България в Европа от 01.01.2007-честито на печелившите

  • 1 458
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Както се казва ...

На пострадалите - честито!!!   newsm19

Не сме готови за Европа още и то ще си проличи, ама ... айде, като сме тръгнали ...  Confused

# 16
  • Мнения: 11 315
Ха наздраве!
И след отрезвяването дано пак чувствата да са същите.
Дано е за по-добро!

# 17
  • Мнения: 765
Ура, ура, ура!
Най-после сме приети,
най -после няма съмнения, че сме в Европа
най-после ще имам паспорт с който няма да се редя на друга опашка, като втора ръка човек.

Дано България наистина се превърне в страна, в която законите се спазват и  където се печелят пари с честен труд!

И моите чувства са такива . Най - после .

# 18
  • Мнения: 818
Страхотна новина!Дано по-скоро редът и сигурността намерят място в Родината и да има повече завърнали се българи...  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 430
Честито!Дано България да мине бързо и безболезнено прехода!Нека Родината ни се превърне в една нормална страна, в която всички българи да живеят добре!
    Сега вече няма да питат България дали е в Европа, все едно сме от Африка!А моята мечта е да се върна по-скоро да живея в Родината Praynig


 Peace

Честито и дано всичко това е за ХубаВО Praynig

# 20
  • Мнения: 2 019
и аз много се радвам,откога чакам newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 newsm74 newsm24  Hands Clap Hands Clap  Hands Clap newsm35 bg jump

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 227
ох, за съжаление този факт, че ще сме част от ЕС никак, ама ника няма да ни направи поече европейци. като гледам каква простотия се вихри... промяната трябва да стане в главите ни първо. и да се сменят поколенията, ама като гледам какво ново поколение се е навъдило... много, ужасно много далеч от Европа... Confused

# 22
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Току що обявиха доклада за напредъка на България-ставаме членки от 1 януари 2007. Честито на всички, които се вълнуват. И най-важното-за момента няма предпазни клаузи.
не знам предпазна клауза и ограничения дали не значи едно и също, но ето топло, топло инфо от ББС  Rolling Eyes
The European Commission has announced that Romania and Bulgaria will be admitted to the EU in January 2007, but under strict conditions.
Romanian and Bulgarian workers will not be allowed full access to jobs in the UK, the government has said.

# 23
  • Мнения: 1 128
     4естито.Ама не се радвайте 4ак толкова,защото дале4 няма да сме толкова равноправни 4ленове,дале4 няма да рукнат реки от пари и дале4 няма да ни решат вси4ките проблеми.Проблемите трябва да си ги решаваме ние,ама дано поне малко културка да намажеме от тях,4е да ни е в полза,4е с тия 4алги и простотийка......Sorry,всеки си има мнението,никой не искам да обиждам Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Въобще не се радвам - не съм от печелившите! Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 5 462
Радвам се. Дано сега някой да успее да наложи някакси малко ред, поне да има еднакви закони за всички и здравеопазване  Peace
  newsm10 newsm44 smile3501И аз бих допълнила дано повече  българи си променят манталитета !!И колкото по бързо и по масово стане това , толкова по бързо наистина ще станем истински  европейци  !!!

# 26
  • Мнения: 1 462
Купувайте повечко вазелин, че ще стане кът.

# 27
  • Мнения: 1 120
Честито на всички българи! bg

# 28
  • Мнения: 2 863
Купувайте повечко вазелин, че ще стане кът.


ми то за 2-3 години поне ще трябва да се заредим Joy

# 29
  • Мнения: 766
Както се казва ...

На пострадалите - честито!!!   newsm19

Не сме готови за Европа още и то ще си проличи, ама ... айде, като сме тръгнали ...  Confused
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт