Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 618
  • 729
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 589
Още нещо от LadyBox в кутията Март

# 361
  • Мнения: 1 347
Още нещо от LadyBox в кутията Март

Чудех се на тази кутия, но този спрей по- скоро ме разколеба🤔

# 362
  • Мнения: 34
Здравейте, искам да Ви попитам в кутийте на MFB   направи си сам, в тези за 3 и 6 продукта, също ли може да се сменят 2 продукта.

# 363
  • Мнения: 4 627
LadyBox мостри ли са в кутиите?Какво е имало февруари?

# 364
  • Варна
  • Мнения: 814
Някой поръчал ли е кутията за цикъл за м. февруари, че ми писна от японски маски? В коя ли кутия не бяха, не че са лоши, но има и по-хубави

# 365
  • Мнения: 1 347
LadyBox мостри ли са в кутиите?Какво е имало февруари?
Не са мостри. В инстаграм профила може да разгледате предишните кутии. И за мартенската има три разкрити продукта.

# 366
  • Мнения: 73
Някой поръчал ли е кутията за цикъл за м. февруари, че ми писна от японски маски? В коя ли кутия не бяха, не че са лоши, но има и по-хубави
Да поръчах я, сигурно другата седмица ще е при мен. Както и поръчах другата със същото име за март месец.

# 367
# 368
  • София
  • Мнения: 9 576
Аз постепенно започвам тепърва да разучавам моят Кибрит! Laughing
Започнах с гел душа за тяло и съм очарована от аромата му! Искам да го ползвам за лице! Много приятно ухае!
Ексфолиантът за тяло е странен и непознат като консистенция за мен!
Помните ли ексфолиантите на времето с кайсиевите черупки на St.Ives? Такъв ексфолиант съм ползвала за тяло преди, както ползвам сега този на Рефан с топяща се захар (много хубав, между другото!)
Като махнем настрана розовата му опаковка, обещаваща нежност, кой е сложил тоя грис в състава му!? Не ми е понятно! Върна ме назад в годините, когато майка ми приготвяше, после и аз за моите деца мляко с грис за следобедна закуска. Laughing
Така или иначе този странен като консистенция продукт, изглежда прави това, което опаковката обещава, защото цяла вечер усещах кожата си полирана на допир и мека като коприна!

# 369
  • INFJ
  • Мнения: 9 486
Душ-гела от кутията на Кибрит вече ми е любим, много е нежен и мирише прекрасно, а ексфолианта за тяло е изобщо първият евър, който ми харесва. Пробвала съм какво ли не и никога нищо не ми е допадало. Всичко друго ми е оставяло някакъв неприятен филм по кожата и се чувствам сякаш не съм се къпала досега. С този нямам такъв проблем и се радвам, че вече имам алтернатива на утайката от кафе (която също си върши перфектна работа).
За серумите и крема още нищо не мога да кажа, освен, че като усещане са ок, с изключение на крема на Авант, прекалено тежък ми идва сякаш. Харесва ми много, че блещука, но... май няма да е моят.

# 370
  • София
  • Мнения: 5 193
А на мен кремът много ми харесва! Преди около година имаше друг крем на Авант (не в Авант изданието) и той ми идва много лек. За лятото ми беше ок, но извън него, не.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 1 859
Аз днес стигнах до крема на Авант,добре се чувства кожата ми ,но мисля че ми е лек за в момента и ще го оставя за по топли дни.

# 372
  • Мнения: 129
Здравейте!
Днес попаднах на този вид “кутия”:
https://bag-a-month.com

Някой чувал ли е за нея и има ли отзиви?

# 373
  • Варна
  • Мнения: 814
Beauty Box
Кутия, пълна с висококачествена и ефективна грижа за изящен външен вид. Това и още много получавате, когато поръчате Beauty Box от Nails Beauty Lab. Предлагат 4 различни бюти кутии за 25,90лв. за коса, за лице, за нокти или комбинирана: https://nailsbeautylab.com/cat/beauty-box/

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 01:09 от Bistra Kostadinova

# 374
  • Мнения: 22
Тези кутии станаха безброй... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт