам, как да ги оправя? Днес комуникирах с тях и ми предложиха да си плащам сметката чрез пей пал и ги питам а кои ще ми поеме таксата като прехвърлям парите? — Госпожо предлага ме ви вариант.  Пълен абсурд искам да прекратя договорите ама неустойка ще плащам. Възможно ли е да ги осъдя?

# 6
  • Мнения: 5 003
Не е възможно,ти разваляш договора,значи ти им дължиш неустойка.

Общи условия

Активация на акаунт