Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 335
  • 729
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 13 опции.

# 15
  • Мнения: 697
Голяма зарибявка са тези кутии 🤪

# 16
  • Мнения: 209
Здравейте! Поръчах Кибрит, това ще е първата ми кутия. Беше ми препоръчана от приятелки. Продуктите ме заинтересуваха, само душ гела ми е излишен.
Наистина са голяма зарибявка тези кутии. След като разгледах някои от другите, поръчах и NailBox: Пролетен маникюр. Дано си заслужава.

# 17
  • Мнения: 30 966
Поръчах Кибрит. Ползвам продукти от включените марки и ги харесвам, дано и тези ми допаднат. Познавам крема за лице и скраба, добри са, другите не, но имам големи надежди за серума олио за лице.
Може би ще поръчам и за подарък една.

# 18
  • Мнения: X
И аз поръчах Кибрит и го чакам с нетърпение. Това ще ми е втората кутия и още не съм се затрупала с продукти. Харесва ми сега че разкриха какво има в нея и можех спокойно а да обмисля дали да я взема. Нямам крем за лице, нямам олио или елексир (да видим какво ми е магическото) , нямам ексфолиант. И реших че ми трябва кутията хаха.

# 19
  • Мнения: 697
И на мен ще ми е втора кутия ,и съм много любопитна да ги изпробвам тези прехвалени серуми .

# 20
  • Мнения: 886
Аз също поръчах Кибрит. Да попитам, това ли е най-скъпата им кутия досега (52 лв.)?

# 21
  • Мнения: 30 966
Мисля, че да. Аз съм поръчвала две техни месечни и една с Brave New Hair.

# 22
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Не ме привлича тази кутия на Кибрит.Чакам месечното Белле.

# 23
  • Мнения: 1 322
Здравейте! Поръчах Кибрит, това ще е първата ми кутия. Беше ми препоръчана от приятелки. Продуктите ме заинтересуваха, само душ гела ми е излишен.
Наистина са голяма зарибявка тези кутии. След като разгледах някои от другите, поръчах и NailBox: Пролетен маникюр. Дано си заслужава.
Аз също се чудя за пролетната на Nail Box и май ще я поръчам. Видях, че MFB са обявили две кутии- февруарска и специална валентинска. Пише, че се допълват взаимно. Чудя се какво ли ще има, нищо не подсказват🤔 Бих си взела някоя, досега не съм си поръчвала от тях, но не искам да има грим🙄

# 24
  • Мнения: 1 478
Кибрита ми е скъп. Поръчах пак Good box.  От него за месец януари съм доволна от маслото за коса и тяло с боабаб и от околоочния крем. Нещата за ядене отдавна ги няма 😀

# 25
  • Мнения: 4
Поръчах Belle, много се чудих за новия Кибрит, много пари, но хубави продукти.. Може пък и нея  🤪
Някъде попадали ли сте на корейска козметика?

# 26
  • Мнения: 1 397
Видях, че MFB са обявили две кутии- февруарска и специална валентинска. Пише, че се допълват взаимно. Чудя се какво ли ще има, нищо не подсказват🤔
Има по една разкрита марка и в двете, накрая на описанията са. Редовната е с Medik8, което е супер. Simple Smile
В MFB Направи си сам кутия има корейска козметика.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 040
И аз поръчах Кибрит за първи път, както и поредна кутия Направи си сам от МФБ. Зачудих се за редовната с продукта на Медик.

# 29
  • Мнения: 176
На MFB им бях писала покрай абонамента ми, казаха, че Февруари и Март много ама много ще ни харесат кутиите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт