Перилни препарати и омекотители – 64

  • 37 066
  • 723
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 233
Тайд среден или нисък клас се води? И може ли да се намери в някои магазини, или тотално е спрян от продажба? А с турският ALO сходни ли са?

# 331
  • Мнения: 2 952
Тайд среден или нисък клас се води? И може ли да се намери в някои магазини, или тотално е спрян от продажба? А с турският ALO сходни ли са?
За мен е среден . Турския АЛО не му знам състава но според мен е само с различно име . Но Тайд е доста по – концентриран от АЛО . Пример – турски АЛО за 40 пранета е 6 кг . Дозата за едно пране е 200 грама .
При Тайд – 1 пране 100 грама .

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ох, и аз съм се затъжила за Тайд. Преди години само от него си купувах.

# 333
  • София
  • Мнения: 75
Има го в Емаг.

# 334
  • Мнения: 5 593


Това е петно от сок от цвекло, морков и ябълка. Сложих доза прах като за силно замърсено пране, напръсках със Спот и добавих 100 мл розов Вениш, програма на 60 градуса, 2 часа. Едвам изчаках пералнята, че да видя точно тази блузка. Сега е в сушилнята и ще я снимам после, но петно нямаше. Със сигурност и трите препарата са оказали влияние, но и само нааканите бебешки дрешки са като нови след пране с прах.

Аз знам, че препаратите за петна не бива да се използват заедно. Ако слагаш Спот само от него, или само Вениш. Не ги комбинирай.

# 335
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, следs дискусиите тук от доста време, та реших и аз да пиша. Simple Smile
Бих искала да споделя за един от омекотителите на Ленор от новата им колекция Fresh. Аромата се запазва доста дълго, а дрехите определено са доста по- меки. Simple Smile

# 336
  • Мнения: 2 952
Здравейте момичета, следs дискусиите тук от доста време, та реших и аз да пиша. Simple Smile
Бих искала да споделя за един от омекотителите на Ленор от новата им колекция Fresh. Аромата се запазва доста дълго, а дрехите определено са доста по- меки. Simple Smile
И аз много я харесах тази серия . За мекотата не знам дали се справя , защото суша в сушилня и дори  и без омекотител всичко е меко . Но аромата наистина се запазва дълго и силен .

# 337
  • София
  • Мнения: 10 513
Момичета и момчета, някъде да сте виждали промоция на Омо течен,с коколино (от новото)?

# 338
  • Мнения: 2 952
Момичета и момчета, някъде да сте виждали промоция на Омо течен,с коколино (от новото)?
В ДМ  са на 7 и нещо.  Има доста видове , предполагам има и този с Коколино

# 339
  • Мнения: 133
Здравейте, дами.

Оптах с търсачка първо, но не откривам нищо.
Ползвали ли сте Gargouilles / gargoyls laundry ball - френска иновация, която замества перилните препарати?

Днес видях рекалама и принципът на действие на това чудо ме изуми.

# 340
  • Мнения: 946
Персил прах за бяло има ли кислородни избелители?

# 341
  • Мнения: 2 952
Този спрей за петна на Астониш добър ли е ? https://mr-bricolage.bg/astonish-sprey-za-petna-predi-prane/p/871372
Този Персил различава ли се по нещо с този https://shop.lillydrogerie.bg/persil-color-gel-gel-za-cvetno-prane-60-praneta ?

# 342
  • Мнения: 130
Здравейте Simple Smile
Може ли мнение за този гел за пране на Омо от Лидл? Simple Smile

# 343
  • Мнения: 2 952
Здравейте Simple Smile
Може ли мнение за този гел за пране на Омо от Лидл? Simple Smile
Нисък клас ! Боклук е !

# 344
  • Мнения: 130
А някой от тези двата, по-добър вариант ли е?

Общи условия

Активация на акаунт