Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 406

  • 41 816
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Добро утро момичета.
Да се усмихнем като тати и Мелек, да видим, какво ще ни донесе ден сряда.
Успешна да е.

Теменужка Христова, страхотна си бе момиче.

# 721
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Желание.Heart Мелек и Санджар, и Мави.Heart

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.

# 722
  • Мнения: 2 332
Топло и ароматно кафе, една усмивка и добра дума могат да стоплят деня ни!
Добро утро 🌞☕☃️🌷❄

# 723
  • Мнения: 9 289
Добро утро!

 Теменужка ❤️

 Аз още на онлайна казах, че си харесвам серията,  разреди се тягостното усещане за безнадеждност, което имах до сега, макар и да остава тревогата за Мелек 🙁, но много разчитам на чудесата на турската медицина 🙏




Чакам с нетърпение следващата серия.  Удоволствието да гледам Туба и Енгин на екран ми компенсира всичко 🤩



 Дано излезе нещо извън кадър 👀👀👀

За разсънване и гимнастика, който може (аз още съм с ограничен двигателен режим 🙃) - тази песен много ме мотивира сутрин (превода е ориентировъчен по мое тълкуване  😜)  -
Дори и да падна, веднага ставам, крещя
Такива сме били винаги
Дори да забия коленете в земята
Стига да не бъдат погребани
Няма да има значение
Ще се справя напук на всичко
Каквото и да кажете, каквото и да казват
Изобщо не ми пука.


Скрит текст:
Even if I fall, I come right up, scream
That's how we've always been
Even if my knees drop to the ground
As long as they don't get buried
It won't matter
Win no matter what
Whatever you say, whatever they say
I don't give a uhh
I don't give a uhh
I don't give a uhh, yeah


Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 08:40 от araselia

# 724
  • Мнения: 615
Добро утро! Coffee

В сряда не вярвам нашите хора да са стигнали до трейлър, но да видим. Дано има някакви новини. Innocent

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет Smile
Араселия Yellow Heart и мен мен развесели сутринта с тез хОра, момиче Smiley
Теменужка, благодаря ти за оптимистичния пост Lips

Хубав и успешен да ви е деня на всички Smile прекрасни сте Two Hearts

# 726
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
Навън е мъгливо и студено, но аз ви пожелавам много усмивки и положителни емоции.

Чай с усмивка от Санджер за прекрасен ден.



Днес е срядааа

Омер и Елиф

# 727
  • Мнения: 23 220


Здравейте момичета Two Hearts
Теменужка Two Hearts благодаря за  хубавия пост и за това, че внесе силна доза оптимизъм с него.

Така и трябва - ние гледаме, поддържаме и се наслаждаваме на играта на Енгин. Две истории за главния герой в един проект. Санджар Ефеоглу. Неговият живот проследяваме. Кой дошъл, кой си отишъл, кой само преминал за кратко, но той си е там - стои здраво стъпил на земята, където е роден.
Чакам с нетърпение да разбера, какво още ще се случи със Санджар и Мелек.  Те са едно неразривно цяло и кой, каквото и да казва - те ще са заедно баща и дъщеря, ще посрещат заедно радостта и тъгата, ще преодоляват заедно трудности и както си обещаха - ще бъдат щастливи. Надявам се да намерят това щастие заедно с Мави.
Но този етап от живота им тепърва започва - нужно е време.
 

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Ето заради това го гледам и му се възхищавам  .... сцени без думи .. който може, го може .........

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


https://www.tvboricuausa.com/2021/02/univision-anuncia-fecha-de- … el-embajador.html

Вече се знае датата на която започва излъчването на "Дъщерята на посланика" по Univision тв САЩ - 2 март 2021 от 22 ч.
Univision е американска безплатна телевизионна мрежа на испански език, която е собственост на Univision Communications. Той е най-големият доставчик на съдържание на испански език. Univision се предлага на доставчици на платена телевизия в по-голямата част от Съединените щати, с местни станции на над 60 пазара с големи латиноамерикански общности. Повечето от тези станции излъчват пълни местни новинарски предавания и други местни програми в допълнение към мрежовите предавания; на големите пазари като Лос Анджелис, Маями и Ню Йорк, местните новинарски емисии, предавани от притежаваните и експлоатираните станции на мрежата, са еднакво конкурентни на техните колеги на английски език по рейтинг.

# 730
  • Мнения: 2 539
Здравейте! И аз изгледах серията с руски субтитри и ми хареса много. На първо четене ми стана ясно горе долу кой кой е в историята. Никъде не видях и намек за нещо повече от желание да помогне от страна на Санджар, защото хейтърите го изкараха едва ли не , че влязъл в леглото на Мави с някакви нечисти намерения, забравяйки любовта си към Наре! С нетърпение чакам следващата серия, дано пуснат и снимки зад кадър и от предстоящия епизод, защото искам  да гледам Енгин! Страхотен артист и професионалист!
Приятен ден на всички!:hugs:

Само да добавя - постът на Теменужка Христова е страхотен!!!:heart:

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Ако ви се готви чорба, супа...
Като Санджар - в интернет има много рецепти.

# 732
  • Мнения: 23 220


Момичета  Two Hearts
Помните ли този момент, когато Енгин и Бурак заедно  правиха презентация на книгите си?



Имаха съответно и табелки с имената, но те седнаха на масата без да се съобразят с това.
Създадоха настроение и смях в залата...




# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Днес снимат на пристанището.
Енгин също е там.




Сет -Туба със зам. режисьорката.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 15:36 от mariana51

# 734
  • Мнения: 9 289
Следобеден привет

 

Трейлър - в петък, най-късно в събота, дай боже 🙂

Общи условия

Активация на акаунт