Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 22 927
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 399
Колко ли мами станахме вече? Днес намерих юнски мами 2010 г., стана ми едно такова мило, тогава бяхме 168 мами, толкова хубави теми сме имали. Някой може ли да оформя теми, аз не съм много на ти, наближаваме 50стр.

# 736
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Аз тема мога да пусна,но отчетните са по-джиджани ,с много снимки ,картинки и полезни линкове.През телефона няма да се справя.Бройката ни сигурно вече е над 30,а тепърва ще се включат още момичета.В нашата юнска тема от 2008-ма отдавна никой не пише,а беше чудесно място за споделяне...

# 737
  • омъжена
  • Мнения: 589

Момичета ето това е страхотно за бременни с дефицит на желязо. Аз го почнах от днес и не е скъпо. Дано се нормализира хемоглобин често ми,че и аз измръзвам 😔 навън 15° аз зинзикам ужас. Вярвам,че ще се справим ние сме борбени Октомврийки 🙂🌞👍

# 738
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Съншайн,колко ти е хемоглобина?Моят последно беше 150...Другата седмица ако нищо не ми назначат като изследвания ще си пусна самоинициативно една ПКК(на около 6 месеца си пускам)...

# 739
  • Мнения: 2 352
Оффф...аз ли съм много нетърпелива, с предната бременност нямах такива проблеми. Днес ходих пак на преглед и нищо. Не виждала нищо в плодния сак, може и още да е рано(6+2). Уж в понеделник каза, че виждала ама тогава ми била казала, че евентуално може да е плода ама нищо не казвала със сигурност докато не види пулс. Малко ме ядоса с тези неясни приказки. Да съм пиела Но-шпа и толкова. Чудя се дали да не отида другата седмица някъде другаде...

# 740
  • София
  • Мнения: 867
Момичета, мога и аз да пусна нова тема, ако не сте против. Броих ни колко сме - изкарах ни 65 бъдещи мами (някои са и настоящи) Simple Smile

Bugi_ с вагинален ли те гледат? С него би трябвало да се види вече точицата. Ако е било с коремен, може затова да не е видяла. Според мен иди и при друг.

# 741
  • Мнения: 682
Бъги, иди някъде за второ мение, с какво тр гледа. В 6с, ако наистина е толкова трябва да се види пулс.

# 742
  • Мнения: 2 352
С коремен ме гледа. Ще гледам да си запазя някъде на частно, че не се издържа това напрежение.

# 743
  • Мнения: 682
Аз ходя във Фемина при Славкова, но и другите там са добри. Имат много свободни часове, може и за днес да има. 70лв е прегледа.

# 744
  • Мнения: 2 352
Не съм от София и ми идва далеч. Със сигурност ще отида обаче за второ мнение, при някой с по- добра апаратура.

# 745
  • Мнения: 399
Момичета, мога и аз да пусна нова тема, ако не сте против. Броих ни колко сме - изкарах ни 65 бъдещи мами (някои са и настоящи) Simple Smile

Bugi_ с вагинален ли те гледат? С него би трябвало да се види вече точицата. Ако е било с коремен, може затова да не е видяла. Според мен иди и при друг.
Ти си✌

# 746
  • Мнения: 1 266
Оффф...аз ли съм много нетърпелива, с предната бременност нямах такива проблеми. Днес ходих пак на преглед и нищо. Не виждала нищо в плодния сак, може и още да е рано(6+2). Уж в понеделник каза, че виждала ама тогава ми била казала, че евентуално може да е плода ама нищо не казвала със сигурност докато не види пулс. Малко ме ядоса с тези неясни приказки. Да съм пиела Но-шпа и толкова. Чудя се дали да не отида другата седмица някъде другаде...
Аз имах същия проблем във вторник. Каза, че нищо не вижда. Компютъра изчислява 6гс,а плодни сак отговаря на 4гс.Понеже бях при нея на 26.01 за профилактични, та предположи, че е късна овулация. Тогава плодът се разминава с 2 седмици горе долу с компютъра. Изчакай и отиди пак след 1 седмица, ако и тогава нищо, отиди при друг. Аз бях на 23.02 и ме вика пак на 02.03 Кога ти беше последната менструация?

# 747
  • Мнения: 2 352
На 12.01.21г. ми беше последната менструация. Викаме чак на 10.03 на преглед. Струва ми се много далеч... Другата седмица излизала в отпуска. Така че със сигурност ще е при някой друг прегледа.

# 748
  • Мнения: 1 266
Значи 100% си като мен. Аз съм с последна менструация на 09.01. Плодния сак отговаря на 4гс. Трябва да те видят в вътрешен, а не коремен ехограф. Трябва да се водят по големината на плодния сак, а не по изчисленията на компютъра. Ако има разлика е станало при късна овулация. Аз съм на преглед на 02. 03 и ще пиша какво е станало

# 749
  • София
  • Мнения: 867
Момичета, пуснах новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1307667

Ако имате забележки или предложения какво да добавя в първия пост, пишете на лично за да го редактирам Simple Smile
Самото оформление сигурно ще го пипна повече довечера като не съм на работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт