Мерием (Meryem) - Нова ТВ

  • 7 603
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 113
Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

Аз гледах тук: https://www.nu6i-bg-net.com/browse-meryem-videos-1-date.html

# 91
  • Мнения: 4 655
Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

Аз гледах тук: https://www.nu6i-bg-net.com/browse-meryem-videos-1-date.html

благодаря
като вляза да се опитам да гледам епизодите постоянно ми забива компютъра и ми излизат страници с всевъзможни реклами и не ми тръгва епизодите ако тръгнат то постоянно прекъсват и компютъра ми завиба . При теб така ли беше?

# 92
  • Мнения: 1 113
Ами не. Като скипна рекламата в началото, после нямам проблеми. Дори след като ти ги пратих снощи гледах малък откъс, защото исках да видя какво точно пишеше във фалшивата бележка от сестрата, че от българския превод нямаше много логика. А и доста други си гледам от там.

# 93
  • София
  • Мнения: 489
Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

Аз гледах тук: https://www.nu6i-bg-net.com/browse-meryem-videos-1-date.html

благодаря
като вляза да се опитам да гледам епизодите постоянно ми забива компютъра и ми излизат страници с всевъзможни реклами и не ми тръгва епизодите ако тръгнат то постоянно прекъсват и компютъра ми завиба . При теб така ли беше?

Така е. Сайта е ужасно направен и пълен с реклами и вируси и нон стоп изскачат прозорци и при мен. Аз затова и си го изгледах с английски субтитри от друг сайт Grinning те уж за да не се краде и сваля за сложили хиляда защити, а ефекта се е превърнал в дефект и дори не припарвам до сайта им, въпреки съдържанието. Жалко.

# 94
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте! Аз следя сериала по телевизията. На моменти ми е малко мрачен, има и скучни моменти, но като цяло ми харесва и го следя с интерес. Чудя се има ли още в живота толкова наивни хора като Мерием, въпреки че на моменти се осъзнава какво леке е  това прокурорче.
Някой знае ли колко епизода ще е тук сериала? Следя един чилийски блог, където качват сериите на испански и последния епизод  беше около 96 или 97 епизода.

# 95
  • Мнения: 1 859
Здравейте! Аз следя сериала по телевизията. На моменти ми е малко мрачен, има и скучни моменти, но като цяло ми харесва и го следя с интерес. Чудя се има ли още в живота толкова наивни хора като Мерием, въпреки че на моменти се осъзнава какво леке е  това прокурорче.
Някой знае ли колко епизода ще е тук сериала? Следя един чилийски блог, където качват сериите на испански и последния епизод  беше около 96 или 97 епизода.

Тук ще са 90 епизода.

# 96
  • Мнения: 11 343
    Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

    Е, не следите ли темата? Колко пъти пускахме линкове...
    Че пусках и целите епизоди от торент, качени в Dox.bg ...

    # 97
    • Мнения: 14 821
    Аз се изнервям на моменти,като с писмото от Мерием,дето остави на гроба. Саваш тръгна преди прокурора,дадоха русото чудовище как се обажда на Октай и му казва,тръгва и той. После някой чете писмото,ноо.. греда! Октай. 😁😂 Ей такива разни разтяганици ме дразнят,но то няма как. Или полицайката,дето отиде да види онзи клошар,дали има рана,а партньора й секунди по-рано се сети и го рани. Все на косъм да се разбере нещо и хоп,следващия път.

    # 98
    • Мнения: 1 113
    Че Мерием си е наивничка, няма спор, ама и ония гадняр си е страшен манипулатор. Тая история, дето я разказва в пекарната за баща й сигурно и мен щеше да ме жегне, ако не знаех истината. А между другото това дето сега все се измъква на косъм в един момент ще се обърне и все няма да му се получава на косъм да ги прецаква. Grinning Ама си е дразнещо да!... Grinning

    # 99
    • Мнения: 4 655
      Може ли да попитам къде мога да гледам епизодите напред с бг субтитри?

      Е, не следите ли темата? Колко пъти пускахме линкове...
      Че пусках и целите епизоди от торент, качени в Dox.bg ...

      Ами аз се включих късно с страницата зада попитам за епизодите затова питах сега. Относно епизодите които сте качили в DOX дали са активни и можете ли да споделите отново епизодите?

      # 100
      • Мнения: 11 343
      Те линковете в докс са активни 2 седмици.
      До коя серия са стигнали по Нова спрямо оригиналните епизоди?

      # 101
      • Пловдив
      • Мнения: 619
      Мисля, че са до 12 епизод, след смъртта на бащата на Мерием, ако не се бъркам. Изчаквам да се съберат 3-4 преведени епизода и гледам наведнъж.

      # 102
      • Мнения: 4 655
      Те линковете в докс са активни 2 седмици.
      До коя серия са стигнали по Нова спрямо оригиналните епизоди?

      като серия незнам коя точно но след смърта на бащата на Мерием, когато тя разбира че Саваш е знаел че неговия баща е замесен а не й е казал

      # 103
      • Мнения: 11 343
      Не гледам сериала, така че няма как да знам в коя серия е това

      # 104
      • Мнения: 1 859
      Днес дадоха 13 оригинална серия.

      Общи условия

      Активация на акаунт