Дискова херния - 20

  • 54 512
  • 728
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 146
Препоръчайте масажист, рехабилитатор от който се доволни.
Помага ли Боуен терапията ?
P.S Не видях в заглавната страница препоръчани масажисти

# 31
  • Мнения: 85
Здравейте,
искам да попитам, изпуснах ли крайния срок за записване по НОИ тази година? На сайта им пише
Крайният срок за подаване на предложения за участие в процедурата е 19 февруари (петък) 2021 г.
но не знам дали това е краен срок за записване, или нещо друго
Благодаря Simple Smile

# 32
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
Слънце и луна, За кое населено място?
falath - 19/02/ е срока за подаване на документи на изпълнителите на дейността. Програмата на НОИ обичайно започва в началото на м.Април. Но ако сте си избрали къде искате да проведете рехабилитация можете да опитате и сега да си направите резервация Hands V

# 33
  • Мнения: 85
О, много благодаря! И аз имам такива спомени, не съм ходила от 2015та
Павел баня е мястото, този път ще ме придружава и мъжът ми с прясна прясна херния.
От София сме иначе

# 34
  • Мнения: 146
[За София

# 35
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
Ползвала съм услугите на Мая Джонова от студио Красота и живот. Разбира си от работата.

# 36
  • Мнения: 13
Здравейте, на мъжът ми му предстои операция на дискова херния. Изпитва силни болки в десния крак, как може да се облекчи положението до операцията. Нищо от лекарствата не му помага. Какво да очакваме след операцията? Ще се оперира при проф. Енчев във Варна. Много съм изплашена.

# 37
  • Мнения: 2 328
Спрягат професора за един от най- добрите във Варна. Ако маже и с нещо самият крак+ останалите лекарства?

# 38
  • Мнения: 471
Здравейте, на мъжът ми му предстои операция на дискова херния. Изпитва силни болки в десния крак, как може да се облекчи положението до операцията. Нищо от лекарствата не му помага. Какво да очакваме след операцията? Ще се оперира при проф. Енчев във Варна. Много съм изплашена.

За съжаление, освен инжекции, в повечето случаи нищо не помага. Хапчетата според моя опит са си ненужен разход. Никакво облекчение от тях. На предната страница съм описала какво се случва след операцията.
Много е важно първия месец много да се пази.

# 39
  • Мнения: 13
Благодаря Ви, дано мине успешно, много ми е притеснено.

# 40
  • Мнения: 5
Здравейте. Аз съм след операция на дискова херния и ми е трудно да се раздвижа. Левия ми крак беше доста засегнат и мускула е значително отслабнал. Моля да споделите за гр София, къде ходите на физиотерапия и дали сте доволни. Лек и спорен ден!

# 41
  • София
  • Мнения: 930
След операцията ви се полага рехабилитация по здравна каса. Личният лекар ще ви даде направление. Избирате си къде да отидете. Там ще ви прегледат и ще ви назначат процедурите.
Аз ходих в Окръжна болница, защото ми беше най-близо. Имаше добри отзиви за рехабилитация в Токуда, но не ми се пътуваше 50 минути в едната посока.

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Здравейте момичета и момчета.
От много време не съм писала, търсих тема за санаториумите по НОИ и понеже не намерих, пак тук ще питам.
Скоро някой да е ходил в Сапарева баня? В санаториума? Била съм 2010 година, но условията бяха ....потресаващи.
Състоянието на външния басейн също.
За тази сметка пък водата, съчетана с калта, въздуха и природата са невероятни.
Въпросът ми е ако някой е ходил скоро дали има направен ремонт и някаква промяна на базата?

И за Марикостиново да питам, досега не съм била там.
Отзиви?

# 43
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
Здравейте момичета и момчета.
От много време не съм писала, търсих тема за санаториумите по НОИ и понеже не намерих, пак тук ще питам.
Скоро някой да е ходил в Сапарева баня? В санаториума? Била съм 2010 година, но условията бяха ....потресаващи.
Състоянието на външния басейн също.
За тази сметка пък водата, съчетана с калта, въздуха и природата са невероятни.
Въпросът ми е ако някой е ходил скоро дали има направен ремонт и някаква промяна на базата?

И за Марикостиново да питам, досега не съм била там.
Отзиви?
За Марикостиново съм писала
https://www.bg-mamma.com/?topic=1152007.msg41760579#msg41760579
Планирам през есента отново да съм там.
В СБР НК филиал Баня също е много хубаво.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Благодаря, прочетох те.
От разказа останах с впечатление, че не си доволна?
От условията имам предвид?

Общи условия

Активация на акаунт