ОСМИ клас 2020/2021 - Осмокласникът онлайн блее, майка му от яд беснее!

  • 25 468
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 446
Честита да е Мария! Здрава, щастлива и благословена!

# 16
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Добро утро!
Бети, благодаря за темата!
Мария, честита да си! Много здраве и сбъдване на всички мечти и реализиране на всички планове!

Отдавна предричам какво ще стане - нали преди известно време НОЩ казаха, че най-доброто им решение за овладяване на вируса, било спирането на учениците; Европа отново се затваря..Та според мен сценарият е следният: ще върнат за малко учениците, ще поразхлабят мврките (за да позамажат очите на народа), изведнъж заради новия щам ще скочи бройката, НОЩ ще кажат - прави бяхме да дъържим учениците вкъщи и пак ще ги затворят. Ще затворят и отново държавата, по пример на Европа...Кокалът и парите не се пускат лесно, ей...

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 399
Мария, бъди честита! Нека нищо не гаси огъня, който ти дава пара Simple Smile Бъди щастлива и здрава!

Оох, Звънче, сега като слушах един математик с прогнози за заболеваемостта заради новия щам, подозирам, че ще стане следното - ще върнат големите на училище, забалеваемостта ще скочи заради новия щам, ама ще съвпаднат моментите и айде пак децата виновни, отново ДО и т.н
Да, не се спряха. Втора, трета, десета вълна и така до края на света заключени в страха и вкъщи. Математици обясняват за вируси. Слушах интервю с имунолог, че този щам е бил известен тук още през есента.
Сега пускат магазини, фитнеси, всичко, заедно с децата и после тях ще спрат първи, защото къде, къде е по-лесно да се справяш с прости и нискообразовани хора. Можеш да прочетеш Винету и в 4. клас.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 932
Благодаря за темата.
Аз оценки не оспорвам, особено по езици. Обаче ми се ще на писмено изпитване, да се види какви са грешките.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 183
Честита да е нашата Мария! Hug
Здраве, щастие, успехи и много пътувания за всички около нея! Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Благодаря за темата!
Честит рожден ден, Мария! Жива и здрава да си, късметна, Щастлива, все така отдаден и обичан родител и само положителни емоции да имаш!
Стига сега сте проракували с тоз измислен щам, няма страшно. Поне в Бг мисля, че големи вълни няма да имаме повече. За съжаление, може и да не разберем, от страх. Уф, днес се издразних, четох, че в Япония новия министър председател, имал хубава реч как трябва да има Олимпиада, как това ще покаже, че сме победили и въобще много позитивно, и на другия ден го направили на бъз и коприва медиите. Японците не искат Олимпиада. Не искат чужденци. Страх ги е. Страна, която е вложила 50 млрд в този проект, а смъртността от тъпата корона е супер ниска. И има имунизация. И има план да покрие огромен процент до тогава. Е, тенденцията в световен план вече е ясна, колкото и да не се кефим. Но, нищо, поне тук, като бедни, ще ни по отворят повече, за съжаление обаче учениците тотално са загубени за образованието. Каквото. Ще си живеем в 19 век и това е. Щом хората го искат.
Набора няма никаква идея какво иска да прави. Вчера го питах. Каза :ами нищо, мамо 😀😀😀. Радвам се на целеустремени деца, деца с идеи, деца, които знаят какво искат и ще го постигнат. Аманда, страхотно детенце имаш💓  И голямото също.

# 21
  • Мнения: 3 491
Мария, да си жива и здрава:heart:! Да си ведра, окрилена и много жизнерадостна! Здраве и късмет и за близките ти хора:heart:

# 22
  • Мнения: 6 924
Ей, много ви благодаря! Трогнахте ме! От сутринта валят изненади Simple Smile Майка ми ми спретнала торта и опаковала подарък в тон с това, което най-много ми липсва. Дано ми се получи тази година!
Черпя:

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ЧеРеДе, Мария! От здраве и шестици на наборчето да не се отървеш!
Благодаря за новата класна стая!
Аз ще се оплача от критика, която получих от набора вчера. Заяви ми, че се отнасям агресивно към баницата, която се опитвах да извадя от тавата. Седнал да ми прави забележка точно този, който първият му отзив в училище беше "Агресия в час по рисуване". А сега, де!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 108
Аз вече имам чувството, че и на 2-3 седмици присъствено ще съм доволна. Да ги поизкарат за малко от унеса, да живнат. Дето се вика да проверят кои дрехи още им стават освен пижамите... Joy

# 25
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Здрава и щастлива да си, Мария!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 103
Мария, честит рожден ден! Бъди здрава, с късмет и имай много пътувания тази година! 🍰🍾🥳

Благодаря за темата, Бети!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 058
Честит рожден ден,  Мария!!! Много здраве и щастие ти желая  Simple Smile
И моят набор нещо се е изнервил напоследък. По случая вчера ходихме на гости на наши познати, и те с набор, прекарали Ковид. Е, едвам го измъкнах от там. Как ще е днес в час, не знам. Но имаше нужда да разпусне малко.
Бети, благодаря за темата Simple Smile

# 28
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Мария, Честита да си! Дано имаш една чудесна година, пълна с добри емоции и нови преживявания!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 183
Ах, тортата! 😍

Общи условия

Активация на акаунт