Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 406

  • 41 817
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 23 220
Останах с впечатлението, че Мави заплати на Кахраман за фалшива лична карта.
Затова е "родена" в Мугла и фамилията ѝ е Йълмаз.
Санджар преди това каза на Каврук, че колата ѝ е с истанбулски номер.
А и тя самата после като си пишеше в бележника си задаваше въпроса - защо е тук и каква работа има. Отделно намеси дъжда и къщата - въобще пълна мистерия.  Определено бяга от нещо или някого.
Наре избяга по широкия свят, Мави добяга до Мугла, Санджар и Мелек.
Сякаш Мави прави нещо, неподчинено на разума. Знам ли, бих харесала някоя фантасмагория свързана с това "засядане"  около хижата. Дъждът, затъването на колата, после намирането ѝ от Санджар и връщането ѝ обратно.

Пак си вкарах мой сценарий, дано този на СЦ да е по-интересен и завладяващ. Нещо в стил Чаан Ърмак ми се върти в главата, но това турската публика пък въобще нито ще го разбере, нито ще го и гледа.

Мави отиваше на остров Кос. Наистина рисковано плаване, особено в разразилата се буря.

# 692
  • Мнения: 1 469


Черно-бяла красота в дъжда💗💗💗

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057
Останах с впечатлението, че Мави заплати на Кахраман за фалшива лична карта.
Затова е "родена" в Мугла и фамилията ѝ е Йълмаз.
Санджар преди това каза на Каврук, че колата ѝ е с истанбулски номер.  


А аз останах с впечатление от онлая, че плати за фалшиво свидетелство за правоспособност да кара катер.
Не за фалшива лична карта.

# 694
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Любопитство към необяснимото и притегателно спокойствие.Heart
Цитат
Обаче видях и аз една огромна разлика в представянето на "раздялата"  ни с Наре и с Гедиз.
Според мен, по-добре е за Ураз.

За Неслихан, ако е тежко болна/по диагноза/, не е добре и да не е, пак не е добре.

Но нали са си приятели с Ураз.Може в даден момент и той да си докаже приятелството.

А за нашия рейтинг, очаквах го.

Откакто "смачкаха" любовта на Наре и Санджар, всичко е на косъм.Още от играта на щастие и връщането на пръстените се почна.

"Преговорите" за нова история са започнали преди януари, но причините, предполагам, ще се разберат след свършването на проекта.Thinking

Момичета, Hug Flowers Bouquet

# 695
  • Мнения: 9 289
Сериала е получил някаква награда, "Елван" са я командировали при баш-шефа като най-комуникативна 😂



Последна редакция: вт, 02 фев 2021, 18:19 от araselia

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057
Сериала е получил някаква награда, "Елван" са я командировали при нсш-шефа като най-комуникативна 😂





Ето и линк от връчването на наградата: https://twitter.com/EaPanorama/status/1356618343025954823

За какво е връчена: В стратегическия документ и плана за действие за безопасност на движението по пътищата за 2021-2030 г., наградите за популяризиране на лицата на Traffic Media; "Дъщерята на посланика" е класирана на 1-во място в категорията "Най-добър телевизионен сериал"!

А да видим сега рейтингът накъде ще тръгне.
Шегичка, ама не съвсем.

# 697
  • Мнения: 9 289
Това много не го разбрах, какво общо имаме с безопасността на движението по пътищата 🤔

😂





# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Източник: https://vk.com/club144707938?w=wall-144707938_151435

Президентът Ердоган изнася презентация относно Стратегията за пътна безопасност и плана за действие 2021-2030, популяризирането на лицата на Traffic Media и програмата за награди Traffic Media Awards. Наградите на Traffic Media се организират от Министерството на вътрешните работи. Медийните програми, които се фокусират върху пътната безопасност, се присъждат на победителите в категориите новинарски програми, списания и телевизионни сериали. 

Щом са решили да връчат наградата на нашия сериал и то кой я връчва, това говори много за сериала ни и има защо.

# 699
  • Мнения: 20 905


Не си струва да се връщам към вчерашния ден, защото тогава бях различен човек!“
из „Алиса в страната на чудесата“

Ами да не се връща.HugРазличен, ама само той си знае.Така и така, винаги е грешен, поне да има за какво.

Енгин показа, че Санджар е малко гузен, но напред.Докато Наре, никога и за нищо не показа, че е гузна.
Гордо вдигната глава, в която се въртяха мислите, че има право, но в същото време, че и носи нещастие на хората в обкръжението и.

Драмата обаче е на прага, с Мелек.

Само да не ме занимават с бременността на Дуду.Джейлян наближава да роди.

Кахраман и посланикът са шефовете, доволни.Унизиха Санджар, надсмиват му се.

Сега дебнат, за да го заличат.Как ли....

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Е, късмет да ги видим отново така засмяни.
Доброто настроение е и предпоставка за добра работа в екип.

# 701
# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет Yellow Heart
И аз съм така като Санджар Tired Face


измори се човека от цялата тая история Rage

Ама не се ли измориха вече всички хейтъри и да мирясат.... излязоха вече перфектния Гедиз, Наре също, няма вече нищо интересно в сериала за тях ...
Относно Гедиз ... очаквах много от тази така интересна и благодатна тема за приятелството, ама уви ... Гедиз си замина все пак, разбирайки, че прецака всичко покрай себе си и то заради това, че не можа да контролира егоизма си .... разбра, че нито е бил обичан, нито ще бъде от Наре, поне това му се изясни преди да си отиде завинаги и разбра колко нелепо приключи сам с това дългогодишно приятелство със Санджар ... и нека пак да продължават фенките му да си мислят колко прекрасен и неотразим е техния любимец. Дано не им се пада такъв добър приятел в живота, че тогава друга песен ще пеят .. дето зад гърба ти може да се чуди как да те нарани и да те докара до дъното ..... Еми,  в днешно време трябва да си  cool / каквото и да значи/ , а качества като честност, почтеност, лоялност, емпатия са отживелица .....
Защото след това, което направи като се ожени за Наре, много добре знаеше какво ще последва, като реакция от Санджар, пък и от Наре, знаеше, но завъртя ножа.Сестра му всъщност с приказките си преди сватбата обясни неговите мотиви и надежди, може пък Наре да го обикнела, а Санджар къде го сложиха в картинката ... а пък и го направил за да спаси Санджар, ама Санджар като "спасен" ли се чувства ? май не Smiling Imp
Всъщност вече не ми се пише за тези герои, приключихме с тях, за лошо или за добро ...
Вече сте на новия епизод, но аз ще го изгледам и тогава ще коментирам, снощи не можах, виждам, че няма добър рейтинг, но да се надяваме да потръгне, необходимо е малко търпение и време Heart Decoration

# 703
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета!



Серията снощи много ми хареса .Нямаше вече крясъците , кавгите пищенето. в конака.,Беше спокойна и вървеше леко.Санджар си личеше ,че като срещна жената в хижата стана друг човек,по-спокоен, по-загрижен.Той много страда от Наре и сега той и Мелек заслужават малко щастие.
Четох коментари за Санджар и разбрах, че чуждестранните зрители са приели и разбрали промяната на Санджар,но турските зрители го упрекват ,как може толкова бързо да си легне в леглото на непозната жена,къде отиде голямата му любов по Наре.Турските зрители не им харесват сериалите където няма изстрели, убийства сълзи и изнасилвания. Затова и рейтинга на сериала, падна.Аз искам да гледам един съвременен сериал ,като снощната серия.Снощи видях един щастлив Санджар.Той и Мелек имат нужда от това ,но ще видим Млек как ще възприеме  Мави .Мави е шанса Санджар да поправи своята грешка и да се промени.
Дано рейтингът се вдигне.Браво за наградата на сериала!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Санджар и Каврук пият чай по вечерно време, що и ние не...

Серията си е много хубава. Каврук казва на Санджар, че Мави е като фея и е паднала като сняг от небето.
Наре бе като памук. И двете имена са почти непознати за региона. Съвпадения или не с фамилията на Менекше. Ох, представяте ли си Неждет да е роднина с Мави... Кой знае, какво са ни приготвили занапред. Но има съвпадения, сравнения и какво ли не. Нищо няма май да е случайно. Ох, сетих се, Санджар пита Мави да не е готвачка. Когато й прави супата... Какво ли работи в действителност или е работила. Има ли вероятност халката на ръката й да е за защита - демек, омъжена за да не я закачат... А ако е омъжена - какво й се е случило, от кого бяга, от какво се страхува...
Големи хрумки ми идват. Ама и нищо няма да позная.
Ще се вдигне рейтингът - след днешната награда.
Сериалът ни е награден, защото е като златна кокошка в тази криза за приходи в хазната на съседите...

Общи условия

Активация на акаунт