Имате ли познати в Big Bro 3 или Survivor

  • 3 282
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Здравейте!  Grinning
Хайде да видим има ли сред нас хора, които познават някого от Съквартирантите на Big Bro 3 или от Оцеляващите в Survivor?
Аз познавам Ева и, разбира се, ми е фаворитка! Не само защото я познавам де   Sunglasses Харесва ми и Тодор. Засега...
Вие сте  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 125
Наско (татуираният младеж Mr. Green) от Survivor е член на компанията ни.

# 2
  • Мнения: 819
А брои ли се,ако са познати на наш познат?  Mr. Green
Имам познат от Бургас, който преди време беше казал,че негов приятел ще участва/ ама не помня дали каза в "SURVIVOR" или в ББ /.Та може да е Звездомир,щото са от един квартал-"Меден рудник".Другият вариант е Павката/ББ/....малеее Joyама нищо не казах всъщност JoyНо ще го питам за подробности и ако науча нещо,задължително ще докладвам!  Laughing

# 3
  • Мнения: 686
А брои ли се,ако са познати на наш познат?  Mr. Green
Имам познат от Бургас, който преди време беше казал,че негов приятел ще участва/ ама не помня дали каза в "SURVIVOR" или в ББ /.Та може да е Звездомир,щото са от един квартал-"Меден рудник".Другият вариант е Павката/ББ/....малеее Joyама нищо не казах всъщност JoyНо ще го питам за подробности и ако науча нещо,задължително ще докладвам!  Laughing

Естествено, че се брои.  Peace Докладвай за тях, че да научим повече подробности  Wink

Наско (татуираният младеж Mr. Green) от Survivor е член на компанията ни.

А ти какво ще кажеш за Наско? На мен лично ми е супер симпатичен  Peace

# 4
  • Мнения: 1 616
Да, познавам Тодор от студентските си години, но не сме били близки - просто здравей-здрасти...

# 5
  • Мнения: 2 125
mili , много е спокоен и приятен човек. С него можеш много да говориш и то на различни теми. Но новите му татуировки не бях виждала...голям маниак е Sunglasses Все готини гаджета си хваща и все за последно, ама пусти ергени... Wink

# 6
  • Мнения: 1 937
Мдаа, един от оцеляващите. Най-безинтересният!

И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!

# 7
  • Мнения: 5 713
Нели от Оцеляващите е бивша съученичка на мъжа ми от ТОХ-а в Бургас.

# 8
  • Мнения: 5 622
Мдаа, един от оцеляващите. Най-безинтересният!

И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!

Стела и аз я харесвам много! Тая жена знае какво точно да каже в съответният момент! Много и сече пипето!  Wink  Peace

Ако я познаваш наистина, да и кажеш, че съм и фенка  Hug

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Наско (татуираният младеж Mr. Green) от Survivor е член на компанията ни.

Блазя ти! Много е готин горкия, абсолютен сладур!  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 5 539
Нели от Оцеляващите е бивша съученичка на мъжа ми от ТОХ-а в Бургас.
Ех, този ТОХ! Mr. Green Това е училището, дало най-много участници в реалити-шоута в БГ. Здравко и Зейнеб също са завършили там Simple Smile

# 11
  • Мнения: 467
Да, Боян от ББ3.
Преди 5-6 години бяхме в компания на море...и нещо флиртнахме леко. Не съм го виждала почти от тогава. Той е в компанията на моя бирша съученичка и приятелка. Познавам и приятеля му Явор, за когото казаха, че го е спасил от въпросната бутилка на Дия. Много свестно момче е.

# 12
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 868
Ми Пеньо е бивш съученик на най-добрата ми приятелка (тя е от Чирпан), виждала съм го само веднъж, преди около 5-6 години и пак си беше същия - движеше само с момичета и самият той беше като момиче. Даниела казва, че цял живот всички са му се подигравали..

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 12:34 от Sway

# 13
  • Мнения: 1 416
И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!
Завиждам ти благородно за познанството...  Wink Изключителна жена е Стела!  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
mili, ти не си ли жената на Андрей от "Защо не?"  Grinning
Я разкажи за Ева, аз я харесвам.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 407
Във Варна ходя от време на време да танцувам салса. Днес ми казаха че едно момче, което също ходи да танцува в клуба, участва в Survivor - Костадин. Та досега не бях гледала оцеляващите, но заради Коцето ще хвърлям по едно око от време на време  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 211
Като деца тренирахме гимнастика с Нели от "Сървайвър", но не съм я виждала от 15г. и ми е любопитно как се е развила /ако изобщо се е развила/.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Наско (татуираният младеж Mr. Green) от Survivor е член на компанията ни.
Завиждам  Crazy Много ме кефи.
По темата - не познавам никого, но ще ми е интересно да науча повече неща за участниците, особено за тези от Сървайвър.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 460
да ,познавам и то двама.наско е бившо дългогодишна гадже на братовчедката на мъжа ми.а пък звездомир ми е съученик от основното училище.живееше в  славейков,22 блок и беше мнго слабичък, а сега какъв е як..... Shocked

# 19
  • Мнения: 686
mili, ти не си ли жената на Андрей от "Защо не?"  Grinning
Я разкажи за Ева, аз я харесвам.

Да, аз съм  Laughing Само дето Андрей вече не е от "Защо не", но това е една друга тема...
Ами Ева я познавам, макар и не така добре както познавам Мариян. Имах хубаво интервю с нея (работя в "Хай клуб") миналата година, когато беше Биг брадър 2. Още не беше "надебеляла" онази история с Елена и тя изглеждаше една свежа и усмихната. Когато Мариян обаче задълба, пак я срещнах и изглеждаше като парцал - с огромни сенки, супер нещастна и депресирана. Няма да я забравя  ooooh!
После рядко сме се виждали до август тази година, когато ходихме на РД на дъщеря им. Ева цъфтеше и беше много красива и според мен отново беше хлътнала по бащата на детето си. Оттогава те отново са заедно всъщност и според мен на него в момента тя му липсва.
Това е в общи линии. Другото съм го писала в статията за тазседмичния ни брой (малко реклама на списанието  Joy)

# 20
  • Мнения: 7 640
този Мариян явно умее да облъчва жените- На мен лично Ева не ми харесва като визия- много състарена и по-възрастна от годините си ми изглежда newsm78

# 21
  • Мнения: 3 423
Всичките ги познавам.
С нищо не могат да ме изненадат.
Вие кво се правите, че не ги познавате.

# 22
  • Мнения: 1 813
 Joy  Павката от ( ББ) ми е познат от залата,в която тренирам  hahaha

# 23
  • Мнения: 4 546
Наско съм го мяркала 1-2 пъти по улиците. на мен ми изглежда страшен с тия татуировки и дупки на ушите newsm43 не го познавам де, просто казвам  Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 704
И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!
Завиждам ти благородно за познанството...  Wink Изключителна жена е Стела!  Simple Smile
  Peace бройте ме и мен във фенклуба

# 25
  • Мнения: 7 430
Перди достаааа години съм срещала Мирела по улиците на Сливен - не я познавам, но пък познавам ТошКо - излизала съм с него, а моята приятелка с брат му няколко пъти на кафе Wink

# 26
  • Мнения: 238
....  аХ`Не!  ,  лееееекичко  ти  завиждам Wink :

# 27
  • Мнения: 1 813
 Embarassed  На мен сега ми е по-симпатичен,като гледам как говори и как се държи,сладурко е,какво не му харесват другите.
Просто се чудя къде съм бляла  Crossing Arms

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз познавам Нели от Survivor. Бабите ни са от едно село и като малки често ходехме там

# 29
  • Мнения: 5 317
Даниела казва, че цял живот всички са му се подигравали..

Горкичкият! Sad

# 30
  • Мнения: 1 116
С Тодор от ББ3 бяхме съучиници в строителния техникум, една от лятните ваканции дори работихме заедно с него и  баща му като геодезисти.

# 31
  • Мнения: 1 495
Мариола от Биг Брадър ми беше съученичка в основното училище. За съжаление не помня почти нищо, даже не съм и съвсем сигурна дали бяхме в един клас. Но си спомням, че и тогава говореше по същия начин и беше такава грубовата.

# 32
  • София
  • Мнения: 38 674
Мъжа ми познава Ева и Мариан.

# 33
  • Мнения: 2 614
да, в ББ3 - Тодор и брат му, състуденти са ми от Търново и много добри приятели. И разбира се, той засега успява да ми е фаворит, а и не се съмнявам в него, въпреки анонса на Н.Кънчев снощи за Тодор и Палома... Wink
И Ева- задочно, познавам брат и, от детските години в Плевен. Grinning

# 34
  • в къщи
  • Мнения: 467
Свекърва ми живее в Гълъбово и сещате се,кой познава(ми Панайотчо-кой друг).С родителите му са близки.Преди 3-4 дена бях у тях и се чу туй-онуй.Сестра му наистина е манекенка в Италия,майка му е директор на у-ще,а той си е един селски тъпанар,нищо друго.Имаха едно време дискотека,малко повече пари от останалите и за това сигурно е със самочувствие. newsm78

# 35
  • Мнения: 2 109
да, в ББ3 - Тодор и брат му, състуденти са ми от Търново и много добри приятели. И разбира се, той засега успява да ми е фаворит, а и не се съмнявам в него, въпреки анонса на Н.Кънчев снощи за Тодор и Палома... Wink
И Ева- задочно, познавам брат и, от детските години в Плевен. Grinning
ами разкажи ни за Тодор повече. на мен също ми е фаворит.
Нека и другите дето го познават поразкажат нещо. Споменал е,че е бил женен, че е работил в италия като е набирал моделки, че е бил мияч там, че сега работи с наркозависими ..... той самия минал ли е по пътя на зависимостите?

# 36
  • Мнения: 3 405
Мариола от Биг Брадър ми беше съученичка в основното училище. За съжаление не помня почти нищо, даже не съм и съвсем сигурна дали бяхме в един клас. Но си спомням, че и тогава говореше по същия начин и беше такава грубовата.

Един колега на мъжО я познава, казва че ще им свие шапките на всички вътре, много е устата.

Аз не познавам никого.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, Илияна от Survivor,  познавам я от фитнес-залата  Peace

# 38
  • Мнения: 2 614
ами разкажи ни за Тодор повече. на мен също ми е фаворит.
Нека и другите дето го познават поразкажат нещо. Споменал е,че е бил женен, че е работил в италия като е набирал моделки, че е бил мияч там, че сега работи с наркозависими ..... той самия минал ли е по пътя на зависимостите?
Не, не е минал, нито той, нито брат му. Да беше женен, жена му също беше голям сладур и тя учеше богословие. Заедно заминаха за Италия и там се разделиха, не ги бях виждала дълго време. Но щом са се разделили - така е трябвало да стане! А иначе няма много пикантерии около него - нормален студент - слушане на Дорс (и много други прекласни неща - Сантана, Цепелин...) до зори, танци, песни! Типичното за студентските години в Търново през годините след 1993 година....ееех, славно време беше!  bouquet

# 39
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хайде и аз да спомена Тодор от ББ3.
Ако не бяха Нимфетката и Правда да кажат откъде го познават, въобще нямаше да го позная.



# 40
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз познавам самия Биг Брадър... Joy
Шегичка  Wink Никой не познавам, но ми е интересно да ви чета  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тодор го помня и аз визуално, но не помнех, че е бил в общежитието....ама пипинце, теб те помня  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 2 896
Брей, този Тодор всички го познават!

Аз пък познавам Гаро, известно време беше Моят фризьор, той първи ми направи руси кичури...леле това беше когато бях в 10ти клас, далечната 1993...
С брат ми едно време, преди повече от 10 год., организираха модни ревюта - от Гаро манекенките, от брат ми организацията. Много ме кефи тоя човек, мога да се обзаложа, че ако не е победител, поне ще е в последните три оставащи.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 21:56 от Гуш

# 43
  • Мнения: 1 813
 Peace  За Гаро съм съгласна,че ще е от последните,които ще останат.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 482
аз познавам Лиляна от Пловдив. Като малки сме си играли много през ваканциите на село, беше много мило дете - усмихната, лъчезарна., добричка, След това сме се заси4али в града от време на време. Баща й завъртя някакъв бизнес още в онези години, тя е презадоволена - резултата се вижда.Но това не й пречи да се  Движи   с един такива *СПЕцеиални хора* от тези дето подаряват мерцедеси кабриолети и дават пари за салони - след това си ги искат обратно... А приятелките й и те карат едни колички кабриолети от магазинчето купени вчера...

Говори все с едни такива превземки, няма какво да обяснявам - всичко е едно към едно , както е в ББ.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 23:12 от emi_bademi

# 45
  • Мнения: 1 097
на мен м исе иска да познавам Гаро, ама не съм сигурна дали него съм виждала в едно заведение, дегизиран разбира се... Ама много прилича на него по маниер и говорене... как каза, че му е артистичният псевдоним?  newsm78

# 46
  • Мнения: 6 417
Долорес Лопез

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 704
аз познавам Лиляна от Пловдив. Като малки сме си играли много през ваканциите на село, беше много мило дете - усмихната, лъчезарна., добричка, След това сме се заси4али в града от време на време. Баща й завъртя някакъв бизнес още в онези години, тя е презадоволена - резултата се вижда.Но това не й пречи да се  Движи   с един такива *СПЕцеиални хора* от тези дето подаряват мерцедеси кабриолети и дават пари за салони - след това си ги искат обратно...

можеш ли да кажеш кой салон "държи", защото аз споря с приятелите ми,че няма как да е Арлет, з-то е верига, а и съществува сигурно отпреди да се роди девойчето

# 48
  • Мнения: 4 187
Мдаа, един от оцеляващите. Най-безинтересният!

И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!

Познаваш ли я ?  Супер ! Как ти завиждам ако знаеш  Blush ! Толкова не съм се възхищавала на човек, никога през живота си. Надявам се, някой ден да я срещна и да се запозная с нея !

# 49
  • Мнения: 6 417
"Александър Екзарх”34
gsm давам на лични Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт