Имате ли познати в Big Bro 3 или Survivor

  • 3 269
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 407
Във Варна ходя от време на време да танцувам салса. Днес ми казаха че едно момче, което също ходи да танцува в клуба, участва в Survivor - Костадин. Та досега не бях гледала оцеляващите, но заради Коцето ще хвърлям по едно око от време на време  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 211
Като деца тренирахме гимнастика с Нели от "Сървайвър", но не съм я виждала от 15г. и ми е любопитно как се е развила /ако изобщо се е развила/.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Наско (татуираният младеж Mr. Green) от Survivor е член на компанията ни.
Завиждам  Crazy Много ме кефи.
По темата - не познавам никого, но ще ми е интересно да науча повече неща за участниците, особено за тези от Сървайвър.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
да ,познавам и то двама.наско е бившо дългогодишна гадже на братовчедката на мъжа ми.а пък звездомир ми е съученик от основното училище.живееше в  славейков,22 блок и беше мнго слабичък, а сега какъв е як..... Shocked

# 19
  • Мнения: 686
mili, ти не си ли жената на Андрей от "Защо не?"  Grinning
Я разкажи за Ева, аз я харесвам.

Да, аз съм  Laughing Само дето Андрей вече не е от "Защо не", но това е една друга тема...
Ами Ева я познавам, макар и не така добре както познавам Мариян. Имах хубаво интервю с нея (работя в "Хай клуб") миналата година, когато беше Биг брадър 2. Още не беше "надебеляла" онази история с Елена и тя изглеждаше една свежа и усмихната. Когато Мариян обаче задълба, пак я срещнах и изглеждаше като парцал - с огромни сенки, супер нещастна и депресирана. Няма да я забравя  ooooh!
После рядко сме се виждали до август тази година, когато ходихме на РД на дъщеря им. Ева цъфтеше и беше много красива и според мен отново беше хлътнала по бащата на детето си. Оттогава те отново са заедно всъщност и според мен на него в момента тя му липсва.
Това е в общи линии. Другото съм го писала в статията за тазседмичния ни брой (малко реклама на списанието  Joy)

# 20
  • Мнения: 7 640
този Мариян явно умее да облъчва жените- На мен лично Ева не ми харесва като визия- много състарена и по-възрастна от годините си ми изглежда newsm78

# 21
  • Мнения: 3 423
Всичките ги познавам.
С нищо не могат да ме изненадат.
Вие кво се правите, че не ги познавате.

# 22
  • Мнения: 1 813
 Joy  Павката от ( ББ) ми е познат от залата,в която тренирам  hahaha

# 23
  • Мнения: 4 546
Наско съм го мяркала 1-2 пъти по улиците. на мен ми изглежда страшен с тия татуировки и дупки на ушите newsm43 не го познавам де, просто казвам  Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 704
И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!
Завиждам ти благородно за познанството...  Wink Изключителна жена е Стела!  Simple Smile
  Peace бройте ме и мен във фенклуба

# 25
  • Мнения: 7 430
Перди достаааа години съм срещала Мирела по улиците на Сливен - не я познавам, но пък познавам ТошКо - излизала съм с него, а моята приятелка с брат му няколко пъти на кафе Wink

# 26
  • Мнения: 238
....  аХ`Не!  ,  лееееекичко  ти  завиждам Wink :

# 27
  • Мнения: 1 813
 Embarassed  На мен сега ми е по-симпатичен,като гледам как говори и как се държи,сладурко е,какво не му харесват другите.
Просто се чудя къде съм бляла  Crossing Arms

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз познавам Нели от Survivor. Бабите ни са от едно село и като малки често ходехме там

# 29
  • Мнения: 5 317
Даниела казва, че цял живот всички са му се подигравали..

Горкичкият! Sad

Общи условия

Активация на акаунт