КАУФЛАНД - тема 47

  • 64 928
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 729
Наминавам да кажа, че не съм доволна от замразените испански дробчета. Направо ми се натрошиха, докато водата подври. Не ми допаднаха и на вкус, горчаха ми. Заминаха на пастет, с малко сладък картоф и сметана, но пак нагарча леко.
Пресни от месарския магазин са по-хубави.

# 346
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
И аз не съм доволна. Ние не сме любители на субпродукти, тези дробчета ме отказаха завинаги да купувам и приготвям. Само котаракът ги хареса.

# 347
  • Мнения: 3 729
Ние обичаме дробчета и поне веднъж в месеца приготвяме, но купуваме пресни от месарски магазин. Задължително подварявам и изплаквам кървавата пяна, за да не горчат после. Вярно, килото е 5 лева, не 2,50, но поне не хвърляш яденето накрая.

# 348
  • Мнения: 27 486
Кои са тези испански дробчета?

# 349
  • Мнения: 13 799
Благодаря за отзив за резачката за картофи. Аз по принцип ги режа на ръка, но мъжът ми мърмори че било аборигенска работа. Имам бьоенер ренде но там има едно двойно движение със смяна на ъгъла, което не ми се получава. Та значи ще си ги режа както съм свикнала.
Днес към 12 отново  се беше изсипала цялата пенсионерска общност. Няколко пъти като ходя към 11:30-12:00 забелязвам че е пълно с пенсионери, а аз като искам да отида към 10:00 не мога заради тях, уж.

# 350
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
Кои са тези испански дробчета?
Замразените, които бяха на промоция миналата седмица.

# 351
  • Мнения: 1 698
Благодаря за отзив за резачката за картофи. Аз по принцип ги режа на ръка, но мъжът ми мърмори че било аборигенска работа. Имам бьоенер ренде но там има едно двойно движение със смяна на ъгъла, което не ми се получава. Та значи ще си ги режа както съм свикнала.
Днес към 12 отново  се беше изсипала цялата пенсионерска общност. Няколко пъти като ходя към 11:30-12:00 забелязвам че е пълно с пенсионери, а аз като искам да отида към 10:00 не мога заради тях, уж.

Защо сменяте ъгъла? Вземете си приставка за 1см дебелина, ако нямате и готово. 5 картофа ги режа за 2 минути.

# 352
  • Мнения: 3 729
При нас пък след работа като никой път не беше лудница. Не беше и празно, но все пак почти спокойно си напазарувах.
Успях да си взема фъстъчено масло, че миналата седмица имаше само с мед, чушките в буркан от брошурата, тампончета за грим и ватирани клинове за 6.50. Взех два размера да видя кой ще ми стане, а то, за беля, и двата ми станаха, та се чудя кой да си оставя и кой да върна.
Щях и маслини да купувам, обаче се отказах, като гледах как служителката изсипва от баката и ги разстила с ръка. Системно и упорито се опитват да ме откажат да си купувам маслини от Кауфланд.

# 353
  • Мнения: 27 486
На Universal foods ли бяха испанските дробчета? Преди няколко седмици взех от тази марка, но финландски и бяха уникално вкусни и крехки. Пилешките сърца (произход Швеция) също ги харесахме. Ако такива са испанските, да знам да избягвам произход Испания... Thinking
Може ли снимка на приставката 1 см за рендето Бьорнер която е за пръчици?
Дидичка, опитват, опитват...на моменти и аз се изумявам- оказва се, че някои служители винаги има с какво да ме изненадат. А уж имам голямо въображение... Flushed

# 354
  • Мнения: 3 729
Не погледнах фирмата, но опаковката изглеждаше точно като от брошурата. На произход пишеше Испания.

От витрината вземам само месо и маслини, месото обикновено го набождат с шиш, а и минава термична обработка, но с маслините изпълненията са най-разнообразни, то не е бъркане в кутийката, не е ровене в маслините. Освен цяла неразпечатана бака да купувам, но пък никога не съм вземала такова количество и не знам как да го съхранявам, без да се развали.

# 355
  • Мнения: 27 486
Много "култови" са ми кихане/кашляне срещу витрината с насипни (те и маските под носовете обикновено), поставяне на прибора на не много хигиенично място, почесване по коса/и не само/- уж с ръкавици, ама после с тях се пипат знайни и незнайни неща...списъкът е дълъг, за съжаление Close
Да, финландските дробчета бяха такива. Ще се оглеждам да не купувам испански значи. Flushed

# 356
  • Мнения: 3 732
Отвратителни бяха тия дробчета- имаше жлъчка, имаше оранжеви, имаше сланина. На предната промоция бяха нормални.

# 357
  • Мнения: 27 486
От финландските нищо не чистих, направо метна в тигана полуразмразени. Наистина бяха супер, никакви жлъчки.

# 358
  • Мнения: 1 698
На Universal foods ли бяха испанските дробчета? Преди няколко седмици взех от тази марка, но финландски и бяха уникално вкусни и крехки. Пилешките сърца (произход Швеция) също ги харесахме. Ако такива са испанските, да знам да избягвам произход Испания... Thinking
Може ли снимка на приставката 1 см за рендето Бьорнер която е за пръчици?
Дидичка, опитват, опитват...на моменти и аз се изумявам- оказва се, че някои служители винаги има с какво да ме изненадат. А уж имам голямо въображение... Flushed

Скрила съм я и става само за модела ренде, който е с червените копчета отстрани. Мисля, че е от В5 нагоре.

Скрит текст:

# 359
  • Мнения: 27 486
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт