Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 108

• 26 136
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
Целулита е общо взето липса на колаген достатъчно, вид работа и хормони. Честно казано най много се отразява намаления колаген и Q10. Но при жените е 90% срещано, и за съжаление няма точен начин на превенция. Виждал съм една много известна инфлуенсърка , с много мускулатура и тренираща... И пак имаше целулит.

# 31
  • Бургас/Пз
Аз съм нямащите късмет и с колкото и ниски проценти подкожни мазнини да съм, пак имам целулит. Много се влияе от храната, абсолютно убедена съм, че тя е основната причина за моя. Факт е, че колкото повече напредва възрастта и отслабва съединителната тъкан, толкова повече личи и по-трудно се справям с него.

Днес 45 Minute Christmas Eve Cardio and Abs Workout | TRANSCEND - Day 24 и малко корем с Хедър HOW TO GET A SIX PACK - 12 minute At Home Workout . Нещо ми беше уморено и не ми вървеше тренировката, но пък тя не беше и нищо особено, така че точно навреме.
Утре обаче пак горна част има при Сидни и нещо взе да ми писва, ама останаха 5 дни ще ги избутам.

# 32
Целулитът е пак вид наследственост на състава на съединителната и мастната тъкан. С масажи абсурд да изчезне, за мен е невъзможно да изчезне, ако си склонен на портокалова кожа по ген. Но може да се облекчи (и почти заличи) с приемане на много течности, спорт, л карнитин и избягване на определени храни.

# 33
  • Бургас/Пз
Целулитът е пак вид наследственост на състава на съединителната и мастната тъкан. С масажи абсурд да изчезне, за мен е невъзможно да изчезне, ако си склонен на портокалова кожа по ген. Но може да се облекчи (и почти заличи) с приемане на много течности, спорт, л карнитин и избягване на определени храни.
Значи водата ми е 2.5литра, спортувам доста активно, храня се бих казала много внимателно, за Л карнитина съм предубедена и не бих го пила. Може ли да кажеш кои храни имаш превид да се избягват??

Разгледах я по-подробно 80ДО и мисля, че ще се спогодим. Със сигурност ще я направя. Храненето още го мисля дали да се захващам.

Агент, да ти е жива и здрава Водолейката. Прекрасна е!

# 34
Ани, до организъм е. Не мога да твърдя за всички, за мен съм установила кое действа. Някои преработват тотално добре всичко, други организми не харесват въглехидратите (без значение рафинирани или плодови), трети мазнини. Аз например пия много кафе, смутита от червено цвекло, джинджифил, лимон, малко мед и магданоз/копър на гладно всяка сутрин. После продължавам със 1 литър зелен чай. Но в същото време хапвам и по 1-2 филийки типов/пълнозърнест хляб дневно. Не се лишавам от нищо, но аз не обичам сладкиши така или иначе, плодове също не ям много. Моето меню е предимно месо, риба, яйца, салати, ориз от време на време, сирена (бри, синьо, камамбер, но не прекалявам). Целулит ми се появи по време на бременността и забелязвам, че тотално намалява, да не се изсилвам, че изчезва, когато започна активно да комбинирам правилно хранене с клекове с полуразкрач и шпиц широк разкрач, комбинирани с ходене (7-8) км на ден.

# 35
За целулита и аз съм от късметлийките, майка ми е на 52, също няма и никога не е имала, а е пушачка, храни се основно с въглехидрати...но цял живот работата и е свързана с много движение и общо взето е от хората, които две минути не могат да стоят на едно място.

Аз имам мускулна треска на гърба и трицепса, на гърба не помня от кога не съм имала:smile:, все не мога да го усетя тоя гръб...Новото нещо в тренировката беше, че упражненията бяха в дроп серии - 3 по 10 повторения, първите 10 бяха с 80 % от 1рм, всяка следваща серия намаляваме тежестта с 20%, което трябва да стане много бързо, следователно човек трябва да разполага с три комплекта дъмбели, защото ако е един комплект, няма време за промяна на тежестта.
Бицепса въобще не го споменавам, на изолиращите не мога с повече от 6 (а трябва с 7,3 толкова са ми 80% от 1рм  ), така си карам от една камара време, ама хич не ми е и зор, аз съм жена, голям бицепс не ми трябва.

Та днес трябваше да правя гърди, рамене и трицепс. Гледам, че за гърди ще правим 12-10-8 с 80% от 1РМ, а за рамене и трицепс пак ще са дроп серии... но поради мт на трицепса, ще я оставя за неделя тази тренировка, а днес ще направя кардио Hiit 30/30.

# 36
Привет с отчет Blush Крака от one_on_one на Джаки.
Агентче, да ти е жива и здрава рожденничката! Hug

Хубав и усмихнат ден!

# 37
  • София
Нямам целулит, но за сметка на това трупам мазнини в коремната област и пояса.
Лятото гледам да ходя повече навън. Зимата съм по-мотивирана да тренирам.
Отчитам:
28.01.Bodyshred - Amplify + Heather Robertson-12 Minute Full Body TABATA Workout // INTENSE No equipment workout"
29.01. Bodyshred - Escalate + Heather Robertson Low Impact TABATA WORKOUT. Табата без подскоци.

# 38
  • В градината...
Някакви идеи за чудодейни упражнения за отслабване на ръце? Без кардио. Уж мускулите горят мазнините, моите обаче са лениви. Хормоните в ръцете яко си казват думата.

# 39
  • Там където
Перуниче, няма чудодейни упражнения за нито една зона на тялото. Всяко тяло гори и трупа там където е предразположено - едни имат тънка талия и плочки, но голям ханш, други крака клечки и шкембе, трети като мене всичко си имат, навсякъде и по многооооо Simple Smile Старият лаф, че плочките на корема се правят в кухнята, а не с коремни преси си е жива истина:) Иначе всички планкове, лицеви опори (в 100-те им варианта), упражненията за ръце с гири си дават резултат, но ако има калориен дефицит.

П.С.Аз от мъка,че не си взех дъмбели от ЛИДЛ купих онлайн 2 броя ластици от тези с държач за врата като TRX, и другата седмица заедно с 4 week of prep ще си ги ползвам. Да видим какво ще стане Simple Smile

# 40
За днес Сидни ,горна част ,пуш-предпоследна тренировка от програмата.Утре съм планирала един преход 3-4 часа ,отиване и връщане.

# 41
Някакви идеи за чудодейни упражнения за отслабване на ръце? Без кардио. Уж мускулите горят мазнините, моите обаче са лениви. Хормоните в ръцете яко си казват думата.
Упражнения с гирички 1,5-2 кг - по 3 серии за всяка група мускули (особено за трицепс) с повече повторения, но и калориите трябва да са намалени. Иначе има опасност да се напомпаш повече.

# 42
Някакви идеи за чудодейни упражнения за отслабване на ръце?
Няма душа, за съжаление, упражненията са за изграждане на мускул, за тонус. За отслабване трябва калориен дефицит/ диета някаква. Виж, аз ще съм честна, ти написа колко кг. си на каква височина, и аз съм била долу горе толкова, много са, няма какво да се лъжем. Свали бавничко излишното тегло, без тормоз, включи си много ходене и след една година, ще видиш, че и кръвното ще се регулира и ще можеш и да спортуваш по-активно, както писа, че искаш.
Не се подвеждай по това, че мускулите горят много калории...може и да горят, ама за напреднали спортисти...колко мускули можем да качим ние жените, че да ни се отрази на енергоразхода, твърде малко, нищожно, че да се отрази на метаболизма. Ха де, и аз имам мускули, ама моите не щат да ядат мазнини, за това съм на диета на 1300 калории.
Босилка, не съм съгласна, че нещо може да се напомпа с гирички от 2кг., то едно бебе тежи 3 кг.

# 43
Хм, аз като започнах да тренирам, правих упражненията за ръце с 3 кг гири. Няма да забравя с мъжът ми сме във фитнеса и една мацка седнала и прави рамо с четири кг гири и му викам - Ех аз сигурно никога няма да мога с толкова хаха. Е сега вдигам повече.
Тогава такова визхищение изпитвах към тази жена Simple Smile

# 44
Помпат, да, особено, ако се хапва повечко. Ако е с отрицателен калориен дефицит и с 2 и с 4 ще смъква. Аз лично не съм привърженик на големите тежести при жени и не ползвам. Има голям шанс да се травмират ставни връзки, сухожилия с по-големи тежести. Може би единствено при клекове приемам и то пак в зависимост от целите и метаболизма, форма на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт