Къде в Бургас? 58

  • 45 054
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Blessed To Be Loved, търсите апартамент за постоянно или за почивка? За колко дни?
Всички плажове на Бургас са чисти и добре поддържани.
Най-добре вижте през Букинг, има карта и лесно можете да се ориентирате за местоположението.
Ако не сте сигурни дали е ОК, можете да ни питате за конкретното място.

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 364
От 6-ти до 12-ти юли - апартамент за почивка. Харесах няколко, по-късно ще ги споделя, за да ми дадете отзиви.
Благодаря за отзивчивостта и на двете Blush

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали самостоятелен апартамент в центъра на Бургас за семейство с дете?
Кой плаж в града е за предпочитане?
И номера на някое читаво такси, ако може.
Благодаря предварително!

Мога да препоръчам хотел/бутикова къща за гости/, където има студио с кухненски бокс и трапезария, намира се  в тиха пресечка на Богориди/пешеходната улица, която отива до морската градина/, на една ръка разстояние от всичко.Чисто нов.

https://hotelruvan.com/studio-for-4-people/



Други варианти са в Лазур, но пак зависи в кой район.Има много апартаменти.

# 648
  • Мнения: 3 978
Желатин на листчета съм виждала в метро но е по скъп от другия на гранули ..

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 364
Здравейте пак. Харесах ето този апартамент
https://pochivka.bg/apartament-alyosha-o31376
Имате ли отзиви за него Simple Smile

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Нямам отзиви, изглежда прилично на снимките, в центъра е, но малко далеч от плажа - защо не потърсите в Лазур или предпочитате центъра?

# 651
  • Мнения: 3 137
Това, което Галчудо предложи, е на много по-добро място за почивка с дете - по-близо е до плажа и до Морската градина, наоколо има много повече заведения, детски кътове и места за разходка.
Въобще търсете нещо, което на картата да е близо до Морската градина. Альошата е център, но за ходене на плаж идва малко далеч.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 364
В отзивите пише, че е на десетина минути от плажа, затова се спрях на него.
А Лазур на колко минути пеш е от центъра?

https://pochivka.bg/apartamenti-natali-o22020
Тези изглеждат симпатични.

# 653
  • Мнения: 3 137
В Лазур има и на 10 мин.пеш, и на 40 мин. пеш от центъра. Търсете близостта до Морската градина, лятото в Бургас там е "центъра".

# 654
  • Мнения: 630
Blessed To Be Loved И аз нямам отзиви за апартамента, но местоположението му е много добро. От там до плажа сте за 10-15 мин. пеша.

# 655
  • Мнения: 28 075
В отзивите пише, че е на десетина минути от плажа, затова се спрях на него.
А Лазур на колко минути пеш е от центъра?

За апартамента мнение не мога да дам - описанието е добро, дано отговаря на реалното състояние. С багаж и дете до плажа е 15 мин. пеш по ул. "Гурко".

# 656
  • Мнения: 630
Според мен където и да е апартамента, до плажа е добре да ходите с кола (ваша или такси) заради жегата и багажите. За разходка вечер до морската градина, когато е прохладно, може и пеша.

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 364
Детето е на 10 години, обикаля по планините, така че няма проблем да ходи пеш за 15 мин. Ние на плаж ходим само сутрин, предпочитаме разходките, затова ми се ще да сме из центъра.
Благодаря ви много за помощта, ще запазя този първият, пък другата седмица ще споделя отзиви.
Желая на всички ви весело и усмихнато лято Blush

# 658
  • Мнения: 28 075
Детето е на 10 години, обикаля по планините, така че няма проблем да ходи пеш за 15 мин. Ние на плаж ходим само сутрин, предпочитаме разходките, затова ми се ще да сме из центъра.
Благодаря ви много за помощта, ще запазя този първият, пък другата седмица ще споделя отзиви.
Желая на всички ви весело и усмихнато лято Blush

Hands Plus1

Утре сутринта в 5:30 на плажа - July Morning. Ще има хора там цяла нощ. Blue Heart

# 659
  • Мнения: 8 218
То за разходки центърът не е кой знае какво. Морската градина е за предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт