Инхалатор

  • 3 272
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 731
Препоръчайте ми инхалатор, който може да се използва и от деца, и от възрастни. Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 8 939
Всички вкъщи ползваме този от Лидл. Чудесна работа ми върши. При всякакви настинки, греши и т.н. ползвам с физиологичен разтвор. Синът ми прави ларингити и тогава му изписват инхалации с пулмикорт.

# 2
  • Мнения: 731
Наличен ли е в момента?

# 3
  • Мнения: 8 939
Не знам, вижте брошурите. В Кауфланд е наличен подобен до днес.

# 4
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Пулмолог ни разясни, че инхалаторът е хубаво да прави капките до определена големина, за да могат да проникват дълбоко. На база на това избрахме този, наричаме го драконче:

Скрит текст:
Безшумен и леснопреносим. Има маска за деца, маска за възрастни и мундщук. Работи с батерии и с usb. Доволни сме.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
У дома също ползваме лидлъски и съм доволна.

# 6
  • Мнения: 4 761
От осем години сме с Омрон - най-успешната покупка, свързана с детето ми.

# 7
  • София
  • Мнения: 488
И още 1 глас за Омрон- на 17-18 г. е и досега не е имало никакъм проблем.  Наложи се да го купя преди години защото непрекъснато каката беше болна. Това е една безценна покупка, която ми е спестила в годините доста пари за сиропчета и антибиотици.

# 8
  • Мнения: 4 761
Ние се сдобихме с инхалатора, когато синът ми беше на 6 месеца и започна да редува бронхити с бронхиолити. На 3 години започна да прави ларингити. Месеци наред е бил 2 седмици на инхалации, 2 седмици без, 2 седмици на инхалации,... Сиропи и антибиотици никога не е пил, но колко вентолин, атровен, пулмикор и бисолвон е издишал, не е истина.

# 9
  • Мнения: 618
Ние имаме на Pic и съм страшно доволна. Едно зайче е нашият заради детето, но има маски за деца и възрастни, както и накрайници за нос.

Общи условия

Активация на акаунт