Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 556
  • 729
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 153
А аз попаднах на тази.
🎁 GLAMOUR BEAUTY BOX 🎁
10 страхотни продукта на обща стойност над 300 лв. 🔥 Твои за 64.99 лв. 😍
Побързай, количествата са ограничени!


❤️  Ваучер от „Нирвана“ за една процедура лазерна епилация на зона Интим – 120 лв.
❤️  Хидратиращ и възстановяващ концентрат [B3] AMPOULE HYDRA от  SVR - 58 лв.
❤️  Мароканско арганово олио Moroccanoil Treatment – 29 лв.
❤️  Крем за ръце с масло от карите от L’Occitane – 16 лв.
❤️  Сух шампоан Weekend Hair от JOICO – 13 лв.
❤️  Лак за нокти NUTRICOLOR от Andreia Professional – 11 лв.
❤️  Четка за фон дьо тен и коректор H&M – 17.99 лв.
❤️  Кабуки четка H&M – 14.99 лв.
❤️  Малка хромирана нокторезачка Titania – 5 лв.
❤️  Книга „Коко Шанел, кралицата на Париж“ – 20 лв.

Специалната промо цена от 64.99 лв. (+доставка от Speedy) е валидна до 1 март или до изчерпване на бройките. Всички, поръчали своите кутии до тази дата, ще ги получат навреме за 8 март.

# 376
  • Мнения: 1 342
Beauty Box
Кутия, пълна с висококачествена и ефективна грижа за изящен външен вид. Това и още много получавате, когато поръчате Beauty Box от Nails Beauty Lab. Предлагат 4 различни бюти кутии за 25,90лв. за коса, за лице, за нокти или комбинирана: https://nailsbeautylab.com/cat/beauty-box/
Тази ми се струва интересна🤔 Страхотно е да можеш да избереш дали да е за лице, коса, нокти... Но продуктите от снимките познати ли са ви? Не видях предишни кутии.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 914
Интересна ми е и на мен тази, но на такава цена 10 продукта...

# 378
  • Мнения: 1 342
Момичета, някой чака ли you are worth it box? Май всеки момент трябва да пристигнат. Чудих й се много, а има няколко останали бройки. Ако може да снима някой, когато успее.

# 379
  • Мнения: 4 613
Интересна ми е и на мен тази, но на такава цена 10 продукта...
Сигурно ще има един два Пълноразмерни евтини и другото мостри. Но като гледам в сайтовете за парфюми и козметика масово се продават мостри по 30-50мл. За мен този размер е ок по големи трудно хабя. Предпочитам мостра от колкото нещо некачествено.
Една идея не съм пробвала, но скраба на Кибрит за тяло ви върви за лице. Ако се смесва с душ гел може да е ок. Кофти ми е за лице да ползвам продукт за тяло.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 814
Това е кутията: https://prnt.sc/100f07g
Ето какво включва GLAMOUR BEAUTY BOX:

• Ваучер от „Нирвана“ за една процедура лазерна епилация на зона Интим – 120 лв.

• Хидратиращ и възстановяващ концентрат [B3] AMPOULE HYDRA от SVR, 30 ml - 58 лв.

• Мароканско арганово олио Moroccanoil Treatment, 25 ml – 30 лв.

• Крем за ръце с масло от карите от L’Occitane, 30 ml – 16 лв.

• Сух шампоан Weekend Hair от JOICO, 53 ml – 13 лв.

• Лак за нокти NUTRICOLOR от Andreia Professional – 11 лв.

• Четка за фон дьо тен и коректор H&M – 17.99 лв.

• Кабуки четка H&M – 14.99 лв.

• Малка хромирана нокторезачка Titania – 5 лв.

• Книга „Коко Шанел, кралицата на Париж“ – 20 лв.

Повече информация можеш да откриеш на www.glamour.bg.
https://bilet.bg/bg/events/glamour-beauty-box/2543

# 381
  • Мнения: 45
Момичета, някой чака ли you are worth it box? Май всеки момент трябва да пристигнат. Чудих й се много, а има няколко останали бройки. Ако може да снима някой, когато успее.
уж имат някакви фенове тук, но за клиенти не знам. По-добре следи в You tube, че тук не съм виждала снимки от половин година поне.

# 382
  • Мнения: 1 342
Момичета, някой чака ли you are worth it box? Май всеки момент трябва да пристигнат. Чудих й се много, а има няколко останали бройки. Ако може да снима някой, когато успее.
уж имат някакви фенове тук, но за клиенти не знам. По-добре следи в You tube, че тук не съм виждала снимки от половин година поне.
Жалко. Надявах се на нещо на Сафф. А защо не я харесвате?

# 383
  • Мнения: 45
Няма да има нищо на Saff, ще има маска на Mitomo и още 2-3 бюджетни продукти. Simple Smile
уж имат някакви фенове тук, но за клиенти не знам. По-добре следи в You tube, че тук не съм виждала снимки от половин година поне.
Жалко. Надявах се на нещо на Сафф. А защо не я харесвате?

# 384
  • София
  • Мнения: 1 914
Поръчах вчера GLAMOUR BEAUTY BOX кутията. Основно заради продукта на SVR. Гледам, че не се предлага в България или поне не го намерих онлайн.

Чакам и аз да видя месечната на You are worth it.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 814
bebsun, има ги! Доста внимание им се обръща във ФБ групите за козметика. https://bg.labo-svr.com/
https://sopharmacy.bg/bg/category/svr

# 386
  • Мнения: 22 473
Кибрит отново излизат със серум в следващата си кутия, има вече представяне във фейсбук.

Аз още не съм ползвала нищо от последната, имам отворен серум от предната.
Кой от двата продукта от кутията мога да ползвам сутрин? И мога ли да го ползвам самостоятелно? Знам че доста момичета вече изпробваха нещата.

# 387
  • Мнения: 1 342
Кибрит отново излизат със серум в следващата си кутия, има вече представяне във фейсбук.

Аз още не съм ползвала нищо от последната, имам отворен серум от предната.
Кой от двата продукта от кутията мога да ползвам сутрин? И мога ли да го ползвам самостоятелно? Знам че доста момичета вече изпробваха нещата.
Серумът на Jorgobe е за сутин и вечер. Но след него трябва да се нанесе слънцезащита.
А къде Кибрит са издали, че и следващата кутия ще е със серум? Аз бих се разочаровала, ако е така, защото за тази година ще е трета кутия със серум ( да не говорим, че в последната имаше два😄).

# 388
  • Мнения: 22
Кибрит отново излизат със серум в следващата си кутия, има вече представяне във фейсбук.

Аз още не съм ползвала нищо от последната, имам отворен серум от предната.
Кой от двата продукта от кутията мога да ползвам сутрин? И мога ли да го ползвам самостоятелно? Знам че доста момичета вече изпробваха нещата.

Предполагам имаш предвид този пост:


Този серум е нa Wooden Spoon и е част от настоящата кутия. Simple Smile

И аз се надявам в априлското издание да няма серуми... много ми станаха

# 389
  • Мнения: 1 398
Рекламното им лице е една средностатистическа българка... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт