Любители на кучета - 113

  • 23 950
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 145
Джаки, радвам се за добрите новини! Пусни му снимки тук да му се порадваме.

# 721
  • Мнения: 1 826
Джаки дано живне кучо ,браво за доброто.
Мама Мартина другия пък ако го срещнеш извади телефона и звънни на 112,като първо го заснемеш!Писнало ми е от такива собственици...,нека тмм не се намесва,ще стане по зле.

# 722
  • Мнения: 2 633
Ейй колко се радвам, че е добре душичката 😍
Аз овесените не ги варя. Сварям и месото и другите неща, и докато е вряло заливам ядките. И след 30 мин са готови, хем накиснати, хем манджата е изстинала. На Тайра и действат добре. Нямам проблем. Бо е хубаво да ги редувате. Да не е последователно едно и също.. Примерно 2 дни ориз, после само месце, после с овесени ядки, после с кус-кус, после пак месо само и така.. Щото ако е всеки ден с толкова въглехидрат се запича 😁

# 723
  • Мнения: X
Стига си ме снимала, опитвам се да спя..

Е, добре, от мен да мине Smiley

# 724
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
След студена и освежаваща разходка в планината:

# 725
# 726
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Докладвам: изписаха Simparica 40 mg, витамини,  има наченки на кучешка краста на предна лапа. Понеделник/вторник ще обезпаразитяваме с капки за вътр. и външно. Продължаваме внимателно захранването, вета каза, че съвсем правилно сте ме посъветвал за ориза.  Раните са завехнали и ще ръсим само антибиотик, без кислородна вода. Има живец в кучинката, мн. по-добре е видимо. След всичко, което е преживяла, допира главичка до коляното ми и чака да я галя.
Все се канех да пиша в котешката тема, при вас се радва на кучовците ви, пък се озовах при вас!
А, да ви питам дали е добре да й сваря овесени ядки с месце?
Държа да отбележа, че за нас - момичетата в кучешката тема, е чест да влизат хора като теб.
За овесените ядки съм скептична поне на този етап. Кучето е непознато, недохранено, тепърва ще изграждате режим и ще напасвате храна. За това, колкото по-малко експериментираш храната, толкова по-добре на този етап. Не включвай много неща. Давай по малко и на често. Но едва след седмица би видяла по-осезаемо заглаждане, не говоря за връзване на мръвка. Просто оформяне.
Симпариката е ок. Следвай режима и препоръките на ветеринаря.
Благодаря ти, че си тук и че правиш всичко това за кучето. Знаеш, че единственото, което ще е насреща, е огромната му благодарност и любов.

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 17:07 от `ТуиГ

# 727
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
Много е слаб, милият! Душичка сладка! Добра среща сте имали и съвсем скоро ще заглади косъма! Избра ли му вече име?

# 728
  • Мнения: 2 889
Много е слаб, милият! Душичка сладка! Добра среща сте имали и съвсем скоро ще заглади косъма! Избра ли му вече име?
В действителност е по-слаба, момиче е. Решихме да направим всичко по силите си, за да живее и да оздравее. После ще й търсим дом, по възможност с двор, имаме и нещо предвид, като поемем разноските за храна и вет. Само да преживее тези първи критични дни, после да я поохраним, ваксинираме и т. н. Благодаря на всички ви за добрите думи.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 10 590
Господи, Джаки, ти имаш огромно сърце. Да си здрава и много щастлива, както и душичката. ❤

# 730
  • Мнения: 2 889
Господи, Джаки, ти имаш огромно сърце. Да си здрава и много щастлива, както и душичката. ❤
Много ти благодаря, да ти се връща! Сега дъщеря ми отиде да търси пелени, че аз сутринта съвсем забравих, но и аз в момента не съм много добре. Следващата седмица с купчинка ще се гледаме у дома.

# 731
  • Мнения: 39 412
Джаки, да се оправяте бързо ти и кучето. Има още дни в него, ще се пребори.

# 732
  • Мнения: 2 889
Джаки, да се оправяте бързо ти и кучето. Има още дни в него, ще се пребори.
Тя вчера се беше предала, днес е осезаемо по-добре. Но докторът каза, че не се знае дали не са увредени вече някои органи. Дано не са!  Спирам да ви занимавам с нашата одисея, но пак ще търся съветите ви, че къде без вас.

# 733
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ох, милото момиче...Джаки, да се оправяте и двете! Ние сме тук за подкрепа!
При нас нищо ново. Куцука си Леон, но очевидно не го боли. От утре започвам да намалявам обезболяващото.

# 734
  • Мнения: X
Боже, милото кученце.. Вярвам, че ще се оправи! Като усети любов, внимание и грижи, ще живне. Ще заглади и косъма. Джаки, с каквото можем ще помагаме.

Общи условия

Активация на акаунт