Искам да кажа ... (179) през февруари 2021

  • 50 553
  • 1 017
  •   1
Отговори
# 975
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Добро утро 🍀
И аз наспана 😊
Ще правя панкейкс палачинки, за мен и малката, ще са с кокосово брашно, синът не се прибира, та за двете ни. ММ не обича, да си бърка яйца 😁
Лили, радвам се, че си добре 🤗
Малкото Лято е страхотно 🤩
После ще дописвам

# 976
  • София
  • Мнения: 3 734
И аз много харесах каката и съжалих, че братчето го нямаше!
Лили, супер!
За днес планът е да отидем до майка ми за дребни ремонти и да й дадем мартеничка. После пазар и готвене, че да има нещо за през седмицата. Усмихнат ден, дами!

# 977
  • Germany
  • Мнения: 8 019
Лято, прекрасна ви е каката! Много се радвам, че майка ти се подобрява.
Блеснало е страхотно слънце навън, но е студено. В петък го дават пак сняг. Тъкмо тръгна и нацъфтя всичко... Изрових мартенички купувани преди години и днес ще отидем да раздадем на приятелите.
Хубава неделя!

# 978
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Здравейте, днес ми е ден за внучки. Ще ходят на рожден ден в парка, дано не се простудят, после при мен. Правих кекс, да си вземат и за утре за закуска. Разбрахме се с каката да им сготвя филенца с корнифлейкс и накиснах месцата. Купила съм им и материали да правим мартенички. Сега обаче съм с един световъртеж, не знам от какво. Не е кръвно, мерих го. Ще полегна но първо беналгин, да съм добре като дойдат децата. Може и промените на времето да влияят-вчера толкова топъл ден, днес пак студено.

# 979
  • Мнения: 11 744
Една откачалка сутринта караше като луда. Накрая ми показа среден пръст и за капак спря движението и слезе да се разправя. На задната седалка се мандахерцаше наляво-надясно 4-5 годишно момченце.
Като не ги еня за техния живот не мислят ли поне за децата си.
Разбрах, че съм селянка, блъсна ми врата й и се прибра.
По едно време мислех да сляза и да я напердаша, но после се сетих, че няма да й помогне да стане по-умна.

Да минава и днес и да идва утре. Определено имам нужда от почивка 🙂

# 980
  • Мнения: 11 036
Руми, не си заслужава да си инициатор на боя. Ще набиеш говедо, но после ще те съдят за човек.
Пък мандахерцащите се деца или седящи отпред, са друга болна тема.

# 981
  • Мнения: 5 483
Добро утро!
Изпекох солен кекс за закуска, във фурната се пече и вечерята и после поемам към фризьорката и времето си е за мен;)
Руми, дишай, по-добре е да не влизаш в такива пререкания, не знаеш колко луд човек стои срещу теб.
И аз много се паля шофирайки, дразня се на хората, които не дават мигачи, паркират на пешеходни и т.н, ама няма да променя светоусещането им, толкова си могат.

# 982
  • Мнения: 5 391
Ей, блгодаря ви за милите думи. Каката е прекрасна само на снимки, на живо ни скача по нервите много успешно. НЕ знам изживява ли нещо, предпубертет ли е, какво е, но с баща ѝ сме в прединфарктно състояние. Много е темпераментна.
Сложих мусаката да се пече и изпратих наследниците с баща им в Пловдив. Малкото го заболяло зъб.
Аз реанимирам на тишина. Направо съм късметлийка днес.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 18:41 от Лятo

# 983
  • Бургас
  • Мнения: 16 578
Голям сладур е, Лято!

# 984
  • Мнения: 6 349
Руми,в града ли я намери таз хмм,особа,или извънградско?
Тия дни гледах клип,в Пловдив,на един от най-натоварените надлези,пак жена,пак с малко дете, кара в насрещното,че да си спести някой километър 😱.На път за работа минавам от там, движението е ужасно,как се е разминала без сблъсък още не мога да проумея.Дет има една приказка-лудите и Господ ги пази 🙄.
Скапана съм.Дребен реши да будува по случай пълнолунието.Ей ся заспива,и смятам да припадна с него.
И вечеря нямаме,а ни ми се мисли,ни приготвя.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 13:43 от Ренко

# 985
  • Мнения: 5 391
Руми, мен също много ме фрустрират такива. После го преживявам... Иначе, редовно ги благославям и споменавам роднини, наум.
Имам се за културен и умерен шоф, но ми се е случвало да засека, винаги се извинявам.

# 986
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 259
Лято, прекрасни деца...
Моята кака преди 10 беше в предпубертет, после пубертета....
Дано излезе преди Митето да влезне...
Даже ако ми дадат година-две почивка....
Гледам романтични фил и по нова...

# 987
  • Мнения: 11 744
Ренко, в село ме настигна до града са 3-4 км извънградско и после вътре в града.
През цялото време се опитваше да ми влезе в багажника и накрая ме изпревари и ми отне предимство.
Аз й натиснах клаксона, а тя вместо да се извини пощръкля 😁
Не съм карала бавно. Извън града даже я загубих, защото дадох газ. Но в населено място си спазвам ограниченията и явно това я ядоса.
Това и факта, че моята кола беше по-бързата 🤭


Лято, много са пораснали и двамата. Хубави деца 🙂

Къщата е пълна, утре ще пия кафе с дружките и по-късно ще тръгнем.
Мартенички съм подготвила.

# 988
  • Мнения: 14 400
Ренко 🤗,  с принца сме на една вълна... Бих те сменила,  ако имаше как, и аз вих срещу луната 😁

Идиотите по пътя ме докарват до нервна криза. Викам, псОвам... Последно една дама спря без никаква причина на чисто зелен светофар, на косъм бях да и вляза в багажника.  Добре, че вече не карам толкова градско, защото със сигурност щяха да ме бият някъде, че сузито има бибитка (пасата нямаше).

До сега кафепихме с приятели,  голям кеф. Изчистих, изпрах, разкрасих се и комай ще прилегна 😁

# 989
  • Мнения: 11 036
Псуването по време на шофиране е признак, че следите пътната обстановка Simple Smile

Али, по-спокойно, не е здравословно така, нито за теб, нито за шофьорската ти кариера Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт