Мерием (Meryem) - Нова ТВ

  • 7 602
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 821
Мда,много време стана,а тя мълчи. Сестрата,дето й диктува нещо бащата на  Мерием,мислех,че е казала още по телефона каквото написа,но и там греда.😆 И все на косъм се измъква онзи.
Който го е гледал да сподели в спойлер кога ще започне да се разплита нишката? Аз го загледах,защото прочетох,че е малко серии,но нямам търпение да разбера какво ще стане. 🙈

# 76
  • Мнения: 1 113
Хаха, ще те разочаровам, че още доооста ще се измъква и вреди. Grinning Та зареди се с търпение за него.. Но сериите са интересни, с постоянни събития и не са разтегнати излишно. Така че ще се разплитат нещата относително бързо, ама и още ще се заплитат. Grinning Но пък Мерием и Саваш ще имат много хубави моменти. Няма да ни е скучно. Wink
Иначе Айча изиграва страхотно и сцените, когато Мерием разбира, че Октай е убил баща й и реакцията й след това. Аз съм я гледала без да мигам, много ме грабна..

# 77
  • Мнения: 14 821
Ехх,добре. 😃🤗 Ще гледам,за сега съм вкъщи и го гледам с интерес. Благодаря ти! 😊

# 78
  • Мнения: 127
Много добра игра.
И точно тезо епизод с баща и са ми силни.
Влюбването при тях стана не усетно.Но в даден момент си дават сметка,че се обичат.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Много беше впечатляваща частта на епизода когато Октай и Саваш пътуват към болницата, а Мерием влиза да търси баща си, имаше едно чувство на неизбежност, свива ти се сърцето, много добре измислено от сценаристите, дори чисто визуално с разделянето на екрана на три беше интересно.
Много ми е мъчно за Мерием в тези моменти след смъртта на баща й, въпреки че има хора до нея, мъката е огромна, Октай й отнема всичко едно по едно. Самият той вече се пречупи, стана хладнокръвен убиец. Ако смъртта на Селин бе случайност или по-скоро страх и престъпно бездействие, то смъртта на бащата на Мерием е жестоко убийство. Невероятна Айча с играта си точно в тези епизоди.
Много се радвам, че актрисата, която играе Наз е последната, най-удачна е, другите две момичета бяха някак безлични.

# 80
  • Мнения: 1 113
Режисьорският подход като цяло е доста изпипан и професионален. Има супер силни и добре замислени кадри. Мен ме кефи и прехвърлянето във времето на моменти. Въобще имат си замисъл и ти държат вниманието.
И за Наз съм съгласна. Някакси не мога да си представя предишните две актриси да изиграят толкова добре образа й от тук на сетне.
Жалко за писмото на Мерием от днес, че така и никой няма да разбере за него, както и за клипа после междудругото. На мен ми липсваше сцена, в която майката на Севинч научава истината, защото доста се акцентираше на нейното страдание и на гнева й, ноо ясно е, че фокусът на сценария е друг. Обаче точно в момента е в някаква страшна безизходица Мерием и наистина сериите са много тежки и със страхотна игра на Айча.
P.S.: Бихте ли ми обяснили как се правят скритите текстове, че не искам да развалям удоволствието на хората, които не обичат да знаят какво ще стане.

# 81
  • Мнения: 14 821
Джеси,пишеш [ spoiler] после текста и накрая [/ spoiler],но без интеревал. Аз го написах така да видиш как изглежда.
Хвана ме яд и мен за писмото. 😠 Ама така ми става мило като ги видя заедно със Саваш. Онази русата пък как така все чува всичко и веднага му докладва на Злодея. 😠😣 Искам ги и двамата в затвора!

# 82
  • Мнения: 1 113
Джеси,пишеш [ spoiler] после текста и накрая [/ spoiler],но без интеревал. Аз го написах така да видиш как изглежда.
Хвана ме яд и мен за писмото. 😠 Ама така ми става мило като ги видя заедно със Саваш. Онази русата пък как така все чува всичко и веднага му докладва на Злодея. 😠😣 Искам ги и двамата в затвора!
Благодаря. Simple Smile Ама верно всичко чува тая, пък онзи гадняр все пристига пръв на всякъде. Много дразнят! А Мерием и Саваш супер сладичко се гледкат. Wink

# 83
  • Мнения: 14 821
Ооо Джес,аватара тии.. HeartHeart Eyes

# 84
  • Мнения: 1 113
Ооо Джес,аватара тии.. HeartHeart Eyes
Ама аз заради тях си направих профил. Grinning Като го завъртяха у нас сериала, ми беше интересно какво излиза на български за него и така попаднах тук и реших, че ще намеря още обсебени. Grinning Сега го гледам по-детайлно и пак ми е интересен. Че първият път беше на екс за 3-4 дни и нощи. Grinning

# 85
  • Мнения: 14 821
Ох,аз влизам все през телефона и не съм видяла изобщо! Сега взех лаптопа и видях,много са сладинки!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 619
И аз съм малко обсебена от сериала, изгледах преведените серии и сега следя с вас, но чакам да се съберат два епизода на бг и връщам назад.  Съгласна съм за режисьорския похват, много добър, имаше страхотни решения и идеи, включително и времевите скокове. Лошото е че към края на сериала някак набързо разплетоха всички нишки, но няма да издавам повече.
Дерин е един много неприятен образ, чак се чудя тази симпатична актриса как ми опротивя с ролята. И при нея първите епизоди постъпките й някак имаха извинение, макар и жестоки, но към сегашните серии си е чиста лошотия.

# 87
  • Мнения: 127
На мен ми харесва всичко.
И въпреки,че късно започнах да го гледам ми харесва химията между между главните.

# 88
  • Мнения: 1 113
Наистина бързо се развиха нещата накрая, но за сметка на дълъг и готин финал. И това май за пръв път го виждам, обикновено ги тормозят до последно и претупват финалите, като остават някви неизвестни. Тука май нямаше. Но до тогава имаме още доста време. На мен сега ми е интересно да наблюдавам как се трансформират чувствата им един към друг. Особено при Саваш. Той от заслепяващ гняв минава към чувство на вина, после желание да я защитава и накрая любов, която направо го хвърляше в паника за нея. Мерием сякаш по-лесно се увлече. Още от началото изпитваше състрадание към него и вина, а вече почва да го защитава дори повече и от себе си и ще стига до още по-голяма жертвоготовност. Но пък повече се спираше. Абе интересно е да ги гледаш заедно. Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 мар 2021, 23:09 от JessyG23

# 89
  • Мнения: 4 653
Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт