'Искам бебе' ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби ! /тема 32/

  • 32 454
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 710
Тикълс, ще споделиш ли за коя количка става на въпрос?
Проявявам интерес като наблюдател за момент, а, живот и здраве, след някой друг месец и като купувач Simple Smile

# 736
  • Мнения: 1 044
Количката е GB Maris, високия клас на cybex, тук целия комплект се продаваше за 2600лв без чувалчето и дъждобраните. Аз я поръчах от Германия през този сайт https://babyprofi.de/GB-6in1-Kinderwagen-Maris-inkl-Wanne-Idan-L … abyschale-Adapter и Габриели като превозвач - нещо около 88лв платих за доставка.

# 737
  • Мнения: 442
Ей, като чуя колички и ме сърбят ръцете да се включа Grinning
Значиии, ние с ММ определено не сме от суеверните щом като бях 11та седмица и вече бяхме на кантар да поръчаме количката на Тикълс Grinning В крайна сметка май първата покупка беше кошарката , която бях набелязла в Айко в 19та седмица и вече след това на следващото намаление взехме и матрака. Общо взето от там се отприщих на спален комплект от Лидъл и най-дълго обследваните кошница за кола и количката. Като тях поръчахме сега след Великден само защото умувахме много коя да вземем. Последните три месеца обиколихме абсолютно всички магазини в София и Пловдив за колички ( ММ се вманиечи повече и от мен) и накрая издебнах промоция на Муци Нио в холандски сайт и вече е вкъщи.Кошницата за кола ни е Maxi cosi Rock и я поръчах от немски сайт с безплатна доставка. Тук в бг магазините всичко е с някакви безбожни надценки !!!
За Maris 1 точно модела , който поръча Тикълс мога да кажа, че преди месец го имаше само в Рая тойс в Лозенец на бул.Черни връх.
https://www.vanastenbabysuperstore.nl/kinderwagen-mutsy-nio-2021 … -gratis-voetenzak - От тук взех Муцито, а с Габиели доставката ми беше точно 70лв.

https://www.babyshop.de/Car-Seats/infant-car-seats-0/Maxi-Cosi-R … 05251343524460497 - от тук е кошницата с безплатна доставка до вкъщи

Общо взето, всичко видяхме на живо в магазините и тогава поръчахме от интернет. Горе долу около 500лв спестихме. Като адапторите за количката поръчах от Озон.бг пак с намаление:)
Абее , човекът Промоция съм аз Grinning Даже памперси си купихме 1ца и 2ка от емаг. Реално с големите покупи поприключихме, а тепърва започвам 7ми месец след седмица. Но аз съм човек, който е практичен и не обичам да оставям всичко за последния момент, където да се набутам за едно и също нещо да дам повече пари от нема и къде или от суеверие. Добре, че ММ е същия като мен, че щяхме да се избием до сега.

Иначе аз утре започвам 26та седмица , а другата сряда влизам в 7ми месец и ми е толкова странно. Някак още не съм осъзнала какво е да съм бременна, а след 3 месеца ще се окажем с бебе вкъщи Grinning Преди седмица сглобихме кошарата в спалнята и така нещата станаха една идея по-реални. Чакам си последната фетална на 18ти юни при Сигридов да видим какво се случва с човеченцето, което така активно шава из мен и всеки път като го видя как ми мърда корема си мисля "Myyyy precioussssss" Grinning
От както влязох в 6ти месец обаче започнаха едни контракции ли са и аз не знам , но се появиха след един ден седене в офиса. Започнах магнезий и повече лежане, но те се появяваха и от лежане и като съм права. Общо взето когато си решат. Имах две доста кофти нощи дето се чудех дали да будя ММ да ходим някъде да ме прегледат ама той така сладко си спеше хайвана, че се повъртях до сутринта и се оправях Grinning. Сега даже на спа ходихме и като цяло ми поразминаха стяганията. Пак ги има, но по-бързо минават. Според АГ просто съм била много чувствителна и усещам бебето, но според всички източници на информация и приятелки, са си баш контракции.
И така, от днес съм вече официално в болнични до раждането. Нямаше смисъл да се тормозя повече за благото на службата Grinning
Сега чакам с нетърпение едно много бременно море да направим с тУмбак в 8ми месец. До сега съм +7кг и като цяло все още не ми личи особено, че съм бременна, та имам чувството , че повечето ни познати след 3 месеца ще се чудят дали сме станали като Брад Пит и Анджелина с това бебе от нищото амааа дано има някаква прилика с някой от нас поне Grinning

Последна редакция: вт, 25 май 2021, 17:06 от lokofenka

# 738
  • Мнения: 1 428
Локооо,ама тии като отиде при АГ тя не видя ли на монитора контракций,аз съм на магнезий зарадии ускорен пулс ами не ми се оправя пулса ма нямам схващане поне и контракций за сега не съм усещала мислех един път че са ма не са щото ходих да ме видят,иначее аз влизам в 6 месец дрта седмица утре съм на ехокардиография при Маринов нямаше часове записах се при Спасов във Феминаа (дано всичко е ок) ма до сега на феталните не е казала да има нещо иии понеже почти всичко ще ни го ддадат едни приятели съм решила др месец да си взема поне някакви дрешки ии да намеря креватче защото само това няма да ни дадат спрях се на две ще видим кое ще е .Как си оправяте главоболието вие?

# 739
  • Мнения: 2 529
Количката на Тикълс е прекрасна и цветът е уникален! Ако имаше за близнета веднага щях  да я взема!
Момичета, а коя беше темата за родилите мами? Нещо не я намирам. Мерси предварително! Two Hearts

# 740
  • Мнения: 3 289
Момичета, а коя беше темата за родилите мами? Нещо не я намирам. Мерси предварително! Two Hearts

https://www.bg-mamma.com/?topic=1275761

Heart DecorationHeart Decoration и на теб

Последна редакция: ср, 26 май 2021, 10:23 от Одри ♡

# 741
  • Мнения: 1 755
И аз се влюбих в цвета на количката на Тикълс, забравих марката и модела. Напоследък зеленото ми е топ любим цвят във всякакви нюанси. Пребоядисах си и мебелите, и стените дори. Тайничко си зяпам колички, нищо, че не съм бременна още 😄😄😄 На набжилите мацки - леко раждане. Чери, майка ми на дърво череша се е катерила в напреднала бременност със сестра ми, такъв ищак е имала за тях.

# 742
  • Мнения: 427
Ехаа, завиждам за покупките Simple Smile
Ние нищо още не сме купували. Имам и доста неща от баткото. Те са на 100 г., но не ме интересува особено Simple Smile Само се надявам поне комплект за изписване да мога да си купя. То от февруари не мърдам от вкъщи, а сега след серклажа пък съвсем си лежа и не мога да отида на живо да видя каквото искам. Ще поръчвам явно нещо... Wink
От МБ ми излязоха е.коли и ентерокок бляк. От години имам чисти МБ, а сега и това. Според мен съм го лепнала в болницата, защото 3 дни преди серклажа беше чиста ...
Успех на Чери и Тикълс. Не остана време Simple Smile Чакам ви с най-хубавата новина.
Аз не пиша често, но и няма какво интересно да споделям. Толкова сериали и филми не бях гледала през живота си, както последния месец Joy

# 743
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
И аз една от количките,които гледах е в такъв зелен цвят,другата е тюркоаз(имам слабост към синия цвят,пък после що раждам момчета Simple Smile ).Моите обаче са по-бюджетни,защото са само колички без столчета и кош за новородено (със Слави не съм ползвала кош,а имам кошничка и затова и сега тъй ще процедирам).
Драконче препоръчай нещо за гледане...

# 744
  • Мнения: 427
Ели, не бях гледала Изгубени, та сега съм на 5 сезон вече. Иначе Manifest, Breaking bad, The handmaids tale. Чудя се с какво да продължа. Приемам идеи Wink

# 745
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Последно гледахме Наркос-сезон 1-3,сега и другите 2 дръпнахме.Преди това Mr Robot ,Отгледани от вълци ,Мандалорецърт и Черно огледало.Гледа ми се нещо от рода на Доктор Хаус...Ще ми се и нов сезон на Западен свят,ама едва ли ще има.

# 746
  • Мнения: 449
Момичета някоя от вас има ли нужда от помпа за кърма ,знаете че не успях с кърменето и съм я ползвала горе долу месец

# 747
  • Мнения: 710
Аз за сериал се включвам с Money Heist (La casa de papel). Препоръчан от приятелка, в момента го гледаме с ММ и буквално си лягаме по-рано за да изгледаме 1-2 епизода. Супер зарибяващ е Simple Smile

# 748
  • Мнения: 666
Привет! Аз съм още тук 2в1 Simple Smile То не бяха тапи, контракции... но ето. Тикълс си знае най-добре 😉. Аз така съм се шашнала, все едно никога не съм раждала. Снощи имах някоя болезнена кантракция и брах страх, а защо да ме пита човек, като то нали това чакам???
Иначе 9 месеца не успях да се разболея - сега! На 2 АБ съм ..., кашлица, имах и лека температура и АГ ме прати на ПСР. Днес ще излезе резултат - стиснете по едно палче, за да не се налага да раждам под карантина! Днес вече съм по-добре и се надявам да мине вече, че кашлица с този корем, представете си... Явно и това е трябвало да мине.
За количките - Bebe confort elea взехме ние, с такава бях и с първото дете. За мен това е най-добрата количка! А и някак ми отива на височина и фигура. Онзи ден гледах една едра мама, бутаща една мъничка количка и някак много смешно изглеждаше от страни. Та малко или много, може би е добре да съобразяваме и това. 😉
За сериалите - искам пак да гледам Игра на тронове, но не нов сезон, а старите, но някак да мога да изтрия спомените си преди това! 🤣

# 749
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Къща от хартия само първите два сезона ми хареса,третия го оставих по средата.
Черешке,нека пср е силно отрицателен ❤️

Общи условия

Активация на акаунт